حیدرآباد: به عنوان دولت آماده برای خاموش کردن فرمت تا 29 مه این Cyberabad پلیس هشدار داده اند افرادی که هر کس نقض مستند هنجارهای را دقیق عمل است.

این Cyberabad پلیس هشدار مردم سختگیرانه عمل اگر آنها نقض مستند هنجارهای. تمام افسران خط مقدم خواهد بود بر روی زمین نظارت بر جنبش مردم دور ساعت” اظهار داشت: VC Sajjanar کمیسر Cyberabad پلیس.

مردم توصیه می شود که هیچ کس نباید حرکت در جاده ها بین 7 بعد از ظهر تا 7 صبح. نه تنها این کار هر کسی نقض هنجارهای مستند هنجارهای برخورد خواهد شد به طور جدی طبق قانون.

Cops to go tough against lockdown 4 violators
CP VC Sajjanar بازرسی بررسی پست در طول مستند.
  • هیچ کس باید برای صبح و یا شب راه رفتن.
  • هیچ گردهمایی اجتماعی از جمله جشن های تولد و دیگر احزاب مجاز است.

تمام مغازه ها و موسسات بانک ها و ادارات باید نزدیک 6 بعد از ظهر به طوری که آنها می تواند رسیدن به خانه با 7 بعد از ظهر. هر یک از این وسایل نقلیه در بر داشت حرکت بعد از 7 بعد از ظهر خواهد بود کشف و ضبط

مردم بدینوسیله دستور به حرکت در جاده ها با دلایل احمقانه مانند رفتن به خواهر خانه, خواهر, خانه و غیره.

Cops to go tough against lockdown 4 violators

این Cyberabad پلیس در حال تصرف وسایل نقلیه از افرادی که در حال حرکت و یا بدون دلیل معتبر و یا با نقض این مستند توسط رزرو موارد زیر بخش 188 از قانون مجازات اسلامی و اعمال دیگر

تا حالا Cyberabad پلیس رزرو بیش از 9 لاخ متخلفان تا حالا. 20,591 وسایل نقلیه کشف و ضبط شد پس از این مستند تحمیل شد که 16,000 شد دو چرخ, 1,401 سه چرخ, 2,246 چهار چرخ و 144 وسایل نقلیه دیگر.

ویژه درایوهای دور ساعت انجام شد و موارد رزرو در برابر کسانی که مستند نقض قوانین. پلیس راهنمایی و رانندگی رزرو در مجموع (تماسی و غیر تماسی) 9, 15,182 موارد در برابر رانندگان به صورت های مختلف نقض شده است.

کمیسر پلیس Cyberabad VC Sajjanar یک بار دیگر تکرار کرد و مردم به دنبال مستند هنجارها به طور جدی به طوری که گسترش COVID-19 عفونت دستگیر شده است در دولت است.

mohammedhussain.reporter@gmail.com


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de