• خریداران در حال پراکنده در مد جزیره ای در نیوپورت بیچ در سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • لوکس مغازه های فراگیر مد جزیره کوی تالاب در پنجشنبه., سپتامبر. 7. در نیوپورت بیچ لوکس بازار است که در آن 50 سال است. (عکس از مدل لباس Yamanaka, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • نیوپورت مرکز درایو فریم مد جزیره در این سال 2012 به نمایش در نیوپورت بیچ. فروشگاه در این مرکز خرید هستند Neiman Marcus و Bloomingdales. (سام Gangwer اورنج کانتی ثبت نام/SCNG فایل)

  • نشانه بگویید بازدید کنندگان به Irvine Spectrum است که خود را توسعه جدید است که به زودی افتتاح در Irvine, CA, در چهارشنبه مرداد 15, 2018. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • سلام بچه گربه کافه است با توجه به باز Aug. 18 در تازه گسترش Irvine Spectrum Center. (نانسی لونا اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • جدید $200 میلیون گسترش لنگر توسط بزرگترین H&M در سواحل غرب در توسعه جدید در Irvine Spectrum در Irvine, CA, در چهارشنبه مرداد 15, 2018. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • شیپور خاموشی در بازار در ارواین. (عکس از مدل لباس Yamanaka, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

املاک و مستغلات غول ارواین Co. هشدار داده است از “طولانی” رکود ایجاد “جدید واقعیت های اقتصادی” را به عنوان آن را میسازد خاموش 181 کارگران در درجه اول در آن مرکز خرید مدیریت کسب و کار.

در نیوپورت بیچ-شرکت دقیق 171 کاهش شغل و 10 موقت furloughs در یک پرونده با دولت اشتغال تنظیم کننده. اکثریت این اخراج شدند به بخش خرده فروشی است که در عمل در 38 محله مراکز خرید به علاوه سه, هوای آزاد, مراکز — Fashion Island, Irvine Spectrum Center و بازار اطراف اورنج کانتی.

کارکنان کاهش اخیر و ارتباطات به شدت نشان می دهد ارواین Co. نیست شرط بندی روی سریع, V شکل ارتجاعی از آسیب های اقتصادی ناشی از جنگ در برابر coronavirus. ماه گذشته 1,076 ارواین Co. مهمان نوازی کارگران شغل خود را از دست زمانی که این شرکت به طور موقت بسته دو اورنج کانتی هتل صاحب آن.

“در حالی که در این مدت از این سلامت و بحران اقتصادی ناشناخته است شرکت ما باید برنامه ریزی برای آن اثر به طولانی” گفت: یک شرکت نامه به آخرین گذاشته و کارکنان به دست آمده توسط کالیفرنیای جنوبی اخبار ،

“ما پروژه های تحقیقاتی که به تقاضای مشتری است به احتمال زیاد به کندی بهبود می یابند نیازهای مشتری و تنظیمات را تغییر داد و بسیاری از کسب و کار نمی خواهد آن را از طریق این بحران” در این نامه همچنان ادامه دارد. “همانطور که این شرکت قصد دارد برای این چالش و به سرعت در حال تغییر محیط و به نظر ما چگونه ما انباشتگی و reimagine ما چگونه کار می کنند, فروشگاه بازی و ارائه محصول ما, ما همچنین باید یک تراز نیروی کار ما.”

سازمان دیده بان kingpins

ارواین Co.’s خرده فروشی حرکت ارزش بررسی دقیق است.

این شرکت در غالب خرده مالک در جنوب و ساحلی اورنج کانتی, well-to-do جوامع که مدت طولانی است که مصرف کننده مصرف پیشگامان. و این شرکت خصوصی برگزار شد توسط ملت ثروتمندترین املاک و مستغلات مغول دونالد Bren. ثروت خود را می تواند به معنای وجود پول نقد کافی برای خرج کردن در retoolings بدون وال استریت اغلب پنی-فشار چشم است که اغلب مانع از حرکت سریع توسط عموم برگزار صاحبان مرکز.

Bren به هیچ وجه تنها املاک و مستغلات میلیاردر ارسال ترسناک اقتصادی هشدار. تام باراک لس آنجلس ترس خود را در صنعت است در “آستانه سقوط است.” همکار Angeleno ریک کاروسو خرده فروشی توسعه دهنده به نام هر گونه بهبود اقتصادی “بقا-حالت تمرین.” و شیکاگو سام ظل فکر می کند اقتصاد خواهد بود “به طور دائم زخم خورده.”

مرکز خرید جهان شده است بسیار سخت ضربه.

کسب و کار محدودیت ها باید تنها به چالش کشیدن چشم انداز فروش دیمر آنها به عنوان آب منطقه ای و ملی و اقتصاد جهانی. بیش از 4 میلیون کالیفرنیا را برای ثبت بیمه بیکاری در دو ماه. که از دست داده حقوق به معنی مراتب کمتر خرید. ایالات متحده خرده فروشی فرو 16 درصد در ماه آوریل است.

“بار مانند در حال حاضر نیاز به خلاقیت و نظم و بالاتر از همه چیز برنامه ریزی های پیش رو” گفت: “جامعه به روز رسانی” در ارواین Co. صفحه وب. “چالش ها ادامه خواهد داد تا زمانی که در فروشگاه خرید و ناهار خوری می تواند رزومه و ضریب اطمینان مصرف کننده باز می گرداند. حتی قبل از بحران مصرف کنندگان خرید آنلاین بیشتر و این روند انتظار می رود به افزایش است.”

“در خانه ماندن” قوانین بسته اند و برخی از تجار و مجبور دیگران مانند eateries به ارائه تنها سرویس takeout. که از دست فروش به معنی اجاره پرداخت نشده برو.

بین 12% و 26% از اجاره در حال جمع آوری در سراسر کشور توسط صاحبان داخلی منطقه ای مراکز می گوید: گزارش های اخیر از سبز خیابان مشاوران نشان می دهد. مجموعه های اجرا بین 50% و 70% در کوچکتر جامعه مراکز نوار.

ارواین Co. اذعان “تقریبا 500” از آن تجار — یک میانگین از یک دوجین در هر یک از آن مراکز خرید — پذیرفته اند اجاره-تعویق توافق.

این نوع از اجاره پرداخت سردرد را کاهش تجاری ارزش املاک و مستغلات. سبز خیابان می بیند ایالات متحده بازار ارزش کردن 25% در سه ماه و نوار مراکز پایین 15 درصد است.

Bren ثروتمند قطعا نیست ایمنی بدن. مجله فوربس برش ارزیابی آن از امپراتوری خود را خالص ارزش — قیمت هتل و مسکونی — 10 ٪ در ماه های اخیر به $15.3 میلیارد دلار است.

آینده بی حد و حصر

زمانی که ارواین Co. به طور موقت بسته و از آن اورنج کانتی هتل ها در اواخر ماه مارس به دلیل رکود گردشگری آن تنها به ذکر نامشخص تغییرات خواهد آمد قبل از هر گونه بازگشایی.

و با هیچ نکات در آنچه که در آینده برای مراکز خرید ما در حال حدس زدن چپ مورد Bren بعدی حرکت می کند در خرده فروشی.

شهر ارواین که در آن بسیاری از شرکت خرده فروشی نمونه کارها واقع شده است و فقط با تصویب قوانین جدید اجازه می دهد تا برای بیشتر foodservice فروش و فضا در حوزه عمومی است. شهرهای دیگر را به دنبال خواهد داشت. این به رستوران ها و دیگر تجار اتاق به رشد بر روی نزدیک پیاده رو به جای اجتماعی فاصله.

همچنین این شرکت به روز رسانی را به استناد به چند سرویس نوآوری از آن تجار مانند جلسات West Coast دلی و Mathis Brothers. ارواین Co.’s تاریخ نشان می دهد آنها بسیار مایل به وفق دهند.

این شرکت با صرف سخاوتمندانه در سال های اخیر به وصله پینه کردن و گسترش فضاهای عمومی در بسیاری از آن جامعه مراکز خرید به دیدار چه بوده است روند رو به رشد: خرده فروشی هاب تبدیل شدن به مکان های تجمع.

یکی دیگر از آستین در حال اجرا چالش برای صاحبان مرکز خرید تنها شده است به شدت توسط pandemic: در دور آینده از فروشگاه های بزرگ. این خرده فروشان عمده رنج می برند از مفاهیم منسوخ شده و تغییر عادات خرید.

اجازه دهید توجه داشته باشید که Neiman Marcus, با یک فروشگاه در مد جزیره فقط اعلام ورشکستگی کرده است. چهار سال پیش زمانی که ارواین Co. مواجه شدن مالی تاکید کرد macy’s های زنجیره ای و فروشگاه در Irvine Spectrum Center تخریب شد. آن را جای دیگری باز هوا خرید و ناهار خوری بازی های آنلاین. که 200 میلیون دلار سرمایه گذاری تبدیل به یک فروشگاه شرط به فضا برای 30 خرده فروشان.

“از لحاظ تاریخی برخی از بزرگترین نوآوری های متولد شده اند در طول زمان به چالش کشیدن” این شرکت اعلام کرد. “این نوع از تفکر همه ما باید در حال حاضر در حال حرکت رو به جلو به آماده شدن برای آینده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de