حیدرآباد: تا کنون پس از تحمیل سراسر کشور مستندبه گزارش حیوانات وحشی بیرون آمدن در جاده ها و جسارت به فضاهای عمومی شده اند پدید آمده است.

در شهرستان ظرف مدت 24 ساعت مردم شاهد civet گربه و پلنگ در دو مکان مختلف.

گزارش شاهد بزرگ پایتون نیز آمد به محل موردتوجه وتماشای عموم در روز جمعه.

در روز پنج شنبه عکس و فیلم از پلنگ در حال استراحت معمولی در NH-7 در Mylardevpalli منطقه Telangana ظاهر شده اند. بعد مردم را به اطلاع مقامات پلیس و باغ وحش پارک, تیم امداد و نجات در محل وارد شدند.

هواپیماهای بدون سرنشین و دوربین های دیجیتال استفاده می شود برای نجات گربه بزرگ. مقامات در بر داشت پا چاپ آن و آن را مشکوک است که او تا به حال اجرا نسبت Himayat ساغر جاده ها است. آن نیز مشکوک است که پلنگ خود را پنهان در جنگل بین Himayat ساغر و راجندرا نگر منطقه است.

این باغ وحش در انتخابات گفت: “ما امن محل را به تصرف گربه سانان و جستجو عمل تحت فرآیند دام و قفس را نیز قرار داده شده در سایت.” شکار عملیات هنوز هم در روند. دام قفس مرتب شده اند, استفاده از خر خر کردن سگ برای گرفتن پلنگ.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de