دقیق coronavirus آنتی بادی آزمایش آمدن به O. C.

شهرستان نارنجی شنود گذاشته UC Irvine, برای پاسخ به سوزاندن سوال: چگونه بسیاری از مردم در اینجا آلوده شده اند با COVID-19?

در شاید جامع ترین تلاش به تاریخ در کالیفرنیا پژوهشگران به بررسی خون از 5000 نفر به صورت آنتی بادی ها به ویروس را بهتر درک کنند که چگونه گسترده این بیماری تبدیل شده است در اورنج کانتی.

با شروع این ماه محققان به بررسی یک نمونه نماینده از جمعیت شهرستان راه اندازی هشت تا 10 درایو-از طریق سایت اداره pin prick آزمون به جمع آوری خون و سپس ارسال نمونه ها به UCI برای تجزیه و تحلیل.

تلاش های مشابه در لس آنجلس و سانتا کلارا یافت می شود که تعدادی از عفونت بود بسیار بزرگتر از تعداد موارد تایید شده. مقامات در اینجا انتظار می رود برای پیدا کردن همان.

این UCI مطالعه هر چند طراحی شده است که جامع تر و دقیق تر از پیشینیان خود’. محلی تست را شامل می شود بسیاری از مردم بیش از مورد آزمایش قرار گرفتند در L. A. یا سانتا کلارا. محققان همچنین رفتن به خانه از افراد که می توانید آن را به درایو-از طریق سایت های مخصوص چشم نسبت به خدمت جوامع است. که کمک خواهد کرد که آنها را بهتر برآورد شیوع بیماری با سن و نژاد/قومیت.

آنها همچنین به دنبال برخی از افراد در طول زمان تا ببینید که چگونه خود را پاسخ ایمنی بدن را تغییر دهید.

“(O)تو پروژه حرکت قابل توجهی از اوایل کار می گوید:” مطالعه دفترچه.

برنادت بودن-Albala مدیر و موسس دین برای UCI برنامه های بهداشت عمومی (حسن نیت ارائه میدهد UCI)

برنادت بودن-Albala مدیر و موسس دین برای UCI برنامه در بهداشت عمومی است که کارگردانی این تلاش همراه با تیم آلن بروکنر دانشیار. مطالعه هزینه خواهد شد $1.5 میلیون پیشنهاد می گوید و بزرگترین از سه نظارت و مطالعات در آثار در UCI.

مطالعات در L. A. و سانتا کلارا شده اند dinged یا داشتن نمونه های کوچک (در حدود 860 نفر در لس آنجلس و در یک شهرستان از 10 میلیون) و یا برای داشتن نمونه که اصلا منعکس شهرستان به عنوان یک کل (برخی از 3300 سانتا کلارا شرکت کنندگان به صورت تصادفی انتخاب و در رسانه های اجتماعی). اورنج کانتی تلاش طول می کشد تا این درس را به قلب است.

“من همه چیز مثبت برای گفتن در مورد لا و سانتا کلارا — آنها در حال انجام آنچه آنها نیاز به انجام به سعی کنید در حقیقت” گفت: Boden-Albala. “ما از آنها آموختم. ما واقعا قادر به انجام این کار در سمت راست O. C.”

روز شنبه, مارس 14 اورنج کانتی گزارش بیشترین تعداد جدید COVID-19 مورد — تاریخ- 229. به طور کلی این شهرستان وارد شده 3,968 موارد و 80 و میر.

می تواند شما

خون و سرولوژی تستهای طراحی شده نیست که برای تشخیص عفونت فعال در افراد بیمار بلکه برای پیدا کردن فانتوم موارد — مردمی ایم که قرارداد این ویروس در گذشته اما نمی توانید بسیار بیمار و یا چه کسی را نشان نمی دهد هر گونه علائم در همه.

این مردمی نیست و سنتی مولکولی تشخیصی تست — که جمع آوری gunk از بینی و گلو و سپس جستجو برای ویروس مواد ژنتیکی — به طوری که آنها در حال شمارش در شهرستان شمارش از تایید COVID-19 موارد است.

سرولوژی تستهای می توانید پیدا کردن گذشته های تشخیص آنتی بادی ها به ویروس در خون است. آنتی بادی تولید می شود که بدن مانت یک پاسخ ایمنی بدن برای مبارزه با عفونت. داشتن یک ایده بهتر چگونه گسترده عفونت واقعا کلیدی خواهد بود برای هدایت مقامات در گام های بعدی از جمله زمان و نحوه بازگشایی اقتصاد است.

به این منظور هزاران نفر از تلفن های زنگ خواهد شد و صندوق را دینگ در روزهای آینده.

این LRW گروه است که استخدام یک نمونه جامد برای L. A. مطالعه و ایمیل و موبایل و خط زمین اطلاعات برای بیش از 800,000 بزرگسالان در اورنج کانتی — شارژ خواهد شد و با کشیدن هم نمونه از 5000 نفر که نماینده اورنج کانتی ،

استنفورد دانشجوی پزشکی سدنا مورفی همراه با دانشجویان دانشکده و داوطلبان را در نمونه خون در طول یک coronavirus آنتی بادی برای مطالعه قبل از ثبت نام شرکت کنندگان در کوه مشاهده اولین کلیسای پروتستان در مانتین ویو کالیفرنیا جمعه, آوریل 3 سال 2020 است. (ری چاوز/اخبار منطقه خلیج گروهی)

“ما می خواهیم داشته باشیم که ما در حال پوشش واقعا همه قادر به اظهارات با اعتماد به نفس” بودن-Albala گفت.

محققان در حال نهایی که انگشت-prick test استفاده کنید. آنها امید به شروع آزمایش در چند هفته آینده تجزیه و تحلیل نتایج در ماه ژوئن و انتشار در ماه جولای.

از داده های طولی در دست مطالعه خواهد شد تجزیه و تحلیل بعدی با یک چشم برای انتشار در پاییز. آن را شامل یک زیر مجموعه از حدود 200 شرکت کنندگان که تست مثبت برای COVID-19 یا آنتی بادی که می خواهید خون کشیده شده و هر دو هفته بیش از یک دوره چهار ماهه.

“نمونه خون استفاده می شود به طور مستقل اعتبار يافتهها از آزمونهای مورد استفاده در این مطالعه بزرگتر و به اندازه گیری مدت و تداوم ایمنی پاسخ … در طول زمان” مطالعه دفترچه می گوید. “ما همچنین سند هر reinfections و پس از آن symptomology در میان این گروه.”

که قطعه ممکن است ریختن مقدار زیادی از نور.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما می خواهیم به نگاه” Boden-Albala گفت. “آیا پاسخ آنتی بادی باقی می ماند? این فقط yes یا no — چگونه است که بازی کردن در طول زمان ؟ اگر افرادی که بوده ام در معرض هنگامی که در معرض دوباره که چه کنم ؟ است که به خصوص مربوط به مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان.”

به چه معنی است ؟

این نظارت و بررسی خواهد شد که ارسال به شهرستان با هیئت ناظران باید سه روشن و پیامدهای فوری. آنها عبارتند از: اطلاع رسانی به سیاست های در مورد که در آن برای چه کسی و برای چه مدت ادامه محدود کننده بهداشت عمومی اقدامات; برای اطلاع رسانی به شناسایی و هدف قرار دادن کسانی که در معرض بیشترین خطر ابتلا به این بیماری و به درک تداوم و طول مدت ایمونولوژیک پاسخ که “ممکن است نگه دارید ارتباط برای رسیدن به گله ایمنی و/یا واکسن توسعه است.”

این تصویر ارائه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در ماه ژانویه سال 2020 نشان می دهد 2019 رمان Coronavirus (2019-nCoV). این ویروس شناسایی شد به عنوان علت شیوع بیماری تنفسی برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین. (CDC از طریق AP)

نظارت و مطالعات در L. A. سانتا کلارا و شهر نیویورک نیز با هدف به انجام همان. چیزی که آنها پیدا متنوع به طور گسترده ای.

در سانتا کلارا حدود 2.8% از مردمی بود آنتی بادی ها به ویروس. در لس آنجلس آن حدود 4.1 درصد است. و در شهر نیویورک — در آن زمان سخت ترین ضربه جیب امریکا — آن 21.6%.

با هم گرفته که نشان می دهد مرگ و میر COVID – 19 28 – به 80 برابر کمتر از در حال حاضر تخمین زده می شود در دفترچه می گوید و این که شيوع COVID-19 آنتی بادی قابل ملاحظه ای متفاوت است از جایی به جای.

حتی اگر تعداد از آن سه مطالعات ایدهآل نیست و دو چیز روشن است: بسیاری از افراد آلوده شده اند از تشخیصی مورد اعداد نشان می دهد; و اکثریت قریب به اتفاق مردمی که هنوز است در معرض ویروس.

این بدان معناست که “ما در این در حالی که برای” گفت: Boden-Albala. “آن را جزر و مدی. وجود دارد می تواند قله زمانی که اعداد و تا زمانی که به گسترش است که واقعا بسیار آهسته است. این هنجار جدید. من فکر نمی کنم هیچ یک از ما می خواهد که, اما این معامله است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*