خ خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک عکس منتشر شده توسط رئیس جمهور اوکراین اخبار-خدمات در روز 13 مه سال 2020 نشان می دهد رئیس ولدیمیر Zelensky راست پرداختن به اتاق قبل از آن گذشت بانکی لایحه ای که می تواند باز کردن راه برای صندوق بین المللی پول کمک کند.

کیف — پس از هفته ها کشمکش اوکراین قانونگذاران شنبه به طور موثر مسدود قدرتمند oligarch از به دست آوردن کنترل از سابق بانک بالقوه آنلاک 5 میلیارد دلار بسته وام از صندوق بین المللی پول.

با بحران اقتصادی باعث covid-19 تهدید به بریده بریده تولید ناخالص داخلی در اوکراین نزدیک به 5 درصد به دولت را برآورد اوکراین به شدت نیاز به صندوق بین المللی پول کمک های مالی برای مقابله با این بیماری همه گیر و راه اندازی مجدد آن اقتصاد است.

قانون جدید یکی از اهداف اوکراین قدرتمند ترین اقلیت حاکم Ihor Kolomoisky مالک مشترک از Privatbank بزرگترین کشور وام دهنده ملی در سال 2016 پس از 5.5 میلیارد دلار از دارایی های آن ناپدید شد.

دادگاه اقدام توسط Kolomoisky برای بازیابی Privatbank در حال انجام است. اما قانون تصویب شنبه شناخته شده در اوکراین به عنوان “ضد Kolomoisky قانون” — باعث می شود آن را غیر ممکن است برای او برای به دست آوردن کنترل از بانک. قانون جدید مانع از صاحبان سابق از بانک ها شده اند که ملی پس از عجز از پرداخت دیون از به دست آوردن دارایی های خود را.

تلاش برای تصویب این لایحه تقریبا از خط خارج و پس از آن در مارس 30 اولیه عبور از طریق پارلمان. قانونگذاران معرفی 16,335 اصلاحات شماره ثبت تهدید به باتلاق قانون برای ماه می باشد.

[اوکراین Zelensky است ساخت پیشرفت در مبارزه با فساد. اما این مبارزه می تواند خشم و تهمت]

برخی از ترس بحث در 16,000 بانکی لایحه اصلاحات را تا زمانی که اوکراین در معرض خطر در حال اجرا به مشکلات نقدینگی قبل از این لایحه تصویب شد. اما مجلس کمیته مالی موفق به رسیدگی به اصلاحات در چهار روز.

عبور از قانون و صندوق بین المللی پول بسته آن را باز دیده می شد به عنوان یک آزمون بسیار مهم برای رئيس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky سابق کمدین که محبوب تلویزیون نشان می دهد خدمتگزار مردم پخش Kolomoisky را تلویزیون ایستگاه.

سابق خود را در ارتباط با Kolomoisky رهبری به سوال در مورد اینکه آیا Zelensky خواهد بود قادر به هدایت این لایحه از طریق مجلس شورای اسلامی که در آن بسیاری از اعضای حزب خود را به نام بنده از مردم پس از تلویزیون نشان می دهد مخالف قانون است.

Zelensky انتخاب شد از یک سال پیش با بیش از 70 درصد آرا. خود را تصویب امتیاز در مارس 42 درصد پایین 2 درصد در ماه گذشته با توجه به محلی نظرسنجی.

Zelensky — که وارد مجلس دوشنبه با پوشیدن پزشکی, ماسک, اما آن را در زمان خاموش به صحبت می کنند — گفت: نمایندگان در ماسک برای حمایت از این قانون و “باید به حمایت از اقتصاد اوکراین حداقل محافظت و کمک به اوکراین در حال حاضر است.”

Hlib Vyshlinsky, مدیر اجرایی, کیف مستقر در مرکز استراتژی اقتصادی گفت: اوکراین را در معرض خطر یک بحران مالی و به طور پیش فرض بدون جدید صندوق بین المللی پول به دلیل اقتصادی جهانی مشکل ناشی از covid-19 بیماری همه گیر.

آندرس Aslund ارشد همکار در شورای آتلانتیک و کارشناس اقتصادی در اوکراین گفت: آن را حیاتی است که اوکراین صندوق بین المللی پول بودجه این سال است.


[ایران تلاش می کند به نقطه اتصال با بایدن و اوکراین, اما می آید تا کوتاه]

“از آنجا که از بحران کسری بودجه در حال افزایش است و تنها جدی بودجه در دسترس است از موسسات مالی بین المللی. بدون آن اوکراین را مجبور به رفتن به صورت جدی ریاضت اقتصادی در میان coronavirus بحران است.”

Valentyn Vg Ogirenko

ایسنا

یک زن با پوشیدن لباس های محافظ ماسک صورت پیاده گذشته یک هیئت مدیره نمایش نرخ ارز نرخ ارز در کیف در روز 16 مارس سال 2020 است.

بسیاری از اصلاحات آمد از یک تعداد انگشت شماری از اعضا و یا اعضای سابق Zelensky را بنده از مردم حزب از جمله Olha Vasylevska-Smahliuk یک کارمند سابق Kolomoisky 1+1 کانال تلویزیونی.

مقامات صندوق بین المللی پول هفته گذشته اعلام کرد که مذاکرات با اوکراین خواهد سوئیچ از 8 میلیارد دلار و سه طرح در سال جاری به 18 ماه “آماده به کار” برنامه برای $5 میلیارد کمتر شرایط.

حرکت رسوب داده شد توسط “بی سابقه عدم قطعیت در اطراف اقتصادی و چشم انداز مالی و نیاز به تمرکز بر اولویت های سیاست در کوتاه مدت مهار و تثبیت” سخنگوی صندوق بین المللی پول برنج جری یک کنفرانس خبری گفت.

Tetiana Shevchuk یک وکیل در کیف مبتنی بر مبارزه با فساد اقدام مرکز و مبارزه با فساد متخصص گفت: Kolomoisky مشخص شد برای حفظ نفوذ در مجلس و از طریق قدرتمند مقامات.

“مالی او در حال از دست دادن حداقل 5 میلیارد دلار است که او امیدوار است برای دریافت عنوان غرامت برای Privatbank. اما به لحاظ سیاسی به آن معنی خواهد بود که در چشم عموم مردم و نخبگان سیاسی است که او از دست داده است کنترل بیش از Zelensky که یک ضربه واقعی,” او گفت:.

Aslund گفت: عبور از قانون به معنای Kolomoisky خواهد از دست دادن بانک اما او هنوز متالورژی کارخانجات خطوط هوایی شبکه تلویزیونی 1+1 و دارایی های دیگر. او همچنین هنوز متحدان در مجلس.

“این است که به سختی به پایان Kolomoisky” گفت: Aslund “از آنجا که او تا به بسیاری از دارایی های دیگر, اما آن را باید پایان داد با Zelensky است که سپس تبدیل به غرب و نجابت به جای.”

مخالفان این لایحه از جمله Kolomoisky استدلال در حمایت از تجدید ساختار بدهی های اوکراین به جای گرفتن امور مالی صندوق بین المللی پول.

رهبری جدید ملی Privatbank راه اندازی کرده است اقدامات قانونی در دلاور قبرس و لندن برای بهبود دارایی های این بانک از Kolomoisky. Oligarch در ضمن برنده دادگاه در اوکراین حاکی از این است که بانک باید به او بازگشت.

استرن گزارش از کیف و دیکسون گزارش از مسکو.

ادامه مطلب

چگونه اوکراین Zelensky از دست جنبش ضد فساد

ریاست جمهوری نفرت برای اوکراین است که در قلب استیضاح

اوکراین, گیر افتاد, بین اروپا و روسیه ؟ ما خواسته اوکراین این سوال مهم.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de