مغلوب ساختن پیشی جستن بیان خشم است که خود را از چین تجارت با ایران به یک راکی شروع

رئیس جمهور grimaced و حاضر به پاسخ زمانی که یک خبرنگار از او پرسید آیا ممکن است reimpose تعرفه بر کالاهای چینی و یا پاره کردن معامله. “من نمی خواهم به بحث در مورد آن,” او گفت:.

قبل از بعد از خروج از کمپ دیوید با رئیس جمهور دوباره خود را نشان داده دلخوری در مرموز سخن گفتن. “تجارت, معامله, من نمی دانم,” او گفت:. “من کمی از دست داده و طعم آن است.”

تهمت آشکار سرخوردگی نیز تأکید سیاسی سردرگمی او در برابر. او چند واضح ابزارهای موجود برای وادار کردن دولت چین به سرعت خرید خود را حتی به عنوان او به دنبال حفظ تجارت و معامله در صورت نصب جمهوری خواه خشم بیش از یک بیماری همه گیر است که در چین نشات گرفته.

پیش از آن در روز لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی اذعان دولت به شکایات متعدد در مورد چینی رفتار است. اما او اصرار داشت معامله شد و در خطر سقوط قرار دارد.

“هیچ! مطلقا نه” Kudlow به خبرنگاران گفت: در خارج از کاخ سفید است. “آنها کمی آهسته روی کالا خرید. من فکر می کنم که با بازار و شرایط اقتصادی … اما با توجه به تجارت و معامله آن است که در ادامه کاملا.”

رئیس جمهور در این هفته بوده است آشکارا انتقادی از چین عملکرد در معامله اول ماه حتی تهدید به “قطع کامل ارتباط” پس از چینی سفارشات برای محصولات آمریکایی در سه ماهه اول در آمد کمتر از سال گذشته است.

“من ساخته شده یک معامله تجاری. جوهر نیست خشک هنگامی که طاعون آمد بیش از چین است. جوهر نیست خشک” رئیس جمهور فاکس کسب و کار در روز پنج شنبه. “من بسیار نا امید در چین است. من به شما بگویم که در حال حاضر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که در اوایل این هفته رد renegotiating معامله گفت: او هنوز انتظار دارد که چین برای خرید $200 میلیارد دلار کالا و خدمات آن را وعده داده است. رئیس جمهور تهدید کرده بود به “خاتمه” قرارداد اگر چین را ارائه نمی دهد. اما در حال حاضر او به نظر می رسد تمایل به محدود کردن خود در پاسخ به گله مند در حالی که شمارش صادرات افزایش بعد از این سال — حتی اگر برخی از کارشناسان می گویند آن است که در حال حاضر غیر ممکن است برای چین به دیدار معامله را هدف قرار.

وخامت اقتصاد را محدود و مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی عمل. اعمال دور تازه ای از تعرفه های رئیس جمهور ترجیح تجارت, جنگ, سلاح می تواند به اثبات منفور با ده ها میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار و اقتصاد در سقوط آزاد.

“در بسیاری از ریسک سیاسی از باد تا این معامله به دلیل عواقب معنی یک tit-for-tat عقب و جلو بین ایالات متحده و چین در زمانی که پتانسیل تهمت رای دهندگان در حال حاضر رنج می برند گفت:” اسکات کندی متخصص در اقتصاد چین در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

دولت بیشتر محدود کردن آمریکا و چین روابط در مناطق حساس. روز جمعه وزارت بازرگانی گفت: آن قوانین و مقررات محکم به بلوک چینی غول مخابراتی Huawei کسب هادی تهیه شده با آمریکا نرم افزار و فن آوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن به امید صرفه جویی در خود را از امضای پیمان تجارت پیچیده توسط یک موج ضد چین تمایلات یک خلق و خوی است که نشان دهنده هر دو فرصت و خطر خود را برای انتخاب مجدد مبارزه است.

روز پنج شنبه در سنا تصویب قانونی که اعمال تحریم مقامات چینی مربوط به ایجاد اردوگاه های کار اجباری در چین با اکثریت مسلمان استان سین کیانگ.

در میان افزایش شک و تردید در مورد معامله تجاری آمریکا نماینده Robert E. Lighthizer و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin انتشار بیانیه ای پس از یک مه 7 تماس با معاون نخست وزیر لیو او گفت: “هر دو کشور به طور کامل انتظار به تعهدات خود تحت توافق در موقع.”

برای حفظ خود را بالا تجارت دستاورد رئیس جمهور باید با رسم یک خط بین بودن دشوار در چین و بیش از حد دشوار است. در سال 2016 او سوار نصب نارضایتی چین در تجارت و سیاست به کاخ سفید است. و انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی در حال حاضر آغاز شده است پخش تبلیغات است که رنگ خود را به احتمال زیاد دموکراتیک حریف سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان ضعیف در چین است. این بایدن کمپین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن فقط مذاکرات سختی در چین است.

تا مطمئن شوید که تهمت هرگز به عنوان یکنواخت خصمانه به عنوان پکن شدیدترین منتقدان درمان چین به عنوان یک شریک مذاکره به عنوان به خوبی به عنوان یک استراتژیک دشمن.

حتی به عنوان تندرو فشار برای ایالات متحده جدا از چین رئیس جمهور را رد کرده است چندین کارکنان پیشنهادات به مجازات پکن برای پا کشیدن با توجه به درک قیچی چین متخصص در American Enterprise Institute. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان امیدوار است که پکن می تواند در بهبود تجارت آماری که در مورد او مراقبت بیشتر از: $345 میلیارد شکاف بین ارزش آنچه که ایالات متحده و چین به فروش می رساند و آنچه در آن اقدام به خرید از آن.

“این خیلی زود به بگویید. اما نکته بود که به ارائه مزایای صادرات به آمریکا قبل از انتخابات گفت:” قیچی گاه به گاه دولت مشاور.

مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا می کنند به rebalanced آمریکا روابط تجاری با پکن باقی مانده است به یک جزء اصلی از زمین خود را برای دور دوم. رئیس جمهور اصرار دارد که خود را در دفتر بیضی پیشینیان مجاز چین به “غارت” ایالات متحده آمریکا, سرقت میلیون ها شغل و شناسایی آمریکایی ساخت. در حالی که lavishing تعارف به اوباما او را ترویج تغییرات در شیوه های کسب و کار است که می تواند تشویق بیشتر سرمایه گذاری ایالات متحده آمریکا در چین و نه کمتر.

در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا سرمایه گذاری در خشم دولت چین را به دلیل عدم هشدار ایالات متحده رمان coronavirus به دنبال به منحرف کردن توجه از خود و دست زدن به بحران است. او با صدور یک فرمان اجرایی سهشنبه اجازه حمایت مالی برای تقویت تولید داخلی محصولات پزشکی مورد نیاز در مبارزه با این بیماری همه گیر یک حرکت تحسین شده توسط منتقدان آمریکا وابستگی تولید کنندگان چینی.

نمایندگان برخی از گروه های کسب و کار ترس از افزایش تنش ها می تواند جمعیت را مورد نیاز همکاری در این بیماری همه گیر در حالی که فرسایش سودآور تجاری روابط.

“این کمک به هر کسی که وجود دارد مقدار زیادی از سرزنش و انگشت اشاره در رفتن” گفت: مایرون درخشان, معاون اجرایی رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا اتاق بازرگانی است.

در کاخ سفید در اواسط ژانویه تهمت و لیو امضا “فاز یک” پیمان. رئیس جمهور raved مورد معامله یک مدرج-نسخه جامع توافق دو طرف تا به حال موفق به تکمیل در سال 2019 خواستار آن را “واقعا باور نکردنی دستیابی به موفقیت … یک تحول جهانی است.”

توصیف یک رود مالی ثروت باد آورده برای کشاورزان و تولید کنندگان و صنعت خدمات مالی رئیس جمهور بوده: “این غیر قابل باور است معامله را برای ایالات متحده است.”

عظیم خرید شد فروش کلید نقطه اگر چه دولت را هدف اصلی بود برای امن تغییرات ساختاری در اقتصاد چین از جمله کاهش یارانه به صنایع دولتی. به جای آن خاردار مسائل باقی مانده بودند به یک “فاز دو” مذاکره که هنوز برای شروع.

در میان اقتصادی اختلال ناشی از این بیماری همه گیر مقامات دولت رشد کرده در مورد چشم انداز برای یک رئیس جمهور است رئیس دستاوردهای.

“شده اند وجود دارد زنگ زنگ زنگ در فاز یک معامله برای چند روز” گفت: Michael Pillsbury, یک عضو ارشد در موسسه هادسون و یکی از رئيس جمهور نزدیک در خارج از مشاوران در چین است.

تحت توافق چین متعهد به افزایش خرید خود را از ایالات متحده آمریکا محصولات $200 میلیارد دلار در طول دو سال آینده. در این سال دستور به افزایش $76.7 میلیارد و 41 درصد افزایش نسبت به سال 2017 پایه $188 میلیارد, با توجه به دفتر نماینده تجاری ایالات متحده.

کسانی که در نظر گرفته شد بلند پروازانه اگر نه غیر قابل دسترسی و اهداف و حتی قبل از coronavirus تعطیل هر دو کشور’ اقتصاد. از طریق پایان ماه مارس در مجموع ایالات متحده-صادرات به چین شد در حال اجرا در فقط یک سوم سرعت مورد نیاز برای رسیدن به اهداف با توجه به کندی. با دستور آمریکا خودرو هواپیما و محصولات انرژی به خوبی در زیر آمار و ارقام سال گذشته کندی گفته است که در حال حاضر “غیر ممکن” برای چین به پیروی.

این بیماری همه گیر را توضیح نمی دهد کل کمبود. حتی به عنوان چینی خرید محصولات انرژی آمریکا کاهش یافت و در سه ماهه اول, پکن دستور داد بیشتر از خاورمیانه تامین کنندگان کندی گفت.

هنوز معامله نشده رسما اثر را تا فوریه. 14 و چین در ماه های اخیر به خرید حجم انبوهی از برخی از کالاها است. ذرت خرید به عنوان مثال در بالاترین سطح خود در هفت سال, با توجه به U. دانه شورای صنعت ،

پیشرفت های ساخته شده در مقررات دیگر. در آوریل 1, چینی, تنظیم کننده نیز حذف محدودیت مالکیت خارجی در اوراق بهادار شرکت هموار راه را برای شرکت های مانند مورگان استنلی و گلدمن ساکس به اکثریت سهام در شرکت های خدمات مالی.

91-صفحه متن توافقنامه تجارت شامل هیچ موقت مهلت. بنابراین چین هنوز به نقض تعهدات خود.

روز پنج شنبه رئیس جمهور اصرار داشت در فاکس کسب و کار که چین می خواهد انجام خرید آن تعهدات هر چند او اغراق آمیز مقدار در موضوع است. “آنها را خرید 250 میلیارد دلار,” او گفت:.

این قرارداد شامل یک ارائه برای ارائه مشاوره اگر یک “رویداد پیش بینی نشده” مانع از هر دو طرف از جلسه تعهدات خود. اما چین داده است هیچ نشانه ای از آن در نظر دارد به استناد آن.

جنگ طلبان در هر دو پایتخت در حال مهیج برای حرکت به عقب نشینی از توافق. اما این معامله را به طرفداران می گویند استدلال به نفع آن باقی می ماند قانع کننده برای مغلوب ساختن پیشی جستن و یازدهم.

“وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای دیدن چگونه آن را ایفا می کند. من هنوز هم بسیار خوش بینانه آنها در حال رفتن به پیروی از این توافق گفت:” استفان Vaughn سابق مشاور عمومی برای نماینده تجاری ایالات متحده. “همه دلایل چین برای ورود به تجارت توافق هنوز وجود دارد. چین مشوق تغییر نکرده.”

کلی ان شاو سابق کاخ سفید تجارت, رسمی, نیز انتظار دارد که هر دو کشور برای حفظ مقرون به صرفه آنها زده در طول بیش از یک سال و گاهی اوقات دشوار مذاکرات است. اما درایو برای تقویت روابط تجاری خطرات غرق افزایش تنش ها در مناطق دیگر از جمله حقوق بشر خواست برای بازگرداندن آمریکا زنجیره تامین و امنیت ملی است.

“من فکر نمی کنم این معامله این است که ضد گلوله” گفت: Shaw یک شریک در Hogan Lovells.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*