سابق UCLA مربی تیم فوتبال فلفل راجرز درگذشت پنج شنبه پس از بازگردانده شدن بستری برای آسیب رنج می برد در یک سقوط در خانه اش در Reston, Va., در هفته گذشته. او 88.

بیانیه ای در مورد عبور خود را از مادر آلما, Georgia Tech, نمی دهد, به علت مرگ است.

راجرز مربی برونز برای سه فصل از 1971-1973. پس از یک 2-7-1 رکورد او در فصل اول او این برنامه را برای برنده فصل 8-3 و 9-2 خود را در دو سال گذشته است. او به نام Pac-8 مربی سال پس از سال 1972 و 1973 فصل است.

تحت سر مربی تامی Prothro, راجرز نیز دستیار مربی برای برونز در طول سال 1965 و 1966 فصل است. قبل از آن او برگزار شد دستیار مربیگری موقعیت در نیروی هوایی (از 1958-1959) در فلوریدا (سال 1960 تا 1964). اولین سر مربی نقش آمد و در سال 1967 برای کانزاس که در آن او به رهبری Jayhawks به هشت قهرمانی در فصل دوم خود را.

او به دنبال وقت خود را در UCLA با بازگشت به Georgia Tech به مربی خود alma mater. در شش فصل با کت زرد او رهبری تیم را به چهار برنده فصل شد و دو بار به نام جنوبی مستقل مربی سال است.

“من ویران به یاد عبور از فلفل راجرز” Georgia Tech مدیر دو و میدانی تاد Stansbury گفت: در یک نسخه. “او یک Georgia Tech افسانه پس از برنده مسابقات قهرمانی ملی به عنوان یک بازیکن برجسته و رفتن به کامپایل برنده چهار فصل در شش سال به عنوان سر مربی.

“در یک یادداشت شخصی او مربی است که استخدام من به گرجستان و من تا ابد سپاسگزار او را برای آوردن من به اینجا. اگر نیست آن را برای فلفل, من هرگز تا به حال فرصت برای زندگی کردن رویاهای من به عنوان یک فن آوری, دانش آموز, فوتبال, بازیکن, فارغ التحصیل و در حال حاضر مدیر دو و میدانی. او همچنین یک مربی و دوست من در طول کار حرفه ای, و من او را از دست ندهید تا حد زیادی. افکار و دعاهای من با همسر, Livingston خانواده او و بسیاری از دوستان است. ما باید از دست یک فن آوری است.”

راجرز تا به حال دو مربیگری حرفه ای نقش اول در ایالات متحده آمریکا لیگ فوتبال با ممفیس Showboats (از سال 1984 تا 1985) و با ممفیس Mad Dogs از لیگ فوتبال کانادا در سال 1995.

او به عنوان معاون رئيس جمهور از فوتبال برای عملیات Washington Redskins از 2001-2004.

به عنوان یک کارفرمایی برای Georgia Tech در 1950s راجرز چراغ زرد کت به دو قهرمانی کنفرانس دو کاسه شکر پیروزی و یک سهم از سال 1952 ملی قهرمانی با ایالت میشیگان است. او به نام MVP از سال 1954 کاسه شکر و همچنین به شکر کاسه سالن از شهرت در افتتاحیه آن کلاس در سال 2018 است.

پس از دانشگاهی فوتبال حرفه ای آمد به نزدیک او پنج سال در نیروی هوایی ایالات متحده به عنوان یک خلبان.

راجرز جان سالم به در با همسر, Livingston, دختران خود را Terri و کلی و پسرانش ریک و کایل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de