او یک باغبان. او آشپز برای El Pollo Loco.

ده سال پیش خود را 15-year-old son زخم در اورنج کانتی اطفال سالن برای سرقت. او زندانی برای یک سال قبل از مقامات منتشر شد او را به پدر و مادر خود را در هانتینگتون بیچ.

این زوج که سه فرزند دیگر نیز داده شد $8,000 لایحه از شهرستان مشروط به پوشش هزینه های خود را و پسر را بازداشت.

هزینه های جدید ممنوع

این نوجوان بازداشت هزینه اجازه داده شد تحت دیرینه کالیفرنیا قوانین قدمت آن به دهه 1960 است. کسانی که قوانین لغو شد در سال 2018 به دلیل هزینه های ناعادلانه قربانی فقیر و اقلیت های قومی. یک قانون جدید, SB 190, ممنوعیت شهرستان از شارژ پدر و مادر و سرپرستان برای نوجوانان بازداشت وکیل, الکترونیک, نظارت بر مشروط نظارت و تست مواد مخدر.

با وجود لغو امور خارجه گفت: شهرستانهای هنوز هم می تواند جمع آوری هر گونه عدم پرداخت بدهی.

بیش از نیمی از شهرستانهای استان در کالیفرنیا رفت و در را ببخش که بدهی میلیون ها دلار در حساب ها و اسناد دریافتنی. لس آنجلس محلول $89.2 میلیون در اطفال بدهی با توجه به غربی مرکز قانون و فقر است.

San Bernardino County بخشید $16.6 میلیون, قانون مرکز گزارش. Riverside County محلول $4.1 میلیون در ماه گذشته. سان Diego شهرستان در آستانه آمرزنده $58.8 میلیون.

و اورنج کانتی? آن را هنوز هم جمع آوری $38 میلیون بدهی از 107,293 حساب حتی به عنوان جهانی همه گیر اتومبیل درآمد خانواده ها به گرد و غبار.

‘یک تجربه وحشتناک’

باغبان و خود را برای مواد غذایی سریع کار را رنده دور در بدهی های خود را در طول سال 50 دلار در یک زمان آوردن آن را به 1500 دلار. اما آن آویزان بیش از سر خود را بر آنها. آخرین لایحه می گوید: آنها در 90 روز عقب افتاده. این لایحه همچنین می گوید که اگر آنها نمی, گرفتن, آن می تواند منجر به اقدام دادگاه مانند آراستن خود حقوق و دستمزد یا مالیات خود را بازپرداخت.

شهرستان و حتی دنبال خانواده هایی که اعلام ورشکستگی کرده اند.

“این یک وضعیت وحشتناک بود … یک تجربه وحشتناک گفت:” مادر. خانواده نام روشن نبود چرا که جنوب کالیفرنیا اخبار گروه شناسایی نمیکنه نوجوانان محکوم به جرائم. زمانی که زن و شوهر برای اولین بار موفق به دریافت نوجوان بازداشت لایحه او درآمد 600 $در هر دو هفته. او کمتر از آن است.

پسر او در حال حاضر 25 و او می گوید: رفتن به مدرسه. او پس از صاف زندگی خود را, مادرش گفت:.

مادر گفت: لایحه بزرگ همراه با این واقعیت پسر او در پشت میله های زندان بود و تقریبا بیش از حد را.

‘مضر برای خانواده’

“این است که مضر برای خانواده ها گفت:” ربکا میلر ارشد litigator زمان با غرب مرکز قانون و فقر است. “بار این آبشار در کم درآمد سخت کار خانواده است.”

“این درد بالا برای خانواده ها و پایین برای به دست آوردن شهرستانهای” میلر گفت.

او توضیح داد که استان ها به طور معمول نمی خواهد پرداخت کل مبلغ به صورت یکجا. معمولا آنها دریافت کوچک افزایش بیش از چندین سال.

پرداخت جمع آوری شده شهرستان مشروط ادارات. در اورنج کانتی مشروط سخنگوی جنیفر Palmquist گفت که این گروه خود را عزل دستورالعمل حذف از هیئت ناظران.

“تا زمانی که به ما گفته شده متفاوت انجام شده توسط هیئت ناظران ما ادامه دارد و ما عمل” Palmquist گفت.

در یک مثال ذکر شده توسط مشروط اداره یک خانواده با دو پسر در اطفال سیستم به پایان رسید تا با توجه $76,265 در بازداشت هزینه های انباشته شده در طول چند سال.

یکی از پسران وارد سیستم در 14 و ماند در جوانان مرکز ارشاد میوکلونیک سالن جاپلین مرکز جوانان و Los Pinos اردوگاه تا زمانی که او 18. پسر دیگر وارد شده در 15 ماند و 737 روز در جاپلین و Los Pinos.

نمونه دیگر ذکر شده توسط مشروط گروه اکثرا در $10,000 محدوده.

استاد راهنما: زمان متوقف می شود ؟

استاد راهنما همین واگنر گفت: به نظر می رسد مانند یک ایده خوب برای بخشش بدهی به عنوان یک سختی به فقیر اما او می خواست برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه اثر در دیگر شهرستان برنامه های خود را.

“تنها آنهایی که پرداخت در حال کار خانواده — این deadbeats هرگز پرداخت خواهد شد به هر حال” واگنر گفت. “مرتب کردن آن یک عامل بازدارنده برای زندگی خود را به منظور.

“این است که احتمالا چیزی است که ما باید جلوگیری از انجام.”

دیگر ناظران و نمایندگان خود را بر نمی گرداند تلفن تماس به دنبال نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de