بمبئی: حتی به عنوان هند قرقره تحت Covid-19 اثر دیگر ویروس ناشناخته حمله کرده گوجه فرنگی محصول در ماهاراشترا. حدود 60 درصد از این محصول در کشور نابود شده است در 10 روز گذشته.

کارشناسان کشاورزی در محلی کشاورزی دانشگاه در حال مطالعه دلایل شیوع همراه با دولت اما این ویروس باقی می ماند ناشناس به روزنامه هندو گزارش کرده است.

افسرده کشاورزان سرزنش شرکت به اتهام فروش بیمار دانه. کشاورزان از ترس که اگر این حمله ویروسی کنترل نیست, سپس آن را می تواند گسترش به سایر محصولات. آنها گفتند که مانند دولت به مشاوره در مورد آنچه اقدامات احتیاطی باید گرفته شده است و یا می تواند انجام شود در حال حاضر.

با توجه به این مستند نمونه از بیمار گوجه فرنگی نه رسیدن به آزمایشگاه های ملی بیشتر برای تجزیه و تحلیل علمی. اما کشاورزان محلی نام این بیماری ‘Tiranga’ به دلیل قابل مشاهده علائم. برگ گیاه در حال خشک شدن سریع و گوجه فرنگی در حال توسعه اشکال نامنظم و رنگ و رسیدن زودرس و از دست دادن خود را sap.

کشاورز گوجه فرنگی Suresh Navale از Ahmednagar منطقه گفت که محصول کاشته شده در اوایل ماه مارس بیش از 2.25 هکتار نابود شده است.

رسانه های اجتماعی و کانال های تلویزیونی محلی ایجاد ترس در میان مردم نامگذاری این ویروس به عنوان Tiranga یا قرمز ویروس و در مورد آن به عنوان خطرناک تر از coronavirus.

واقعیت این است که این گوجه فرنگی ویروس و اثرات آن بر سلامت انسان شناخته شده نیست هنوز.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de