پیاده سازی مستند هنجارهای صرفا در 4 منطقه حیدرآباد: KCR

حیدرآباد: وزیر K Chandrashekhar رائو روز جمعه اعلام کرد که هیچ فعال Covid-19 مورد در بقیه امور خارجه به جز چهار منطقه در شهرستان حیدرآباد. تحت این شرایط این تصمیم گرفته شده است برای حفظ وضع موجود با توجه به مستند قوانین. تصمیم نهایی در مورد استراتژی آینده برای تصویب شده توسط دولت گرفته خواهد شد بر اساس این مرکز دستورالعمل هنگامی که در حال انجام مستند به پایان می رسد در مارس 17.

در بیانیه رئیس جمهوری گفت: دولت می تواند با موفقیت محدود coronavirus موارد به چهار زون – LB ناگار Malakpet, Charminar و Susanilow از کجا فعال موارد تحت درمان است. به عنوان یک نتیجه تنها 1,442 خانواده را تحت مهار. هر چند موارد از کارگران مهاجر با Covid-19 هستند که در شناسایی مناطق Yadadri کریمنگر, جنگن و منچریل او اشاره کرد که تمام این بیماران منتقل شده به حیدرآباد برای درمان وجود دارد و هیچ فعال موارد در این سه منطقه.

در پی وضعیت حال حاضر ما باید پیاده سازی مستند هنجارهای stringently در این مناطق چهار و همچنین انجام آزمون از همه کسانی که علائم و درمان کسانی که تست مثبت است. با اکثر بیماران در دوره نقاهت بعد از بیماری همه گیر و دولت تنها ضبط 2.38 درصد مرگ و میر ما نیاز به ترس نیست coronavirus. اما ما باید یاد بگیریم به همکاری وجود داشته باشد با این بیماری به هیچ کدام مطمئن است در مورد مسیر خود را,” او گفت:.

وزیر تصمیم گرفته است به اجازه می دهد مغازه ها و نمایشگاه فروش دستگاه های تهویه مطبوع خودرو و خودرو و قطعات یدکی در سراسر کشور به باز شروع از شنبه بعد فیزیکی فاصله و سایر اقدامات پیشگیرانه. تمام ادارات دولتی از جمله sub-ثبت دفاتر و RTA دفاتر عملکرد به طور معمول. پس از دولت مرکزی انتظار می رود به موضوع تازه دستورالعمل پس از انجام مستند نتیجه گیری در مارس 17, دولت نهایی خواهد استراتژی خود را برای دوره آینده اقدام در چند روز.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*