Coronavirus: ایروین دره کالج می پیوندد O. C. مدارس برای برگزاری پاییز کلاس های آنلاین

ارواین دره کالج خواهد شد که همه از آن سقوط کلاسهای آموزش از راه دور با توجه به در حال انجام coronavirus همه گیر مدرسه اقدام رئیس جمهور گفت: در نامه ای به دانش آموزان با ارسال پنج شنبه, مارس 14.

“ما مثل شما خواهد بود و نه در دانشگاه اما با توجه به زمان سلامت محیط زیست ما باید همه مناسب شروع به آماده سازی” IVC اقدام رئیس جمهور سیندی Vyskocil نوشت: به دانش آموزان خود را. “شما انجام یک کار فوق العاده تنظیم به rigors از آموزش آنلاین و من کامل اعتماد به نفس در توانایی های خود را برای به موفقیت خود ادامه دهند.”

کالج کار مدیران با سازمان های دولتی برای تعیین اینکه آیا یا زمانی که دانش آموزان می توانند با خیال راحت بازگشت به دانشگاه برای “چند محدود استثنا دوره های آموزشی” مانند کوچک آزمایشگاه کلاس Vyskocil گفت.

ارواین دره کالج ثبت نام بیش از 15000 دانش آموزان از سقوط 2019 با توجه به داده ها از کالیفرنیا کالج صدراعظم ، ترم پاییز برنامه ریزی شده است برای شروع Aug. 17 برای مدرسه.

ارواین دره کالج آخرین کالج در اورنج کانتی قصد خود را برای اعلام به دانش آموزان آموزش از راه دور در پاییز.

شمال Orange County Community College District صدراعظم Cheryl مارشال نوشت: به همکاران خود که آموزش از راه دور ادامه خواهد داد برای تابستان و پاییز ترم. صدراعظم معاونت یا پردیس, مدیر عامل شرکت باید به تصویب هر دوره است که نیاز به تدریس در دانشگاه, او گفت:. مارشال منطقه شامل سرو, کالج, Fullerton کالج و شمال نارنجی در ادامه آموزش و پرورش مدرسه است.

در به روز رسانی به دانش آموزان در هفته گذشته, Saddleback College جمهور استرن الیوت گفت: ترم پاییز “خواهد بود بیشتر آنلاین نیست.” “ما را تنها کسانی از شما را در محوطه دانشگاه که نیاز به انجام این کار برای کلاس با اعمال تجارب یادگیری است که می تواند تکرار عملا” او گفت:.

حتی اگر مقامات اجازه می دهد کالج ها برای برگزاری کلاس های حضوری آوردن تمام دانش آموزان و یا حتی نیمی از آنها را به دانشگاه خود می سازد اجتماعی فاصله دشوار استرن گفت.

“ما نمی خواهد در آوردن 20,000 دانش آموزان به دانشگاه ما این سقوط. و نه 10,000. و نه 5,000. از آنجا که ما نمی تواند انجام دهد بدون به خطر انداختن ایمنی و خطر ایجاد یک nidus عفونت در جامعه ما” استرن گفت. “از آنجا که ما نمی تواند رسیدن به یادگیری تداوم و یا اطمینان از موفقیت خود را اگر شما مجبور به دست کلاس برای جلوگیری از یک خطر برای سلامتی یا برای جلوگیری از مصرف خانه است که خطر ابتلا به کسی که بیشتر آسیب پذیر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر