کشورهایی که چشم پوشیدن از تعصب های مذهبی و رونق و پیشرفت

Majed Parekh پسر Padma بوشان مولانا عبدالکریم Parekh. در یک مصاحبه او میریزد نور در معنای دین در کتاب های مذهبی به ویژه قرآن کریم. او می گوید: کشورهایی که قطع بنیادگرایی مذهبی در حال پیشرفت است.

در کشور ما دو چیز یافت می شوند بیش از حد; شماره یک است که مصرف بیش از حد سیاست و دوم این است که مصرف بیش از حد از دین است. تاریخ ما نشان می دهد که هر زمان که شد و قرمز با خون آن بود که با توجه به دین و سیاست است.

اجازه دهید ما را نگاه در هند از شرق به غرب و از شمال به جنوب. بیش از همه اماکن مقدس مانند مسجد mandir gurudwara تمام ساخته شده است در تجاوز به اراضی. اگر ما نقض قوانین اموال عمومی را به نام دین به عبادت وجود دارد به این معنی که در یک طرف ما در حال نقض قانون یک کشور و در طرف دیگر ما با ارائه رشوه به خدا برای عبادت او. او می گوید با این اعمال ما خدا لطفا.

ما در حال مشاهده است که سازمان های مختلف در حال تلاش برای تبدیل مردم به مسلمان و هندو و مسیحی اما هیچ کس تلاش می کند به تبدیل هر کسی به یک انسان است. Parekh به نقل از یک سوره از قرآن به نام سورت ul Ma’un که شامل هفت آیات است. این فصل بسیار به وضوح تعریف دین و منافق. Parekh ترجمه و تفسیر آیات اول چهار فصل مثل این:

  1. آیا متوجه شده اید که رد درست است ؟
  2. او کسی است که نگه می دارد خود را به دور از در نظر گرفتن مسئولیت یک یتیم.

آقای ماجد بیشتر گسترش می یابد گفت: او کسی است که هرگز مایل به خوراک یک انسان گرسنه. وجود دارد بسیاری از غذاهای خود را در میز ناهار خوری اما او هرگز خواسته تغذیه انسان گرسنه. او تفسیر چهارمین آیه که می گوید: درد و رنج به چنین نمازگزاران که دعا زیادی اما نماز خود را کاملا بر اساس نشان می دهد.

خود پرستی نه تصفیه آنها و نه نرم کردن قلب خود را به طوری که آنها ممکن است کمک به دیگران است. آنها فقط پرسه زدن در جاده ها مانند اراذل و اعمال خود را در حال دور شدن از آموزه های دینی.

او در ادامه می گوید که خداوند به انسان متعدد نعمت. یک مرد نباید فکر می کنم که برکت و رحمت خود را است پاداش برای او, اما او باید فرض کنیم که این محاکمه از خدا و یا از آن است که بدهی های خود را و آنها را مجبور به بازپرداخت آن است. او به نقل از آیه دیگر از قرآن که در آن خدا می گوید:”…. و خوب صحبت می کنند به مردم و انجام نماز…”

آقای ماجد تفسیر این آیه گفت: به حقوق مردم هر یک منجر به محروم او نباید فکر می کنم که او در حال انجام یک نفع به آنها آن است که حق فقرا است. واجب است برای یک فرد به صرف مقداری به عنوان یک موسسه خیریه.

یکی باید به فکر می کنم که او صاحب ثروت خود را به مالک واقعی است که خداوند به برکت او را با خود مى باشد. او نتیجه می گیرد که این تعالیم را نمی توان در دنیا کتاب است.

یکی می توانید این آموزه در کتاب مقدس که آیا آنها عفيف اوپانیشادها, قرآن یا کتاب مقدس. او می گوید مردم در حال رقابت با یکدیگر برای نشان دادن خاموش خود را مذهبی با پوشیدن لباس از رنگ های مختلف و سبک. این چیزی جز نشان دادن خاموش را به نام دین.

این است که قصد ندارم به نفع کسی.

در اینجا به 7 آیه از سورت ul داد:

  1. آیا دیدی کسی را که منکر پاداش?
  2. که او است که repulses یتیم (به شدت),
  3. و خواستار تغذیه AlMiskin (فقرا)
  4. پس وای بر کسانی که نوازندگان نماز (نماز) (منافقان),
  5. که با تاخیر خود را در نماز از خود اظهار داشت ثابت بار
  6. کسانی که به انجام اعمال خوب را تنها به دیده می شود (از مردان),
  7. و رد Al-Ma’un (کوچک kindnesses به عنوان مثال نمک و شکر و آب و غیره.).

دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*