OC جانبازان گورستان پروژه می تواند از دست دادن $24.5 میلیون دلار در بودجه دولت

در حال حاضر که ارواین مقامات در نهایت توافق بر روی یک سایت برای جانبازان گورستان دولت پول کنار گذاشته برای ساخت آن ممکن است از بین میره.

در تجدید نظر 2020-21 پیشنهاد بودجه عمومی ساخته شده پنج شنبه, مارس 14 Gov. گاوین Newsom پیشنهاد گرفتن $24.5 میلیون دلار اختصاص داده شده برای جنوب کالیفرنیا جانبازان گورستان و قرار دادن آن در دولت صندوق به طور کلی به کمک آدرس انتظار $54 میلیارد دلار کسری بودجه.

پول شده بود اختصاص بیش از چند سال گذشته به عنوان بحث جدی تر شد در مورد دادن اورنج کانتی خانواده های نظامی یک گزینه نزدیک تر از ریورساید ملی گورستان. آن نشسته بود در وزارت امور سربازان سابق صندوق شد و انتظار می رود این پول دانه برای فاز اول طراحی و ساخت و ساز.

قوه مقننه دولت هنوز هم می تواند به ایجاد تغییرات به پیشنهاد فرماندار و تا 15 ژوئن به تصویب یک لایحه بودجه.

ارواین شهردار کریستینا شیا گفت: او را نا امید کرد اما نه شگفت زده کرد و او را درک Newsom خواهد بود به دنبال هر وزارت امور خارجه برای کمک به بودجه نزدیک شکاف.

او همچنین نا امید که شورای همکاران رای دادند این هفته به اتخاذ طرح شهروندان که تعیین زمین در پارک بزرگ اورنج کانتی مرز شمالی به عنوان یک گورستان سایت – که اساسا نفی شورای-تصویب طرح ساخت آن را بر روی زمین در کنار مجموعه ای از یک پارک بزرگ گلف است.

قانون قبلی به کارگردانی دولت به مطالعه هر دو سایت و مشخص است که کار می کنند اما Newsom بودجه پیشنهاد طول می کشد دور بودجه برای این مطالعات.

دولت ایالت باب Archuleta که صندلی مجلس سنا در امور جانبازان کمیته در بیانیه ای گفت که او امیدوار است برای کار با اورنج کانتی جانبازان در “لحاظ مالی مسئول جانبازان گورستان” اما او تاسف سیاسی “squabbling” در ارواین پروژه.

“این شرم آور است که ما نمی قادر خواهد بود به افتخار جانبازان ما در اورنج کانتی در یک شیوه ای که متناسب خود گذشتگی و فداکاری برای این کشور,” او گفت:. “با توجه به اشتباه پیام گمراه کننده و رای گیری طرح ها و تغییر رهبری در سطح محلی فرماندار باقی مانده بود هیچ چاره ای جز به reallocate دولت بخشی از بودجه را نسبت به این پروژه است.”

سابق ارواین شهردار لری Agran که حفظ 2018 گورستان رای گیری اندازه گیری و اخیر شهروندان ابتکار او نوشته شده نشان دهنده اراده ارواین ساکنان گفت: قانونگذاران ممکن است توافق با Newsom پیشنهاد بنابراین بودجه ممکن است از دست داد و بعد از همه.

با هر پروژه حامیان ممکن است پیدا کردن خود را cobbling هم پول از تعدادی از منابع و گورستان متفاوت است, او گفت:.

Newsom طرح به پشت پنجه بودجه “به این معنا نیست که ما نمی قادر خواهد بود برای رفتن وجود دارد و شناسایی منابع مالی و آغاز پروژه حداقل در اولین مرحله” Agran گفت.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de