IIM-سمبلپور به برگزاری آزمون آنلاین

سمبلپور: این موسسه هندی مدیریت سمبلپور (IIM-S) تصمیم گرفته است برای انجام پایان ترم امتحانات سال اول دانشجویان MBA با استفاده از آنلاین proctoring سیستم در نظر مستند های اعمال شده برای جلوگیری از Coronavirus گسترش یافته است.

IIM-S خواهد بود که برای اولین بار IIM در کشور به انجام معاینه با استفاده از آنلاین proctoring سیستم, ارشد موسسه رسمی گفت.

مدیر IIM-S Mahadeo Jaiswal گفت: پایان امتحانات ترم اول دانش آموزان سال بود که برگزار شد در هفته چهارم از ماه مارس این سال, اما دانش آموزان مجبور به تخلیه خوابگاه با توجه به این مستند که در آن زمان.

“به عنوان یک نتیجه معاینه نمی تواند برگزار شد.

ما نیز مطمئن نیست که این مستند به پایان خواهد رسید و عادی خواهد بود دوباره بازسازی شد. و تحت شرایطی که ما تصمیم به انجام پایان ترم امتحان از دانش آموزان سال اول با استفاده از آنلاین Proctoring سیستم در ماه ژوئن Jaiswal گفت.

با استفاده از این سیستم دانش آموزان ظاهر می شود و برای آزمون های ورود به سیستم خود را از طریق لپ تاپ/دسکتاپ در خانه های خود در نقاط مختلف کشور است. حدود 100 دانش آموزان خواهد بود ظاهر می شود برای پایان ترم امتحان. این سیستم برگزاری آزمون آنلاین اجازه می دهد تا شفافیت بیشتر در روند, او گفت:.

علاوه بر این با کمک هوش مصنوعی (AI) وجود ندارد و دامنه خطای انسانی در invigilation در طول امتحان است. وجود دارد هیچ اتلاف کاغذ و دست خط را نیز نمی توان یک موضوع را برای دانش آموزان. فرآیند آزمون نیز مقرون به صرفه است. اطراف تومان 2.5 لاخ صرف خواهد شد در انجام آزمون از طریق این سیستم مدیر گفت.

او گفت: شخص ثالث آنلاین proctoring پورتال را تنها در خدمت به عنوان یک پلت فرم برای دانش آموزان به نظر می رسد در معاینه. سوال خواهد شد که توسط دانشکده IIM سمبلپور و پاسخ اسکریپت خواهد بود scrutinised توسط آنها را به عنوان به خوبی.

با این سیستم هر دانشجو باید بررسی شود و invigilated در طی معاینه از طریق هوش مصنوعی ابزار برای اطمینان از آنها دریافت نمی کند هر گونه کمک خارجی برای نوشتن پاسخ خود را. رابط کاربری را نیز به تصرف خود در شبکیه چشم جنبش از نامزد آینده نگر. امتحان مختل حتی اگر یک کنکوری ها حضور یک تماس تلفنی او اضافه شده است.

Jaiswal بیشتر گفت که این موسسه همچنین برنامه ریزی برای انجام تمام آن امتحانات آنلاین از این پس حتی پس از این وضعیت ناشی از این مستند در پی COVID همه گیر تبدیل می شود طبیعی است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de