Amaravati: آندرا پرادش شرکت حمل و نقل جاده (APSRTC) دارای گذاشته 6,270 قرارداد کارکنان با استناد به بحران مالی با توجه به Covid-19 مستند APSRTC اتحادیه کارکنان ادعا کرد که در روز جمعه.

آن گفت که مدیریت از طریق دهان سفارشات خواسته بود قرارداد کارگران به گزارش وظایف.

انبار مدیران کارگردانی برای استفاده از این خدمات تنها کارکنان برون سپاری. وجود دارد 52,000 کارکنان به طور منظم در شرکت.

کارکنان اتحادیه اعتراض به وزیر حمل و نقل Perni نانی به تجدید سفارشات به وضع قرارداد کارکنان. رهبران اتحادیه با اشاره به این که دولت مرکزی صادر کرده است دستورالعمل روشن است که باید وجود داشته باشد هیچ lay-offs در دولت و یا سازمان های خصوصی در طول مستند.

آنها به یاد می آورد که دولت بیش از حد داشته باشید در گذشته که قرارداد کارگران را نمی توان از خدمات.

به عنوان بسیاری از 6,270 قرارداد کارگران در حال ارائه خدمات خود را در APSRTC در ویجیاوادا دفاتر منطقه ای مدیران, اتوبوس, انبار, کارگاه های آموزشی و بیمارستان ها. اکثر آنها روب نفر و درجه-4 کارکنان.

“ما خواستار شدند که 7,800 به طور منظم جای خالی پر شود به سهولت حجم کار موجود در کارکنان. مدیریت در زمان این شدید تصمیم به تبر قرارداد کارگران” گفت: اتحادیه کارکنان دبیر P Damodara رائو.

کارکنان اتحادیه گفت: قرارداد کارگران شد و حتی پرداخت حقوق برای ماه آوریل است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de