خالد عبدالله

ایسنا

یک کارگر بهداشت دمای مردم سوار تاکسی ون در مارس 9, نگرانی در مورد گسترش بیماری کروناویروس در صنعا, یمن.

قاهره — تعداد زیادی از مردم در حال مرگ با covid-19 علائم به طور چشمگیری مشخصی در جنگ-riven به یمن باعث ترس که coronavirus عفونت بطور قابل توجهی بالاتر از آمار رسمی از نجات کودکان خیریه گفت: پنج شنبه.

حداقل 385 نفر فوت کرده اند طی هفته گذشته با کروناویروس مانند علائم در جنوب شهر بندری عدن این گروه گفت: با استناد به یمن مقامات.

از شنبه تعداد موارد تایید شده در عدن از covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس شد 41 با پنج مرگ و میر با توجه به آمار رسمی. در سراسر کشور, سازمان بهداشت جهانی می گوید وجود دارد 72 تایید موارد با 13 مرگ و میر.

تیز اختلاف در اعداد است که به علت حداقل در بخشی از آن به فقدان وخیم تست برای ویروس موجود در یمن و جهان عرب به فقیرترین کشور است. تنها 803 تست های انجام شده تا کنون و کیت های آزمایش در حال حاضر در حال اجرا گفت: ارین تیلور نجات کودکان سخنگو.

در شمال این کشور تحت کنترل حوثی ها تنها تعداد انگشت شماری از موارد گزارش شده است اما فقدان به معنی آزمایش تعدادی از آلوده وجود دارد مشکوک به بالاتر گفت: تیلور.

در عدن سلامت کارگران می ترسند برای رفتن به بیمارستان به علت عدم وجود تجهیزات حفاظتی و نمی تواند انجام دهد لازم ارجاع و یا تست بیماران در آینده با علائم کروناویروس. طی هفته گذشته صدها نفر از بیماران فوت کرده اند پس از نشان دادن علائم مانند مشکلات تنفسی و تب است. چندین بیمارستان را توقیف.

“Covid-19 هل دادن این کشور و حتی بیشتر به ورطه گفت:” خاویر Joubert, یمن کشور, مدیر برای نجات کودکان, در بیانیه ای. “فزاینده مرگ و میر در عدن نشان می دهد که این ویروس در حال گسترش است به مراتب سریع تر و بیشتر از تعداد موارد تایید شده. بیمارستان ها در حال بسته شدن و بیماران [هستند] که تبدیل به دور و یا از چپ به مرگ.”

برای بیش از پنج سال در یمن شده است گریبانگیر توسط یک درگیری بین ایران-تراز وسط قرار دارد حوثیها و ایران در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت است که با حمایت ایالات متحده-حمایت عربستان از کشورهای منطقه. با وجود تلاش های متعددی در آتش بس جنگ را متوقف کرده و حتی به عنوان coronavirus شیوع پدید آمده است.

جنگ راکد شده است که یک بحران انسانی است که در حال حاضر در نظر گرفته شده ترین در جهان شدید. حدود 24 میلیون نفر و یا 80 درصد از جمعیت تکیه بر کمک های میلیون ها نفر در لبه از گرسنگی به خود سیستم ایمنی بدن تضعیف شده است.

Yahya Al Ghurzah

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک یمن کارگر اسپری های ضد عفونی کننده در خالی بازار در صنعا در مارس 6 در اورژانس مستند از برخی از مناطق به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

یمن و زیرساخت های بهداشت و درمان بوده است مضروب درگیری با بیمارستان ها و کلینیک هدف حملات هوایی و توپخانه. تنها نیمی از کشور امکانات بهداشتی در حال حاضر عملیاتی. وجود دارد تنها 500 دستگاه تهویه مصنوعی در کشور فقط چهار آزمایشگاه قادر به انجام coronavirus تست با توجه به صرفه جویی در کودکان است.

تعدادی از یمنی احتمالا آلوده به ویروس coronavirus انتظار می رود که به عنوان امکانات برای درمان آنها کوچک است. دو اصلی بیمارستان های دولتی در عدن باز باقی می ماند اما تنها ارائه خدمات اورژانس درمان بيماران مبتلا به تب اما نه آن نشان دادن علائم تنفسی گفت: نجات کودکان.

بسیاری از عدن را به بیمارستان های خصوصی نیز بسته شده و یا تنها در حال درمان موارد مزمن بدون علائم تنفسی یا تب و گفت: این گروه است.

“تیم ما بر روی زمین در حال دیدن چگونه مردم در حال ارسال به دور از بیمارستان تنفس به شدت و یا حتی سقوط” گفت: محمد Alshamaa, نجات کودکان, مدیر برنامه های در یمن در بیانیه ای. “ما در حال شنیدن از خانواده هایی که از دست داده اند و دو یا سه عزیزان در چند هفته گذشته.”

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net