سانتا آنا پلیس منتشر نظارت تصویری در روز شنبه, مارس 14 از یک سرقت مسلحانه در ایستگاه گاز به امید شناسایی دو مظنون است.

این stickup اتفاق افتاد حدود 2 صبح جمعه, مه 8 در یک پوسته ایستگاه در 710 E. دایر جاده با توجه به سانتا آنا ، یک مرد با اشاره کروم هفت تیر در یک کارمند که باز ثبت نام نقدی در حالی که مسلح را همدست برگرفته پول نقد و چند بسته سیگار.

آنها فرار کرد و در یک نقره و چهار درب نیسان آلتیما. پلیس ارائه شده جزئی مجوز-صفحه تعداد 3XL.

یک مظنون بود به عنوان لاتینی, مرد ایستاده در حدود 5-پا-9 و وزن 160 تا 175 پوند است. او عینک کلاه سیاه و سفید با ناشناخته قرمز لوگو بر روی آن زرد انعکاسی و جلیقه باشلق دار سیاه و سفید سرعت باد و شلوار جین آبی و کفش های سیاه و سفید.

دیگر مشکوک است حدود 5-پا-7, 155 تا 165 پوند و عینک تیره-رنگی sweatshirt ابلق سیاه و سفید فولاد ماسک زرد جلیقه بازتاب تیره-رنگی دستکش, سیاه, warmup شلوار و کفش های سیاه و سفید.

مقامات خواسته است که هر کسی با اطلاعات تماس کارآگاهان در 714-245-8545 یا ایمیل dpadron@santa-ana.org. اورنج کانتی Crime Stoppers را قبول ناشناس راهنمایی در 855-نکته-OCCS.

یک مرد طول می کشد پول از ثبت نام در یک ایستگاه گاز در 700 بلوک دایر Rd. در Santa Ana جمعه, مه 8. او یکی از بازداشت دو مظنون توسط پلیس که با فرار از این سرقت یک نیسان آلتیما. (حسن نیت ارائه میدهد تصویر از سانتا آنا اداره پلیس)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de