چارلز Platiau ایسنا

یک مرد پیاده گذشته شرکت سانوفی دفتر مرکزی آن در پاریس است.

پاریس — از آن خواهد بود “غیر قابل قبول” برای فرانسوی, غول دارویی سانوفی به ایالات متحده برای اولین بار دسترسی به یک پتانسیل coronavirus واکسن مقامات دولت فرانسه روز پنجشنبه گفت.

این مقاومت مواجه آمد و پس از دیدگاه توسط شرکت سانوفی اجرایی Paul Hudson.

“دولت آمریکا حق دارد به بزرگترین preorder چون سرمایه گذاری در گرفتن خطر” هادسون گفت: خبری بلومبرگ در یک داستان منتشر چهارشنبه. ایالات متحده هادسون گفت: گسترش سرمایه گذاری خود در شرکت تحقیقات واکسن در ماه فوریه و در نتیجه انتظار دارد که “اگر ما به شما کمک کرده ایم ساخت دوز در خطر ما انتظار برای دریافت دوز اول.”

کسانی که نظر نمی نشستن به خوبی در پاریس.

“برای ما این امر می تواند غیر قابل قبول اگر وجود داشت ممتاز دسترسی از این یا آن کشور تحت بهانه ای خواهد بود که یک پولی بهانه,”, فرانسه, دولت, وزیر اقتصاد و دارایی اگنس لول-Runacher گفت: فرانسه Sud رادیو در روز پنج شنبه.

اولیویه Véran, فرانسه, وزیر بهداشت گفت: او شوکه شده بود وقتی او را دیدم هادسون ،

“زمانی که من به عنوان خوانده شده که من از گوشی — آن را در اواخر آن می شده اند و چیزی شبیه به 11 در شب — و من به نام مدیر عامل شرکت سانوفی فرانسه برای توضیح” Véran گفت: صحبت کردن به فرانسه BFM TV در روز پنج شنبه.

یک coronavirus واکسن “باید جهانی خوب ایم” نخست وزیر ادوارد فیلیپ. “دسترسی برابر برای همه به واکسن قابل مذاکره است.”

یک سخنگوی Élysée کاخ مقر ریاست جمهوری فرانسه گفت که رئیس جمهور امانوئل پاکسازی زده بود هادسون نظرات را در همان راه به عنوان وزرای خود بودند که هادسون را ملاقات پاکسازی در الیزه هفته آینده اگر یک تاریخ برای آن جلسه تا به حال تعیین نشده است.

الیزه گفت که “تلاش های خود را در یک هماهنگی همه جانبه پاسخ به طوری که یک واکسن برای همه در دسترس است و در همان زمان به دلیل آن را می داند هیچ مرزهای.”

در اوایل شیوع کروناویروس فرانسه تحت سنگین, انتقاد بی میلی خود را برای به اشتراک گذاشتن محافظ تجهیزات پزشکی با همسایگان اروپایی خود است. اما پس از آن گرفته شده بیشتر رویکرد اجتماعی. و پاکسازی — همراه با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان — بوده است به خصوص آواز طرفدار یک ابتکار جهانی برای توسعه موفقیت آمیز واکسن است که نمی خواهد به نفع هر کشور خاص است.

“ما نیاز به مطمئن شوید که آن را ارائه شده است در دسترس برای همه کسانی که در سراسر جهان گفت:” در ماه آوریل است.

پاکسازی و مرکل همراه با سازمان بهداشت جهانی پیشگام حدود 8.2 میلیارد واکسن جمع آوری کمک درایو است که به اوج خود رسید در یک مجازی نشست این ماه که در طی آن رهبران جهان و برجسته خیر متعهد به صندوق واکسن تحقیق, تست کیت و تولید انبوه مواد مخدر است که می تواند به طور موثر مبارزه با کروناویروس.

ایالات متحده نمی شرکت در این کنفرانس است. آن را به جای همکاری مستقیم با شرکت های دارویی کمک یک و نیم میلیارد دلار به Johnson & Johnson واکسن تلاش و همچنین ارائه صدها میلیون دلار به شرکت سانوفی و مدرن, یک شرکت زیست فناوری در ماساچوست teaming با یک شرکت سوئیسی برای تولید واکسن.

وجود بیش از 100 coronavirus واکسن تلاش های تحقیقاتی در حال پیشرفت در سراسر جهان در آزمایشگاه در ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و آلمان و فرانسه و جاهای دیگر. سوال ملی اولویت در این آزمایش شده است و در حال حاضر از ابتدا.

نوید یک دانشگاه آکسفورد دادگاه در ماه گذشته, به عنوان مثال, انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock گفت: شهروندان بریتانیا باید اولویت اگر آزمایش موفق به اثبات رسانده. اما نخست وزیر بوریس جانسون صحبت در مورد اهمیت در سطح جهان در دسترس واکسن.

“مسابقه برای کشف واکسن برای شکست این ویروس است که یک رقابت بین کشورها اما فوری ترین مشترک تلاش ما در زندگی” جانسون گفت: در مجازی واکسن نشست.

این سازمان که به تصویب دارو برای اتحادیه اروپا روز پنجشنبه گفت که در یک سناریوی خوش بینانه یک واکسن می تواند مورد تایید اولیه 2021.

شرکت سانوفی دو coronavirus نامزد واکسن در ارزیابی بالینی.

تحقیقات پس اول بررسی بالینی سارس (سندرم حاد تنفسی) نامزد واکسن انجام شد در رابطه با دارویی کنگلومرا گلاکسو (GSK) و پشتیبانی توسط پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار بخشی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

شرکت سانوفی گفت: این انتظار به راه اندازی آزمایش های انسانی که برای واکسن در نیمه دوم سال 2020 است.

شرکت دوم نامزد واکسن در حال توسعه با ترجمه زیستی یک Lexington, جرم.-بر اساس درمان شرکت.

هادسون نظرات و اضافی پیام از شرکت سانوفی ممکن است بخشی از یک تلاش برای بر انگیختن دولت های اروپایی برای سرمایه گذاری بیشتر در تحقیقات واکسن. به عنوان هادسون گفته بلومبرگ ، هدف او تا حدی به “سعی کنید برای ایجاد یک بحث در اروپا می گویند, ‘اجازه ندهید اروپا بود پشت سر گذاشت.’ “

اما صبح روز پنجشنبه این شرکت به نظر می رسد backpedaling تا حدودی.

اولیویه Bogillot رئیس شرکت سانوفی فرانسه را بدست آورد گفت: فرانسه BFMTV شبکه ای است که این واکسن در دسترس خواهد بود به اروپایی ها در همان زمان به عنوان آمریکایی ها اگر اتحادیه اروپا به عنوان “کارآمد” یک شریک.

“اگر ما کشف واکسن آن در دسترس خواهد بود برای همه — آمریکایی ها و اروپایی ها آن را در همان زمان” Bogillot گفت. “کلمات Paul Hudson اشتباه گرفته بودند; او فقط تماس در اتحادیه اروپا می شود کارآمد تر.”

“برای من این بحث بسته شده است,” او گفت:. “واکسن اگر کشف شده در دسترس خواهد بود به بیماران است.”

“GSK و سانوفی هر دو بر این باورند که دسترسی جهانی به COVID-19 واکسن یک اولویت است” این شرکت در بیانیه ای گفت با اشاره به بیماری ناشی از ویروس است. “و ما متعهد به ساخت هر گونه واکسن تهیه شده از طریق همکاری در دسترس و مقرون به صرفه از طریق مکانیسم های که ارائه دسترسی عادلانه به مردم در سراسر جهان از جمله ایالات متحده”

“این مهم است که دولت ها در حمایت از این هدف و همکاری برای کمک به صنعت را عادلانه تصمیم گیری تخصیص” آن گفت:.

ادامه مطلب

حتی پیدا کردن یک covid-19 واکسن نمی تواند به اندازه کافی برای پایان دادن به این بیماری همه گیر

جهان گرد هم آمدند تا برای مجازی واکسن نشست. آمریکا آشکارا وجود ندارد.

مقامات آلمانی به بحث در مورد گزارش ایالات متحده در تلاش برای خرید حقوق انحصاری به کروناویروس واکسن

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de