دولت فدرال باید قید وثیقه از شهرستانها آمده است: نامه

Re: “ما نمی توانیم اجازه شهرها و ایالات متحده تحت” (نظر ممکن است 4):

چگونه قابل پیش بینی است که دو بزرگ-spender کالیفرنیا نمایندگان می نوشتن یک قطعه در تلاش برای ایجاد یک مورد برای دولت فدرال نجات شهرها و ایالات متحده که در حال حاضر در مشکل مالی قبل از COVID-19 بیماری همه گیر.

هرگز اجازه ندهید یک بحران به هدر درست است ؟ بازپرداخت برای ویروس-هزینه های مربوط به? بله. که پول رفتن به سمت هزینه های آن? شاید.

چرا باید مالیات دهندگان در مسئولانه اجرا شهرستانها/متحده باید به قید وثیقه از کسانی هستند که نه ؟ هیچ چیز تغییر خواهد کرد در یو بی اس در بازار-از اشخاص; کسانی که به دولت/دولت های محلی به سادگی می توان با توجه به یک تخته سنگ پاک به طوری که آنها می تواند اقامت خود را در دوره فعلی از کسری مخارج و افزایش مالیات.

نه تا زمانی که ما رای دهندگان تصمیم ما تا به حال به اندازه کافی از این مالیات و خرج نمایندگان و مقامات محلی و منتخب مردم خواهد شد که احترام و دنبال مسئول سیاست های اقتصادی خواهد همه چیز همیشه در حال تغییر است.

سیاستمداران تصویب ناپایدار منافع و افزایش مالیات پس از آن بروید مرحله به یک بازنشستگی راحت. آنها هرگز در اطراف هنگامی که نتیجه اقدامات خود را در حال تحقق است.

گیل Cinsneros و هارلی Rouda فقط چقدر دیگر شما رفتن به ادامه اصرار دارند که ما لگد کسری بودجه می تواند جاده ها ؟ در برخی از نقطه پیپر به ناچار باید پرداخت شود.

— دولورس Storme, کوستا مسا

برخی نگرش خودخواهانه

دوباره “باز کردن این کشور و اقتصاد رفتن” (حروف, مارس 10):

من خیلی تحت تاثیر قرار با چگونه بسیاری از مایل به “اجازه دهید طبیعت آن دوره را” و عذاب بسیاری از نزدیک ترین بستگان خود از جمله همسر من و البته خودم. سپس من وجود دارد ایمنی بدن به خطر بیافتد دختر و پسر همراه با ده ها تن از دوستان عزیز و روابط در رده سنی است.

چهل میلیون آمریکایی بالای 65 سال هستند. اگر شما گوش دادن به فکر مردم کسب و کار آنها می گویند که آنها نمی تواند زنده بماند اگر آنها از دست دادن 20-80 درصد از فروش خود را که احتمالا همه آنها را دریافت کنید اگر ما بازگشایی بیش از حد به زودی. حتی بدتر رخ خواهد داد اگر ما در دادگاه دوم و موج سوم از عفونت است.

غم از دست دادیم شانس ما برای به حداقل رساندن آسیب به دلیل عدم وجود رهبری ملی. البته ما نمی تواند باقی بماند به طور کامل بسته شد. در حال حاضر ما باید نگاه کنید که چگونه موفق ترین کشورها در برخورد با این بحران دنبال بهترین علوم ما به عنوان کسب اطلاعات بیشتر و تنظیم دوره به عنوان مورد نیاز است.

— E. J. Parker, ساحل طولانی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*