فقط برای بار دوم در آن نزدیک به 100 سال سابقه در این شهرستان لا عادلانه است لغو خنثی با محدودیت های زیادی مجامع عمومی با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس این Fairplex اعلام کرد روز شنبه, مارس 14.

تصمیم به لغو سپتامبر رویداد بود یکی از آسان نیست اما به دنبال بحث های زیادی با برگزارکنندگان نمایشگاه و لس آنجلس مقامات با توجه به Fairplex رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Miguel A. سانتانا.

“قلب من سنگین است برای ما مهمان که آمد به خاطرات ما از فروشندگان که تکیه در این نمایشگاه مدار برای خود درآمد و کارمندان ما که کار بسیار سخت در تمام طول سال برای ایجاد این رویداد ویژه” سانتانا گفت: با تلفن پنج شنبه. “LA County نمایشگاه یاد صورتی که جشن بهترین کالیفرنیای جنوبی. آن است که محبوب بسیاری از. اما ما تا به حال به در نظر گرفتن سلامت و ایمنی از همه است.”

با توجه به سانتانا بعد از مشورت با لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر دکتر باربارا فرر تصمیم به انصراف از این نمایشگاه مشخص شد. سلامت فعلی سفارشات محدود کردن اندازه گروه و محدود کردن فعالیت های دیگر سانتانا گفت: ساخته شده آن را غیر ممکن برای میزبانی این رویداد در Fairplex در پومونا.

“ما بازیابی سفر در جریان است, اما از آن خواهد شد آهسته یک” فرر گفت: در بیانیه منتشر شده توسط Fairplex. “کار با هم به سرعت گسترش COVID-19 جدید ما عادی برای آینده قابل پیش بینی. اما من ایمان که اگر ما همچنان به این دشوار است اما تصمیمات لازم در حال حاضر ما قادر خواهد بود برای لذت بردن از همه که لا نمایشگاه شهرستان را ارائه کرده است در سال آینده.”

لغو می آید پس از چندین نمایشگاه اعلام کرد که آنها نمی خواهد باز در این سال با توجه به COVID-19 از جمله کسانی که در نارنجی سان برناردینو شهرستان ونتورا و سن دیگو شهرستان همراه با ایالت کالیفرنیا عادلانه است.

آخرین بار در شهرستان لا نمایشگاه باز نمی شد در طول جنگ جهانی دوم از سال 1942 تا سال 1947. این بسته برای روز در سپتامبر. 11, 2001, اما دوباره روز بعد.

اقتصادی خرید اینترنتی

اقتصادی خرید اینترنتی از نمایشگاه لغو خواهد شد که اثرات ماندگار. این نمایشگاه در ابتدا میله میله برای سپتامبر. 4-27 به طور معمول استقبال بیش از 1 میلیون مهمانان در طول آن 19-بعد اجرا و برآورد اقتصادی تاثیر $324 میلیون دلار در لس آنجلس و 58 میلیون دلار در شهر پومونا با توجه به Fairplex. لغو همچنین به معنی از دست رفتن بیش از 500 فصلی و تمام وقت معادل شغل.

سانتانا گفت Fairplex که میزبان 300 رویدادهای هر سال نیز لغو مانده از آن خود تولید رویدادها برای بقیه سال 2020 از جمله در ماه ژوئن به سلامتی شراب و آبجو جشنواره غذا چهارم جولای دیدنی KABOOM!, جشن اکتبر و روز مرده جشن En Memoria. به عنوان یک نتیجه Fairplex را کردند 80 از آن 140 کارمند تمام وقت, سانتانا گفت.

اما تصمیم به انصراف از این نمایشگاه را بزرگترین ضربه بر Fairplex مالی صورت حساب برای کمی کمتر از نیمی از درآمد سالانه خود را سانتانا گفت.

او همچنین اذعان کرد مشکلات لغو خواهد شد که در فروشندگان نوازندگان و دیگران که کمک به قرار دادن در این نمایشگاه و رویدادهای دیگر.

“این یک تصمیم گیری است که ساخته نشده بود به آرامی به عنوان ما می دانیم که این نیز اثرات نه تنها در کسانی که به این نمایشگاه اما ما کارگران فروشندگان و محلی ما در اقتصاد این است که هرگز آسان برای انجام” سانتانا گفت. “بسیاری از مردم بر ما تکیه می کنند و ما یکی از آخرین نمایشگاه های دولت برای انصراف از پس این اخبار در حال رفتن به سختی می شود در بسیاری از مردم است.”

بازپرداخت به صورت عادلانه فوق العاده طرفداران که خریداری فصل عبور می کند در دسترس خواهد بود. دارندگان بلیط می توانید درخواست اعتبار سمت 2021 عادلانه به علاوه یک season pass; به نوبه خود خرید خود را به کمک مالی به Fairplex COVID-19 صندوق اضطراری برای جامعه; و یا درخواست بازپرداخت کامل. اطلاعات در بازپرداخت می توان در یافت www.lacountyfair.com/refunds. اطلاعات در خارج تولید می شود و رویدادها را می توان با تماس با بخش مربوطه مروج.

هر چند Fairplex بسته است وجود دارد برخی از فعالیت در سایت. از ماه مارس Fairplex کمک کرده است تا با محلی coronavirus کمک و تلاش از جمله آزمایش های میزبانی درایو از طریق مواد غذایی pantries و ارائه رایگان مهد کودک برای فرزندان کارکنان بهداشتی درمانی اولین پاسخ دهندگان و ضروری کارگران در آن کودک مرکز توسعه. وسبک Fairplex هتل واقع در Fairplex پردیس نیز باز کرد تا 244 اتاق به قرنطینه coronavirus بیماران.

برنامه ریزی برای سال آینده

لس آنجلس سرپرست هیلدا L. Solis که در منطقه Fairplex ساکن مشترک ناامیدی او در این نمایشگاه را لغو اما برگزار کردن امیدوارم که این رویداد خواهد بازگشت به سال بعد.

“مثل بسیاری از شما من مشتاقانه پیش بینی هر سال باز از شهرستان لا عادلانه و من گرامی من خاطرات خانواده از این ویژه رویداد سالانه,” Solis گفت: در یک بیانیه ارائه شده توسط Fairplex. “ما باید این مدت کوتاه فداکاری برای حفظ سلامت مردم ما را دوست دارم. ما این کار را برای محافظت از جوامع ما. من مطمئن هستم که یک بار ما را از طریق به چالش کشیدن این زمان ما خواهد آمد قوی تر و حتی بیشتر سپاسگزار از چیزهایی که ما عشق و عزیز نگه دارد.”

هایدی هانسون صندلی از لس آنجلس نمایشگاه مدیره کانون, تایید طرح در حال حاضر در جریان برای آینده از جمله این نمایشگاه را 100th anniversary در سال 2022.

“ما واقعا تا به حال هیچ انتخاب به عنوان سخت به عنوان آن بود” هانسون گفت: از لغو 2020 عادلانه است. “چیزی که ما قول می دهم این است که شهرستان لا عادلانه خواهد بود, بهتر از همیشه – به خصوص که ما قصد داریم برای ما Centennial.”

سانتانا گفت که او بیش از حد امیدوار است این نمایشگاه خواهد بازگشت در سال 2021 اما هشدار داد هیچ چیز تضمین شده است.

“ما امیدوار هستیم اما شما هرگز نمی دانید در این زمان,” او گفت:. “ما امیدواریم که دروازه ما باز در سال 2021 و به استقبال هزاران نفر از مهمانان که ما برای سال.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de