دهلی نو: دادگاه عالی سهشنبه ماند مدرس بالا حکم دادگاه که خواسته بود تامیل نادو دولت به دولت-اجرای مشروب vends بر روی زمین است که وجود دارد نقض دستورالعمل به معنای حاوی COVID-19 بیماری همه گیر.

پس از اقامت در دادگاه توسط دادگاه راس دولتی مشروب مغازه ها ممکن است بازگشایی در دولت است.

یک نیمکت متشکل از قضات L Nageswara Rao, S K کال و B R Gavai ماند, مه 8 دستور دادگاه عالی پس از توجه به درخواست تجدید نظر دولت شرکت تامیل نادو دولتی بازاریابی شرکت (TASMAC) که مبادرت به فروش مشروبات الکلی در دولت است.

وکیل Yogesh بار ظاهر می شود برای دولت گفت: بالا دادگاه با صدور اعلامیه به کسانی که تا به حال ثبت درخواست در دادگاه عالی به دنبال بسته شدن مشروب رسانه ها در دولت است.

تامیل نادو دولت در مارس 8 نقل مکان کرده بود دادگاه عالی به چالش کشیدن بالا دستور دادگاه گفت که بسته شدن این مغازه ها که منجر به “قبر ضرر و زیان” در درآمد و تکمیل توقف در فعالیت های تجاری.

مدرس دادگاه عالی تا به حال در تاریخ و زمان آخرین جمعه دستور بسته شدن مشروب رسانه ها اشاره کرد که با وجود جمعیت عظیمی و اجتماعی بدون فاصله بود که نگهداری توسط tipplers. آن مجاز آستان تحویل مشروب الکلی از طریق حالت آنلاین.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de