Twitterati می پرسد برای Hindi Dictionary بعد از سخنرانی

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا آدرس به ملت در روز سه شنبه بود دشوار است برای شهروندان با یک شماره دشوار Hindi نظر.

نخست وزیر خطاب به ملت به عنوان هند به رهبری نسبت به مرحله چهارم از مستند و آرامش از محدودیت با وجود افزایش COVID-19 موارد است.

سخنرانی آغاز شد که در 8 ساعت و در ادامه تا ساعت 8.30 بود که انتظار زیادی توسط شهروندان در سراسر کشور است. در آدرس خود را نخست وزیر اعلام کرد Rs 20 lakh کرور امداد بسته تحت “Atmanirbhar بهارات Abhiyan” با هدف کمک به این کشور در خودکفایی و در مسیر برگشت پس از coronavirus بحران است.

با این حال بسیاری در توییتر اعتراض به این واقعیت است که کل سخنرانی در هندی. و بسیار دشوار و طولانی هندی که در آن است.در این دوره از سخنرانی PM با استفاده از چندین هندی کلمات هستند که نه تنها مبهم و صرفهجویی بلکه سختی را تلفظ کنند حتی برای Hindi بلندگو.

در عرض چند دقیقه از سخنرانی گوگل گرفتگی شد با جستجو برای کلمات هندی مانند “atmanirbhar” (متکی به خود) و دیگر فک شکن.

توییتر گرفتگی شد با جوک ها و الگوهای رفتاری با اشتباه سرخپوستان تبدیل به طنز به بیان مشکلات خود میدانند. بسیاری از غیر هندی زبان شهروندان ادعا کرد که آنها درک یک کلمه از سخنرانی در حالی که دیگران آن را به نام یک درس در هندی.

نهاد Amani


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*