لندن: در عمده شکست بحرانزده مشروب بارون Vijay Mallya در روز پنج شنبه خود را از دست داد برنامه به دنبال ترک به درخواست تجدید نظر در حکم دادگاه عالی بریتانیا در هفته پس از لندن دادگاه عالی رد درخواست تجدید نظر خود را در برابر استرداد به منظور به هند به اتهام کلاهبرداری و پول شویی مرتبط با unrecovered وام به او در حال حاضر از بین رفته Kingfisher Airlines.

64 ساله و تاجر بود 14 روز به فایل این نرم افزار به دنبال اجازه به حرکت بالاتر دادگاه در حکم دادگاه از مارس 20 که رد درخواست تجدید نظر خود را برابر وست دادستانی دادگاه استرداد سفارش تایید شده توسط انگلستان دبیر خانه.

آخرین حاکم خواهد شد و در حال حاضر به بازگشت مجدد گواهینامه و روند استرداد باید باعث ظرف 28 روز.

انگلستان Crown دادستان خدمات (CPS) گفت: Mallya درخواست تجدید نظر به تایید یک نقطه از قانون رد شد در هر سه فقره از شنیدن دهان ارسالی اعطای گواهی بر این پرسش ها به عنوان پیش نویس و اعطای مجوز به درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور.

دولت هند در واکنش به درخواست برنامه ارسال شده بود در اوایل این هفته.

این ترک به درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور است که در یک نقطه از قانون عمومی اهمیت است که به گفته کارشناسان بسیار آستانه بالا است که اغلب ملاقات کرد.

“دادگاه عالی به طور موثر حکم داد که حتی اگر رویکرد رئیس دادرس اشتباه بود تصمیم او اشتباه است. بنابراین روشن است که Mallya در حال حاضر چهره یک مانع قابل توجهی در آن به دیوان عالی کشور گفت: توبی Cadman از بنیانگذاران گورنیکا 37 عدالت بین المللی اتاق و استرداد متخصص.

به عنوان یک گام بیشتر در اصل Mallya همچنین می توانید تقاضای خود را به دادگاه اروپایی حقوق بشر (ECHR) برای جلوگیری از استرداد خود را بر اساس است که او نمی خواهد دریافت یک محاکمه عادلانه و او را بازداشت در شرایطی که نقض ماده 3 کنوانسیون اروپایی حقوق بشر که در بریتانیا هم از امضا کنندگان است.

آستانه برای یک ECHR تجدید نظر نیز بسیار بالا بسیار محدود شانس موفقیت در Mallya مورد دلیل او را نیز نشان می دهد که استدلال خود را در آن زمینه را قبل از دادگاه های انگلستان قبلا رد کرد.

لذا اخراج از این تجدید نظر علائم عمده نقطه عطف برای اداره مرکزی تحقیقات (CBI) و اجرای مدیریت (ED) پرونده تاجر شده است که به قید وثیقه در انگلستان پس از دستگیری او در یک حکم استرداد در مارس 2017.

حکم دیوان عالی کشور آمد ساعت پس از Mallya خواسته دولت هند به قبول پیشنهاد خود به بازپرداخت 100 درصد از وام خود را حق و پرونده او را.

تبریک به دولت برای COVID-19 امداد بسته است. آنها می تواند چاپ به عنوان مقدار پول به عنوان آنها می خواهند اما باید یک عامل مثل من که ارائه می دهد 100% بازدهی از دولت متعلق به وام های بانکی به طور مداوم نادیده گرفته می شود؟” او در یک صدای جیر جیر.

Mallya که می خواستم در هند بیش از اتهام کلاهبرداری و پول شویی اتهامات به مقدار حدود 9,000 تومان کرور روپیه افزود:”لطفا به من پول بدون قید و شرط و نزدیک است.”

هند و انگلستان استرداد پیمان امضا شده در سال 1992 و در زور از نوامبر سال 1993. دو فرهنگ جامعه تبدیل شده اند تحت این پیمان تا کنون Samirbhai Vinubhai پاتل که در بازگشت به هند در سال 2016 به صورت آزمایشی در ارتباط با مشارکت در این پست دهلا شورش سال 2002 و اخیرا ادعا شده Sanjeev چاولا ارسال شده در فوریه این سال به صورت match-رفع اتهامات عنوان شده علیه.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de