حیدرآباد: وزیر فیلمبرداری و دامداری Talasani Srinivas Yadav, شهردار, دکتر Bonthu Rammohan اصلی وزیر ارشد و UD Arvind Kumar, کمیسر GHMC Lokesh کومار گسترده سفر در Sanathnagar مونتاژ حوزه در روز جمعه.

در طول سفر آنها در بازرسی از حیاط قبر که در آن کار تحت پیشرفت ارائه آخرین امکانات اولیه مانند شستن اتاق ساخت و ساز از ترکیب دیوار و توسعه و سبز دو دروازه برای آسان جریان از وسایل نقلیه انجام شده با مبلغ سرمایه گذاری از Rs. 3 کرور.

وزیر و شهردار گفت: Fathenagar روگذر خواهد بود عرض گسترش برای انطباق دو خطوط و خدمات جاده ها در هر دو طرف پل.

از آنجا که گسترش در نظر گرفتن محل در بالای خط راه آهن ترافیک سیگنال های کنار مسیر راه آهن باید منتقل شده و در این راستا به بررسی تغییر و کابل سیگنال با مقامات HRDCL ارشد مهندس Vasantha پروژه مهندس ارشد Sreedhar, CCP Devendar Reddy, راه آهن, رئیس, پل, مهندس K. راما کریشنا ارشد بخشی مهندسین Amit Agarwal, Anil Kumar.

بعد آنها بازرسی محل حلقه مفقوده جاده به توسعه اتصال بین Sanathnagar به Balanagar, Balanagar – Jeedimetla X جاده با 100 ft عرض با چهار خطوط. بیشتر به بحث در مورد با مقامات راه آهن برای طرح های پیشنهادی برای ساخت و ساز از 4 خطوط راه آهن زیر یک پل در این جاده است.

Minister, higher officials toured Sanathnagar constituency

در حالی که در بازرسی وزیر و شهردار گفت: از آنجا که Fathenagar پل بسیار باریک آن پیشنهاد شده است برای گسترش آن به 4 خط از 2 خط. به عنوان در هر دستورالعمل وزیر ارشد و UD KT راما رائو به کاهش تراکم ترافیک GHMC احداث 54 پیوند جاده ها در شهرستان و آثار در حال شروع در جنگ پا اساس در طول قفل کردن دوره است.

به طور مشابه برای آسان جریان ترافیک های آینده از Sanathnagar, Balanagar, Jeedimetla X جاده دولت پیشنهاد به گسترش عرض Fatehnagar روگذر.

جدا از تخمگذار 100 ft عرض جاده از Balanagar صنعتی منطقه به Jeedimetla صنعتی منطقه با راه آهن زیر پل در مسیر راه آهن. آثار فوق در حال انجام هماهنگی بین HRDCL, GHMC شهر برنامه ریزی و TSIIC راه آهن و مقامات.

بیشتر آنها تشکر محلی Corporators برای گسترش کمک های خود را در زمین روند اکتساب هدف از راه گسترش و ساخت و ساز در حاشیه جاده ها و درخواست برای کمک با همان روح تا اتمام کار می کند.

mohammedhussain.reporter@gmail.com


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de