حیدرآباد: عملیات نجات برای گریزان پلنگ شکست خورده است و پس از این گربه های بزرگ به یک لغزش به جنگل و مقامات پلیس. با وجود دور ساعت تلاش توسط تیم های امداد و نجات بودند پربار به عنوان مقامات نمی تواند ردیابی گربه وحشی است.

به منظور ردیابی حرکت از گونه های حیات وحش جنگل مقامات باید نصب 25 دوربین های مدار بسته و همچنین تله گذاشته. “ما تنها می تواند در پیدا کردن رد پای گریزان پلنگ در نزدیکی دیوار خانه رعیتی جنگل مقامات به این نتیجه رسیده اند که بزرگ گربه ممکن است مخفیانه به سنگ Himayath ساغر از طریق کشاورزی دانشگاه گفت: ACP Rajendranagar K Ashok Chakravarthy.

تیم بررسی تمام دوربین های نصب شده در نقاط مختلف در خانه و اطراف آن از صبح اما تا کنون وجود دارد تصاویری از حیوانات. پنج قفس نیز راه اندازی در محل با بز به عنوان طعمه.

در مارس 14, گربه بزرگ بود برای اولین بار دیده می شود در اطراف 6:30 صبح است که در حدود همان زمان یکی از ساکنان هشدار وزارت جنگل و یک تیم از تفنگداران اعزام شد تا به این نقطه با خیال راحت به نجات حیوانات و جلوگیری از هر گونه حادثه نامطلوب.

به محض دیدن گروه بزرگی از کنجکاو در lookers پلنگ مخفیانه به نزدیکی یک مزرعه مجاور Budvel ایستگاه راه آهن.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de