Divyakant Solanki سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

هندی مهاجران صبر در Borivali ایستگاه در بمبئی در اوایل این ماه برای آموزش به Pratapgarh در ایالت اوتار پرادش به سفر به روستاهای خود.

دهلی نو — به مدت هفت هفته Vipin Kumar دهکدهای نشسته اند در تنگ زیستن در هند سرمایه با همسر و سه فرزندش در یکی از دقیقترین مستندات. کار خود را به عنوان یک کارگر ساختمانی از میان رفت یک شبه و هر گونه پول از بین رفته اجبار خانواده برای زنده ماندن در وعده های غذایی توزیع شده در نزدیکی یک مدرسه.

در حال حاضر او سخت ترین تصمیم زندگی خود را: آیا به صبر بی پول برای کار به رزومه و یا شروع یک خطر ناک 270 مایل سفر به خانه بر پا است.

“من نمی دانم چه چیز دیگری برای رفتن وجود دارد و نه پول به ماندن” گفت: Kumar, 28.

کومار مخمصه است به اشتراک گذاشته شده توسط ده ها میلیون نفر از کارگران مهاجر که رشته در شهرهای بزرگ بدون درآمد اشتیاق برای پناه از خانه های صدها مایل دور. انتخاب آنها را تغییر شکل زندگی خود را با عمیق عواقب آن برای اقتصاد هند و این کشور در مبارزه با کروناویروس.

هند مستند — که تعطیل غیر ضروری کسب و کار و تمامی اشکال از راه دور-سفر — انتظار می رود برای پایان دادن به در مارس 17. برخی از محدودیت ها به احتمال زیاد ادامه خواهد داد هر چند دولت هنوز به افشای آنهایی که.

در هفته های اخیر در این کشور گرفته شده و مراحل آزمایشی نسبت به یک بخشی از بازگشایی از جامعه حتی به عنوان تعدادی از coronavirus موارد افزایش می یابد. هند گزارش شده بیش از 81,000 مورد تأیید و 2,600 مرگ و میر.

در حالی که چند کارخانه و کسب و کار را از سر گرفته و عملیات تنگنای اقتصادی ناشی از این مستند بسیار زیاد است. کارگران که مهاجرت به شهرها برای کار — اغلب ضعیف پرداخت با هیچ امنیت شغلی باعث شده است تا در میان بدترین ضربه است. ناپدید شدن شغل خود را همراه با ترس از ویروس باعث خروج دسته جمعی از مردم با پای بزرگترین پس از هند مستقل شد و پاکستان ایجاد شد.

Divyakant Solanki

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک زن با نوزاد خود منتظر قطار در Borivali ایستگاه.

که مهاجرت همچنان نزدیک به دو ماه در مردان و زنان و کودکان را راه می رفت bicycled, hitchhiked شده کشیده handcarts و پر بدن خود را به میکسر بتن در یک پیشنهاد از جان گذشته به خانه. ده ها تن در جریان حوادث و یا از خستگی محض. هفته گذشته یک گروه از کارگران مهاجر خرد شد به مرگ توسط یک قطار باری پس از آنها خوابش برد در یک مسیر راه آهن پس از راه رفتن به صورت مایل است.

خطرات ناشی از سفر به این معنی است که برای مهاجران این است که “دیگر تجارت بین زندگی و معیشت اما بین زندگی و زندگی” گفت: گزارش ماه گذشته از محققان در تلاش برای کاهش گرفتاری رشته کارگران است. این گروه آخرین گزارش که نزدیک به نیمی از کارگرانی که در تماس با آنها را به حال کمتر از یک روز از منابع غذایی باقی مانده است.

در اواخر ماه آوریل بیش از یک ماه پس از این مستند آغاز شد که دولت در زمان اولین گام خود را برای کمک به کارگران مهاجر که می خواستم به خانه بروم. آن را مجاز اتوبوس و سپس با قطار ویژه به حمل و نقل رشته کارگران است. اما این ورزش شده است فرو رفته در سردرگمی و عرضه حمل و نقل محدود است.

روز پنج شنبه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman وعده داده شده برای توزیع رایگان گندم یا برنج به حدود 80 میلیون کارگران مهاجر برای دو ماه آینده. دولت همچنین در نظر دارد به منظور توسعه ارزان اجاره امکانات رفاهی برای کارگران در شهرها و افزایش برنامه های خود را برای تضمین شغل در مناطق روستایی برای کمک به مهاجران که خانه بروم.

خروج دسته جمعی را “آن را دشوار برای بازگشایی اقتصاد” گفت: Amit Basole یک اقتصاددان در Azim Premji دانشگاه در بنگلور. اما “هیچ راه حل آسان است. شما نمی توانید متوقف کردن مردم از ترک.” آوردن کارگران به شهرستان نیز خواهد بود یک چالش با توجه به قطعیت Basole گفت.

کارگران مهاجر هستند, گیر افتاد, بین اینکه آیا به ماندن یا رفتن — و برخی از آنها مجبور به اقامت توسط کارفرمایان که نمی خواهید به از دست دادن نیروی کار خود را. در ایالت کارناتاکا پس از جلسه با توسعه دهندگان املاک و مستغلات دولت دستور داد که قطار ویژه برای مهاجران متوقف شد. این تصمیم باعث خشم و چالش دادگاه شد و به سرعت معکوس شود.

Scott Rai, 35, یک کارگر ساختمانی در بنگلور که شد از شمال ایالت بیهار برطرف شد به شنیدن در مورد قطار ویژه و اشتیاق به اتحاد دوباره با همسر و فرزندان خود را از 1300 مایل دور.

پلیس به او گفت که او نمی تواند را بدون اجازه کارفرما. شرکت relented پس از اعتراض کارگران گفت: Rai. اما در مارس 13, کار دوباره در رای را در سایت ساخت و ساز و او تغییر طرح خود را به مدت یک شب. او نیاز به کسب پول قبل از او به خانه برگشت, او گفت:. “چه چیز دیگری می تواند یک مرد فقیر انجام دهید؟”

دولت های محلی در حال تشویق کارگران به ماندن در جایی که آنها با ارائه کمک های مالی به کسانی که به طور رسمی ثبت شده با مقامات. بیهار یک فقیر پرجمعیت دولتی است که یک منبع اصلی از کارگران مهاجر گفت: آن را به حال ساخته شده و نقل و انتقالات پول نقد به بیش از 670,000 مردم در سراسر کشور است. آن را نیز تمایلی به قبول کارگران بازگشت به صفحه اصلی برای جلوگیری از گسترش ویروس. بیش از یک میلیون کارگر در حال حاضر به خانه بازگشت از شهرستانها عمده.

Anushree Fadnavis

ایسنا

مهاجران در خارج از نشستن یک پناهگاه در دهلی نو در مارس 14, طول توسعه یافته در سراسر کشور مستند به سرعت گسترش coronavirus.

کومار, کارگر, رشته در دهلی نو گفت: صبر خود را در حال اجرا بود پایین. “ما در داخل به دام افتاده و خفه کننده گفت:” پدر سه. او گفت که او تا به حال اجرا از بهانه به او 4 ساله دختر که گریه می کند برای خانواده نمی تواند خرید. او می داند که مهاجران اند و در تلاش برای رسیدن به خانه است اما یک روز به زودی او گفت که او ممکن است مجبور به گرفتن شانس خود را.

برخی از کسانی که به خانه می گویند آن را به ارزش خطر است. چاندرا موهان 24 ساله لوله کش سمت چپ دهلی نو در موج اول مهاجران در اواخر ماه مارس است. او درباره خود ایجاد کرد و پس از سه روز سفر تا حدودی بر پا است. وجود دارد هیچ کار در روستا یا, اما خانواده اش زنده می ماند با تشکر از مزرعه کوچک خود را.

او رها ، “من خوشحالم من چپ” او گفت:. “برخی از دوستان من که مانده در حسرت آمدن است.” موهان گفت که او نمی خواهد به بازگشت به شهر تا زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد.

روز پنج شنبه صبح همان ناامیدی است که منجر موهان به ترک در صفحه نمایش کامل بر روی یک بزرگراه در حومه پایتخت کشور است. Anish سینگ یکی از ده ها تن از مردان و زنان با زندگی خود را همراه بر روی پشت خود را در تلاش برای رسیدن به خانه.

برای 20 سال گذشته سینگ رانده است دوچرخه و کالسکه از طریق خیابان های دهلی نو است. در حال حاضر پس از هفته بدون هیچ کار و کمی مواد غذایی, همه او می خواست این بود که با همسر و فرزندان خود را. آنها هم به سختی غذا خوردن پس از او نمی تواند آنها را ارسال هر گونه پول در طول مستند.

قادر به خواندن و یا نوشتن Singh, 36, نمی تواند حرکت روند رزرو آنلاین ویژه مهاجر قطار. او برنامه ریزی شده به کار به عنوان یک کارگر مزرعه در روستا. جلوتر وضع جاده ها در حال حاضر پخت در زیر آفتاب تابستان. او تا به حال 340 مایل به رفتن.

“من راه رفتن را از زمانی که من می توانم” او گفت:. “من هیچ گزینه ای دیگر است.”

Tania Dutta کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

در یکی از بزرگترین محله های فقیرنشین مبارزه با کروناویروس است تبدیل به یک مبارزه برای زنده ماندن

تحت پوشش coronavirus دولت مجازات دشمنان و پاداش دوستان

در هند, بزرگترین مستند به مهاجران مجبور به راه رفتن صدها مایل در خانه

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de