به عنوان باران تا آمبولانس سرعت در سراسر شهر در آمازون. در پشت 78 سال وضع آشفته و قادر به می گویند که او لغزش در داخل و خارج از آگاهی است. Coronavirus رسیده بود مغز خود پزشک اورژانس Alessandra گفت: متوجه شدم. او در معرض خطر مرگ هستند. آنها زمان زیادی ندارد.

اما در یک شهرستان جدا شده توسط جغرافیا و ضعف بیماری گفت: نمی دانم از یک بیمارستان با فضای سمت چپ برای coronavirus بیماران. شکار برای یک تخت می تواند ساعت ها و بعضی از بیماران نمی زنده ماندن برای دیدن نتیجه آن است. او را در این مرد طاس و ضعیف و ناتوان نوشتن روی برانکارد و امیدوار است که این یکی را.

“ما هیچ جایی برای او و ما در حال رفتن به در درب پس از درب” فکر گفت: 45 که توصیف صحنه بعد. “این نومیدی. شما باید یک درد وحشتناک در قلب خود را. ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد.”

برزیل را شکست به اندازه کافی تخت بیمارستان برای افزایش تعداد انتقادی coronavirus بيماران بازده به طور فزاینده ای گریم نتایج در سراسر کشور به خصوص در مانائوس شهرستان از 2 میلیون نفر در رودخانه آمازون در اعماق جنگل. بیش از 2000 نفر در مانائوس در ماه آوریل بیش از چهار برابر میانگین ماهیانه است. در حال حاضر این شهرستان در حال اجرا است از تابوت. صدها نفر در حال مرگ هستند در خانه یا به دلیل آنها نمی توانند به درمان در بیمارستان و یا اینکه آنها از ترس آنها نمی. آمبولانس مسابقه پایین خیابان با هیچ پاک کردن مقصد در حال انتظار برای کسی که به مرگ و ترک تخت بیمارستان.

Alessandra گفت و تیم خود را انتخاب کنید تا 78 سال با covid-19 در Coroado محله از مانائوس, برزیل. آنها را بار او را به آمبولانس و شروع به جستجو برای یک تخت بیمارستان. (رافائل آلوز برای واشنگتن پست)

به عنوان coronavirus جاروب جهان, ثروتمند کشورها توانسته اند خود را به گسترش سیستم های سلامت به جای کنگره نیاز است. اسپانیا استخدام 52,000 بیشتر مراقبت های بهداشتی کارگران است. آلمان اضافه 12,000 تخت های مراقبت ويژه. ایالات متحده مستقر USS راحتی به آب های شهر نیویورک است. فقط زمانی که سیستم به نظر می رسد در پرتگاه بیشتر منابع مورد یافت شد.

اما به همه گیر حرکت به مرحله بعدی آن فشار به کشورهای فقیر آفریقا و آمریکای لاتین و امکان گسترش بوده است به مراتب محدود تر. در گوایاکیول اکوادور بدن شده اند در سمت چپ خیابان. در Loreto, اجساد انباشته شده اند به صورت اتفاقی و در یک بیمارستان کوچک اتاق. و در برزیل است که ثبت نام بیش از 196,000 coronavirus موارد و بیش از 13000 مرگ و میر — تا کنون بیشتر در نیمکره جنوبی — coronavirus بیماران در حال گذراندن روزهای پایانی خود را در حال انتظار در صندلی.

خورش از عوامل محدود منابع بلندمدت غفلت از سلامت سیستم در یک رقابت جهانی برای لوازم پزشکی — ساخته شده است در جای دیگر دست یافتنی اما غیر ممکن است در بسیاری از کشورهای در حال توسعه. سلامت سیستم در حال حاضر عامل در محدودیت های خود را تحلیلگران می گویند نه ابزار پرسنل و نه پول به گسترش ظرفیت به سرعت به اندازه کافی برای دیدار با بالا رفتن سرسام آور نیاز است.

“بسیاری از مشکلات ساختاری است که کشورهای در حال توسعه همیشه — سلامت سیستم نابرابری و فقدان پرسنل — در حال حاضر تشدید بحران همراه با چالش های اضافه شده نیاز به رقابت در بازار آن اشباع شده است” گفت: تاتیانا Bertolucci, مدیر منطقه ای آمریکای لاتین و کارائیب در سازمان های بشردوستانه مراقبت. “این غم و آن را پیچیده است.

“آنچه که ما در گوایاکیول ما را ببینید در آمریکای لاتین دیگر شهرستانها. ما در حال حاضر شاهد آن در مانائوس.”

گفت و شد از دیدن آن در حال حاضر. او در او متمرکز سالمند بیمار است. چشم های او گره تنگ است. او کارگردانی راننده آمبولانس Edilson Magalhaes به شمال. این خودرو تبدیل به راست و سپس شتاب پایین باران-slicked جاده ها. یکی دیگر از جان گذشته برای شکار تخت بیمارستان بود در جریان است.

نسبی دولک Souza Cunha 86-year-old coronavirus بیمار که رفت به ایست قلبی می افتد به زانو های خود را پس از گفت تیم قادر به احیای او. (رافائل آلوز برای واشنگتن پست)

لغو قرارداد و سیستم بهداشت و درمان ضعف

در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر در حالی که رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro شد رد این بیماری به عنوان یک مورد از sniffles مسئولان دولت و شهرداری سطح شروع به آماده شدن برای جدی ترین بحران بهداشتی در یک نسل.

در ایالت ریو د ژانیرو, مقامات اعلام کرد که ساخت و ساز از بیمارستان به طور چشمگیری افزایش تعداد تخت های موجود برای بیماران. شمال ایالت پارا خواهد اعزام 400 هواکش خریداری شده از چین. و در مانائوس اورژانس بیمارستان تعیین شد به طور خاص برای بیماران مبتلا به covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

هفته بعد وعده باقی می ماند تا حد زیادی برآورده نشده است. از مانائوس بیمارستان شد مدرج کافی “در ساختار و تجهیزات” با توجه به دولتی تجزیه و تحلیل. بسیاری از فن های خریداری شده توسط پارا یا هرگز وارد و یا کار نمی کند. چند بیمارستان ساخته شده است در ریو دولت, اما آنها عمدتا پوسته خالی و بدون تجهیزات و یا پرسنل. “ما در حال رفتن به تاخیر طولانی” Edmar سانتوس دولت وزیر بهداشت گفت: در ماه گذشته. “تعدادی از آلوده بزرگ است بیش از ظرفیت ما و حتی اگر ما در ساخت [بیمارستان] وجود ندارد به اندازه کافی پزشکان و یا تجهیزات است.”

بیش از سه چهارم جمعیت برزیل — نزدیک به 160 میلیون نفر — تکیه بر سیستم بهداشت عمومی یکی از بزرگترین در جهان است. شناخته شده به عنوان SUS برای آن حروف در پرتغالی آن در نظر گرفته شده است و شاید قوی ترین سیستم در آمریکای لاتین است. اما در طول دهه گذشته به اقتصاد متوقف شده و سلامت-مراقبت بودجه خشک شده تعداد تخت بیمارستان به طور پیوسته کاهش یافته است, در حال سقوط به زیر 2 در هر 1000 نفر — پایین تر از منطقه ای در کشورهای همسایه مانند شیلی و آرژانتین.

راننده Edilson Magalhaes استوار در آمبولانس ایستگاه در مانائوس قبل از پاسخ به تماس. (رافائل آلوز برای واشنگتن پست)

برای هفته وجود داشته اند نشانه هایی که برزیل را در تلاش برای گسترش ظرفیت آن است. حتی قبل از اینکه ویروس وارد بسیاری از این کشور به تخت های مراقبت ويژه اشغال شد. به زودی دولت فرمانداران مقامات بهداشت و بیمارستان شکایت شد که تولید کنندگان چینی به حال لغو سفارشات خود را پس از ایالات متحده راه اندازی یک بازار برق آسا در تجهیزات پزشکی.

مقامات ایالات متحده می گویند که آنها تا به حال هیچ چیزی برای انجام با لغو خرید. “دولت ایالات متحده نه خرید و نه مسدود شده و هر گونه مواد و یا تجهیزات از چین به مقصد برزیل ایم” تاد چپمن سفیر ایالات متحده به برزیل. “گزارش خلاف به طور کامل نادرست است.”

با کمبود تجهیزات و پزشکان در نظام سلامت در سراسر برزیل شروع به دست و پنجه نرم. “ما در حال تجربه دو جنگ” گفت: Cássio, Espírito Santo یک وزارتخانه بهداشت و درمان در آمازوناس دولت است. “یکی در برابر covid-19 و دیگری برای به دست آوردن تجهیزات و لوازم.”

به عنوان آمبولانس شات در سراسر مانائوس گفت: شاهد آن جنگ از نو. او را برداشت و رادیو و به نام بیمارستان ژوئن Lúcio بپرسم که آیا آن می تواند به بیمار دیگر. او می ترسید او در حال حاضر می دانستند ،

بدون تخت او گفته شد. کاملا پر است.

او آویزان رادیو انداخت پایین در بیمار از طریق عینک و دعا او را نگه دارید و بر روی یک کمی طولانی تر است.

گفت: خسته آه پس از دیدار با مادر یک بیمار سرطانی با covid-19. او به دریافت مجوز ویژه از کارفرما شهرداری آمبولانس خدمات سامو مانائوس, برای بررسی سلامت خود را. (رافائل آلوز برای واشنگتن پست)

“روز بزرگ ما غم و اندوه’

نگاه در چشم خود یکی از سخت ترین بخش است. برای دیدن ناامیدی در چهره خود را زمانی که اطلاع داد که بیمارستان بودند و کامل است که برای کمک نبود در دسترس — تقریبا بیش از گفت می تواند تحمل. او سعی کردم به کنسول آنها را به گرفتن دست خود را, اطمینان آنها را که برای تا زمانی که آنها برگزار می شود, او می خواهم به دنبال نگه داشتن و با هم آنها را در پیدا کردن چیزی.

کار تبدیل شده بود “غیر قابل تحمل” در زمان که آن را دشوار است به یاد داشته باشید که یک پزشک بود و همه او می خواهم همیشه می خواستم. او می دانست که آن را نمی خواهد بود آسان مشغول به کار در یک سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان شکننده به عنوان مانائوس است. جدا کمبود بودجه روبرو گرفتار فساد آن است که این سیستم تنها در یک کشور دو برابر اندازه تگزاس است که می تواند انجام روش های پیچیده است. مردم به سفر در سراسر جنگل برای مراقبت از. بیمارستان های آن تقریبا همیشه بالا و پایین رفتن در لبه ظرفیت. بنابراین زمانی که اولین گزارش از covid-19 در شهر پدید آمده گفت: می دانستم که آنها دچار مشکل بودند. او فقط نمی دانم چقدر است.

او نمی دانست که او 78 ساله و مادر خواهد قرارداد این بیماری اجرا در حرارت 104 و که او را تا پایان درمان او را در اتاق نشیمن در حالی که با پوشیدن یک محافظ کامل کت و شلوار.

او نمی دانست که پدرش را پس از آن سقوط بیمار بیش از حد است که او می خواهم نگران هستند که اگر آنها تا به حال برای رفتن به یک بیمارستان وجود دارد نمی تواند هر گونه که می تواند او را.

او نمی دانم تدفین در مانائوس خواهد سه گانه یا این که این شهرستان را 35 دستگاه آمبولانس به زودی خواهد بود ضعف است که برخی از تماس های اضطراری را به سادگی پاسخ داده نشده.

گفت می رسد به دیدار او مادر او بیمار برای اولین بار در روز است. (رافائل آلوز برای واشنگتن پست)

گفت: شروع به دیدن نگهبانان ارسال شده در مقابل بیمارستان منع بیشتر آمبولانس. اعضای خانواده بیمار خود را در اتاق اورژانس درب جیغ و گریه و التماس بیهوده برای کمک به. برخی از بیمارستان ها از جان گذشته برای تجهیزات پزشکی را پذیرش بیماران جدید از پاسخ اضطراری تنها در صورتی که ضبط چه کوچک تجهیزات پزشکی آنها بود.

“امروز روز بزرگ ما غم و اندوه” گفت: Ruy al jabbar inad مدیر خدمات آمبولانس در این شهرستان است. “ما منابع ما برانکار و لوله اکسیژن و … قیمت ما مجبور به پرداخت برای یک بیمارستان برای بیماران است.”

“من هیچ شادی” گفت: Alexandre Herculanno ریبرا Marciao دیگر پاسخ اول. “این وحشتناک است.”

“بسیاری از مردم در حال مرگ هستند در خانه” مراقبت های ویژه پزشک پیترو پینهیرو آلوس گفت: با شروع به گریه. “برخی از آنها می تواند هر گونه کمک کند.”

گفت: همیشه می خواستم به باور او می خواهم به پیدا کردن یک راه حتی زمانی که در بیمارستان بعد از بیمارستان او را از بیماران دور. برای یک بیمار شکار سه ساعت به طول انجامید. دیگر آن زمان چهار.

بیمارستان بستری یک زن تنها زمانی که گفت: به گفته پزشکان که مشکل این بود که قلب او نمی covid-19. زمانی که آزمایش ها نشان داد که او دارای بیماری — 90 درصد از ریه ها خورده شده بود تا گفت و التماس کرد با پزشکان التماس با خدا: نمی نوبه خود او را. بیمارستان بالاخره اتاق. سه ساعت بعد زن مرده بود.

در حال حاضر گفت و 78 سال در تلاش بودند بیمارستان دیگری. در این زمان او می دانست بهتر از رادیو جلوتر است. اما زمانی که آنها کشیده تا به Platão Araújo بیمارستان امید او سقوط کرد. اورژانس منطقه پارکینگ شد swarming با آمبولانس. هیچ راه خواهد آنها هر دهانه است.

اما او رفت و داخل هر حال و پرچم ،

گفت و تیم او را 78 ساله به آمبولانس. (رافائل آلوز برای واشنگتن پست)

“این بیمار covid” او آغاز شد. “اما این امکان وجود دارد او یک مشکل عصبی بیش از حد.”

تن او آمد, تخت و اذیت.

“نگاه شما در حال حاضر می دانیم که ما لازم نیست که هر تخت,” او گفت:.

او گفت که او می تواند اتاق را — اگر. او تا به حال به رها کردن آمبولانس برانکارد.

گفت: نمی دانم چه باید بکنید. بدون برانکارد او می تواند هر گونه تماس های اضطراری. آن می تواند ساعت قبل از اینکه او دیگر در بر داشت. چگونه بسیاری از تماس ها را از دست دادهاید ؟ چگونه بسیاری از مردم می میرند ؟

اما در اینجا در این لحظه دروغ گویی قبل از او کسی است که ممکن است ذخیره شود.

پزشک می تواند برانکارد. بیمار شد و چرخ دور پایین راهرو طولانی راست بازوی حلق آویز کردن.

گفت: پشت کردم به او آمبولانس رسیده برای گوشی و شروع به برقراری تماس امید او می تواند پیدا کردن یک جایگزین برانکارد به زودی.

آمبولانس به عقب کشیده بر روی جاده ها است.

یک جستجو بود در حال حاضر بیش از دیگری آغاز شد.

McCoy در و Traiano گزارش از ریو دو ژانیرو.

آمبولانس استفاده می شود با گفت و او تیم مقادیر قبل از آن می تواند یکی دیگر از بیمار است. (رافائل آلوز برای واشنگتن پست)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de