مغلوب ساختن پیشی جستن را شریک کسب و کار در اندونزی نبش قبرها در غرب جاوا برای ساخت توچال

CILETUH HILIR, اندونزی در دره بین دو آتشفشان سربازان چتری از اطراف گورستان به عنوان مردان با بیل منتقل به حفاری تا مرده.

ایجاد کرد رهبر Djaja Mulyana بود شناسه بسیاری از نارضایتی ها در مورد ساخت و ساز سایت که hemmed در جامعه خود را. او می خواهم پر کلاسور مستند آنچه او در نظر گرفته فریب وعده های شکسته و از دست معیشت از سازندگان تهدید به جابجایی ساکنان.

اما چیزی شبیه به این: در ژانویه 2019, gravediggers آمد به زیرخاک در اوردن اجساد که در آن خود را مسلمان اجداد حال استراحت پس از قرن 19 گفت: Mulyana و دو نفر دیگر که شاهد حفاری. باقی مانده بودند در حال نقل مکان کرد به اتاق را برای یک مگا-رفت و آمد مکرر است که شامل یک مغلوب ساختن پیشی جستن-مارک هتل و زمین گلف.

حداقل یک نفر موافقت کرده بود به exhumations اما خانواده های دیگر به حال رضایت داده. یکی Iyum گفت: به جای مانده از او را دو دختر بوده است disinterred بدون اجازه او.

“که آیا آنها فکر می کنم بچه های من بودند — سگ?” او گفت: در مصاحبه با واشنگتن پست.

یک زن به نام Iyum می ایستد در Ciletuh Hilir گورستان که در آن اجساد دو دختر بودند آيند و reburied در جای دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان تاخت و تاز کردن به اندونزی یکی از آخرین معاملات خارجی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا قبل از او رئيس جمهور در سال 2016. این بخشی از یک پرسود و نسبتا کم خطر خارجی گسترش — صدور مجوز نام خود را به هتل ها و برج ها در سراسر جهان — که او را متوقف هنگامی که وارد کاخ سفید است. شرکت او در حال حاضر اجرا شده توسط او دو فرزند ارشد پسر گفت: آن را نمی خواهد به دنبال پروژه های جدید در خارج از کشور اما همچنان کسانی که در حال حاضر در جریان است.

مبارزه جاری بیش از زمین در جنگل های غرب جاوا را نشان می دهد که حتی به عنوان رد پای جهانی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت منقبض شده است او ادامه داد به سود حاصل از معاملات با توسعه دهندگان خارجی از جمله برخی از ادغام در پر اختلافات محلی.

اندونزی توسعه — MNC گروه اجرا شده توسط رسانه های tycoon هری Tanoesoedibjo — در حال حاضر در پشت برنامه بر دو مغلوب ساختن پیشی جستن تفریحی از جمله beachfront resort در بالی. MNC تا به حال با آن مواجه بازار املاک و مستغلات کاهش حتی قبل از شوک اقتصادی از بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به فعلی و سابق شرکت کردند. بالی سایت است که بیش از حد رشد و صرف توسط سگ وحشی. ساخت و ساز در رفت و آمد مکرر در غرب جاوا باقی مانده در مراحل اولیه یک سال پس از مقامات شرکت تا به حال پیش بینی شده این امر می تواند عامل.

گورستان اختلاف در Ciletuh Hilir جامعه است و یکی دیگر اختلاف است.

S. چین

دریا

فیلیپین

شرق

تیمور

Ciletuh Hilir

هندی

اقیانوس

S. چین

دریا

فیلیپین

شرق

تیمور

Ciletuh Hilir

هندی

اقیانوس

فیلیپین

اقیانوس آرام

پاپوآ

جدید

گینه

هندی

اقیانوس

Ciletuh Hilir

1000 مایل

فیلیپین

اقیانوس آرام

پاپوآ

گینه

هندی

اقیانوس

Ciletuh Hilir

1000 مایل

فیلیپین

اقیانوس آرام

پاپوآ

گینه

هندی

اقیانوس

Ciletuh Hilir

MNC زمین — فرعی ساختمان این پروژه از جمله تهمت تفریحی — می گوید: برخی از ساکنان Ciletuh Hilir پذیرفته این شرکت پیشنهاد به نقل مکان بستگان خود ” باقی می ماند “به گورستان محل است که ما با ارائه آن مناسب تر است.” این شرکت همچنین متهم به کسانی که حاضر از اغراق نگرانی های خود را به عنوان یک تاکتیک مذاکره برای استخراج قیمت های بالاتر به فروش خانه های خود و از زیرخاک در اوردن اجداد خود.

“MNC است که حتی حاضر به تحمل تمام قبر حذف هزینه های” این شرکت اعلام کرد.

روستا و قبرستان واقع شده است و در زمین میله میله برای تبدیل شدن به رفت و آمد مکرر را پارک. مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار به دنبال فاصله خود را از دور دشمنی.

جمعیت: 10.6 میلیون

(اندونزی)

MNC لیدو شهر برنامه ریزی شده از 7400 هکتار توسعه است.

فاز اول پروژه

یک از 1700 هکتار مساحت که شامل تهمت-

مارک به بخش مدیریت

توسط این سازمان نسبت ناروا.

Ciletuh

Hilir

جمعیت: 10.6 میلیون

واقع یک ساعت رانندگی در جنوب جاکارتا, MNC لیدو شهر برنامه ریزی شده از 7400 هکتار توسعه است.

فاز اول این پروژه از 1700 هکتار مساحت که شامل تهمت و مارک به بخش مدیریت

توسط این سازمان نسبت ناروا.

(اندونزی)

Ciletuh

Hilir

جمعیت: 10.6 میلیون

واقع یک ساعت رانندگی در جنوب جاکارتا, MNC لیدو شهر برنامه ریزی شده از 7400 هکتار توسعه است.

(اندونزی)

فاز اول این پروژه از 1700 هکتار مساحت که شامل تهمت و مارک بخش باید توسط این سازمان نسبت ناروا.

Ciletuh

Hilir

جمعیت: 10.6 میلیون

واقع یک ساعت رانندگی در جنوب جاکارتا, MNC لیدو شهر برنامه ریزی شده از 7400 هکتار توسعه است.

(اندونزی)

فاز اول این پروژه از 1700 هکتار منطقه

که شامل تهمت و مارک بخش باید توسط این سازمان نسبت ناروا.

Ciletuh

Hilir

“ما گفته شده است که این در نیست و یا بخشی از هر یک از مغلوب ساختن پیشی جستن بخشی از توسعه” مغلوب ساختن پیشی جستن در سازمان رسمی در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد: “روابط ما با MNC شامل صرفا از صدور مجوز و موافقت نامه های مدیریت تنها ما و نه توسعه دهندگان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان نیست پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا آن را به حال شده است آگاه از exhumations در زمان و یا اینکه آیا آن را به حال بررسی MNC شیوه های.

سابق MNC رسمی گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت دریافت به روز رسانی منظم.

یک مراسم تشییع جنازه برگزار شد در Ciletuh Hilir گورستان.

“آنها می خواهند به دانستن آنچه اتفاق می افتد در هر ماه است. آنها می خواهند به دانستن استانداردهای. آنها می خواهند بدانند که رفتن به سازنده که رفتن به بانکدار متفاوت هایت یا ماریوت” گفت: این مقام سابق که صحبت به شرط ناشناس ماندن به حفظ روابط در صنعت.

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان و 600 هکتار بخشی از اموال جانبه آینده سایت از یک زمین گلف 18 حفره و 120 اتاق هتل و 461 ویلاهای لوکس — آغاز می شود کمتر از نیم مایل از گورستان با توجه به مختصات GPS وجود دارد گرفته شده تزیین با MNC و تهمت سازمان پروژه نقشه. بازاریابی مواد MNC تولید شده برای سال tout مغلوب ساختن پیشی جستن اتصال به عنوان مولفه های کلیدی برای از 1700 هکتار فاز اول MNC لیدو شهرستان, پروژه که پوشاند Mulyana و 200 خانواده از Ciletuh Hilir.

“مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی توچال گلف باشگاه و خوابگاه است که در هسته اصلی فاز یک طرح جامع” MNC گفت: در یک فیلم تبلیغاتی در ماه اوت سال 2019.

سیاست آمریکا احساس می کند دور اما Mulyana و همسایگان خود را به وضوح تشخیص نام در تابلوهای تبلیغاتی آنها درایو گذشته بر موتور سیکلت خود را هر روز.

“شما آن را در همه جا. این نوشته در همه جا در سایت پروژه,” او گفت:. “وجود دارد مغلوب ساختن پیشی جستن پروژه تهمت و هتل ها. این هری [Tanoesoedibjo] پروژه است.”

آن هم بلند پروازانه تر از هر چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان امضا کرده است و بر روی در خارج از کشور. Tanoesoedibjo گفته است او قصد دارد به صرف $1 میلیارد دلار در دو کشور اندونزی تفریحی. مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان را دریافت خواهد کرد درصد کمی از فروش بیش از 800 برنامه ریزی شده “مغلوب ساختن پیشی جستن خوابگاه” بسیاری است که در بیش از 1 میلیون دلار به علاوه هزینه های مدیریت برای اجرای دوره های گلف و هتل ها در لیدو و بالی سابق MNC رسمی گفت.

“هر دو لیدو و بالی تهمت هتل ها خواهد بود شاهکارهای معماری که برای اندونزی چه خانه اپرای سیدنی در حال انجام است برای استرالیا” یوهانس جاسوس, یکی از MNC مقامات مسئول طرح گفت: در یک پیام به صورت متن.

در لیدو, Tanoesoedibjo است که در تلاش برای ساخت یک تعطیلات کلان شهر. این شامل یک پارک ترکیب کارتون شخصیت های برجسته در برنامه های تلویزیونی, یک نوع از اندونزی دیزنی لند. این طرح شامل بیمارستان و دانشگاه یک محل به نام “فیلم زمین” یک داخلی-فضای باز تولید فیلم استودیو با re-خلاقیت cityscapes و باستان اندونزی روستاها علاوه بر برگزاری جشنواره های موسیقی است که می تواند نگه دارید هزاران نفر از مردم به اجرا Tanoesoedibjo دختر والنسیا با توجه به MNC سخنرانیها و مردم آشنا با این پروژه است.

زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور بازدید جاکارتا در ماه اوت به دیدار Tanoesoedibjo و سرمایه گذاران, او به خبرنگاران گفت که اندونزی استراحتگاه بودند “رویای پروژه ها” و این که این دو شرکت شد “واقعا کار feverishly” برای تکمیل آنها است.

“من یک فرصت بزرگ” او گفت:. “رویای تبدیل شدن به یک واقعیت است.”

در Ciletuh Hilir در اوایل سال گذشته چنین متعالی سند چشم انداز احساس دور.

زمانی که gravediggers شکست برای ناهار در Jan. 23, 2019, Mulyana و همسایگان خود را با عجله به گورستان.

جمعیت آشفته به سرعت متوجه اشتباه و احضار Heri 56-سال-را-از-کار کشاورز است که مثل دیگران در این منطقه می رود با یک نام.

باقی مانده از چهار نفر از بستگان خود را — دو خواهر و برادر بزرگ و پدر بزرگ خود و یکی دیگر از بستگان — تا به حال کشیده شده است از زمین بدون رضایت او و دیگران در جامعه گفت: همراه با اجساد Iyum دو ،

آنها تا به حال حفر کردن اشتباه مردم است.

“من شکست گریه” در این باره گفت.

در این باره یکی از Ciletuh Hilir است عکس در حالی که نوسازی خانه خود را. اجساد چهار نفر از بستگان خود را حفر شد تا از گورستان در Ciletuh Hilir. آنها بعد از بازگشت و reburied.

“آنها به ما امید”

میعادگاه قشنگ ساحلی دریاچه توچال و کنفرانس این مرکز واقع در یک خیره کننده بخشی از اندونزی: بین سرسبز و مه آلود کوه حدود یک ساعت در جنوب شهر جاکارتا است. مجاور گونونگ Gede Pangrango پارک ملی یکی از آخرین بکر جنگل های استوایی در جزیره جاوا یک پناهگاه برای در خطر انقراض پلنگ و نقره ای گیبونز.

آن بود که در این رفت و آمد مکرر است که Djaja Mulyana و دیگر مردم محلی جمع آوری شده در ماه جولای 2014 به گوش نمایندگان از اموال مالک جدید, MNC توصیف اولیه خود برنامه ای برای تبدیل, دور شو آخر هفته به یک رفت و آمد مکرر است که تبدیل به غرور و افتخار از اندونزی. آن وسط ماه رمضان, مسلمان, مقدس, ماه و جمع آوری شامل یک وعده غذایی برای شکستن بعد سریع.

ساکنان آمد دور تحت تاثیر قرار. بسیاری در این روستا بودند که کشاورزان مستاجر رشد ذرت و مانیوک در دیگران زمین برای امرار معاش و دستمزد. زندگی آنها در خاکستر-بلوک خانه های متصل شده توسط خاک پياده. این MNC مقامات شغل وعده داده شده برای کشاورزان و مدارس برای فرزندان خود Mulyana به یاد می آورد; طرح شد برای ساخت “بزرگترین مقصد توریستی در آسیا است.”

“آنها به ما امید” Mulyana گفت.

در عرض چند ماه, اما شک و تردید پدید آمده است.

هنگامی که نقشه برداران و آینده نگر آغاز شده و مجبور باشید در روستاهای همجوار —جمعی شناخته شده به عنوان Wates جایا بخشی از بوگور منطقه — ساکنان آنها را مورد پرسش. Mulyana فکر نمی کنم این روستا داده بود و اجازه لازم را برای کار, برای شروع, و او تا به حال نه دیده می شود هر گونه مجوز. کارگران خارجی ها بودند و نه مردم به عنوان ساکنان امیدوار بود.

روستاییان مدعی حقوق ارثی به خانه های خود. آنها تا به حال شده مجاز به مزرعه منطقه و حتی آن را به عنوان تغییر دست اغلب بین دولت و شرکت های خصوصی در دهه های اخیر. ساکنان استناد به روابط خانوادگی بازگشت به دوره استعمار هلندی که قبل از استقلال اندونزی در سال 1945 زمانی که زمین مورد استفاده برای لاستیک و مزارع چای. آنها تاریخ این گورستان به سال 1834.

Adang یک روستایی در Ciletuh Hilir, به نظر می رسد برای چمن برای تغذیه خود بز است.

“من متعلق به یک سنت به یک فرهنگ است که من نمی توانم به سادگی رها” گفت: Firmansyah یک زن 34 ساله ساکن ، “این است که باور ما این است که زمین متعلق به اجداد ما به عنوان یک جامعه است. من احتمالا نسل هفتم … و گورستان شده است وجود دارد پس قبل از استقلال است. این چیزی است که من می خواستم برای محافظت از دلیل من مقاومت است. این ارزش تاریخی است.”

کسانی که احساسات انجام داده اند کمی به مانع MNC از ساختمان تمام اطراف آنها را. به عنوان زمین-پاکسازی و اولیه سایت کار پیشرفت کرده است اعلام کرد: کارگران ساختمانی باید نقل مکان کرد و یک کوه از خاک در سراسر جاده اصلی به روستا که مسدود کردن دسترسی. سازندگان همچنین دیواره کردن جامعه با بتن شمشیربازی و پر در بخشهایی از دریاچه استفاده می شود برای ماهیگیری و آب آشامیدنی ساکنان گفت. زمین پاک در حال حاضر پرس مناسب در برابر تنگ خوشه ای از خانه.

“به عنوان کار ساخت و ساز شروع شده است در سایت و در خط با مقررات ایمنی نرده ها باید ساخته شده در امتداد مرزهای بین پروژه MNC در منطقه و Ciletuh Hilir Kampung که در آن مردم هنوز هم [باید] برای دسترسی به و خروج از Kampung” شرکت گفت: در بیانیه خود با استفاده از این کلمه برای محله.

پس از MNC خریداری زمین در سال 2013 آن را اجازه داده بود که ساکنان Ciletuh Hilir و روستاها به مزرعه بر روی زمین ادامه یک دهه تمرین. که اجازه متوقف شد در سال 2017.

MNC تا به حال یک “توافق با بیان اینکه ‘اگر MNC در هر زمان نیاز به زمین و سپس روستاییان باید تخلیه زمین بدون پرداخت غرامت از MNC,’ ” این شرکت در بیانیه ای گفت:. “MNC درخواست روستاییان به تخلیه زمین بر اساس توافق به عنوان ما قصد داریم برای شروع در حال توسعه این منطقه به عنوان مرکز سرگرمی (غیر مغلوب ساختن پیشی جستن پروژه).”

توسعه فرصتی است برای برخی از. MNC گفت: آن را در حال حاضر در استخدام بیش از 300 نفر در گسترده تر لیدو منطقه است. آنها در ساخت و ساز و امنیت سایت در میان مشاغل دیگر.

ویرانه های یک خانه در Ciletuh Hilir. این یک دید مشترک در این روستا است. ساکنان می گویند که MNC زمین این خانه خریداری شده اما تخریب نشده است.

بقایای یک اسکلت در سایت توسعه.

ویرانه های یک خانه در Ciletuh Hilir. این یک دید مشترک در این روستا است. ساکنان می گویند که MNC زمین این خانه خریداری شده اما تخریب نشده است. بقایای یک اسکلت در سایت توسعه.

در Ciletuh Hilir, ساکنان می گویند MNC خواسته کارکنان خود را در جامعه به فروش خانه های خود را در قیمت های پایین و تخلیه. MNC نیست پاسخ به سوال در مورد قیمت.

کسانی که باقی می ماند و دیگر نمی تواند مزرعه را تبدیل به خرید محصولات در جای دیگر و فروش آنها در بازارهای محلی و یا به دنبال کار دیگر در شهر است.

“آنها می خواهند برای به دست آوردن سرزمین ما در شرایط خود: با پرداخت کمترین قیمت با استفاده از ارعاب و خیلی بیشتر” Firmansyah گفت. “و این شامل زمین است که جامعه محلی بوده و در کشاورزی — ما مجاز به استفاده از آن دیگر. که یکی از راه هایی است که این شرکت با استفاده از به کشتن اقتصاد ما در kampung.”

با استفاده از ماشین آلات سنگین کارگران پاک حدود 70 هکتار از زمین های کشاورزی بدون ارائه جبران خسارت ساکنان بعدها بازشماری آرا در نامه ای به رئیس جمهور اندونزی Joko Widodo ترسیم نگرانی های خود را. The Post بررسی یک کپی از این نامه ارائه شده توسط یک وکیل محلی.

“آنها قطع ما موز درختان” Mulyana گفت.

Mulyana انتخاب شده بود در سال 2010 به عنوان رئیس خود rukun warga یا شهروندان ” انجمن محلی اداری در اندونزی شامل یک خوشه از محله. او کشاورز بود و پدر و مادر خود را قبل از او و عادت به رو خاموش در برابر یک شرکت.

Djaja Mulyana روستای رهبر Ciletuh Hilir می ایستد در نزدیکی حصار بتنی است که مرزهای خود را ایجاد کرد با MNC توسعه زمین پشت آن است.

در خانه Mulyana خود را نگه داشته و درهای باز در تمام ساعت, سیگار, سیگار و تجارت شایعات بی اساس با همسایگان که از طریق فیلتر. به عنوان نگرانی در مورد رشد توسعه با او در تماس با یک طرفدار بونو حقوقی جمعی مستقر در نزدیکی شهر بوگور برای کمک به دفاع از آن ایجاد کرد. او شروع به جمع آوری پشته نامه, نقشه, جلسه, دقیقه, و عکس هایی که در نهایت پر سه پلاستیکی کلاسور.

یکی از کسانی که اسناد تصویب به Mulyana توسط یک سیاستمدار دوست گالوانیزه مخالفت خود را با پروژه.

این یک 2014 نامه امضا شده توسط مقامات در Wates Jaya — محلی حوزه قضایی که شامل Ciletuh Hilir — بیان کرد که ساکنان شده بود و آگاهانه توسط یک MNC تابعه در مورد آینده توسعه است. در این سند گفته است که ساکنان منطقه “هیچ ایراد و تصویب درخواست برای سایت اجازه.” ده ها تن از امضا از حضور و غیاب فرم استفاده می شود در طول ماه مبارک رمضان جلسه با MNC نمایندگان — از جمله Mulyana را — اضافه شد به این نامه است.

“من خیلی عصبانی بود که متوجه شدم” او به یاد می آورد.

Mulyana گفت: امضای خود را به حال شده است استفاده می شود به نشان می دهد محبوبیت خود را از توسعه است. او احساس فریب.

“ما هرگز امضا هر چیزی موافقت خود را که” او گفت:.

نامه ادعا ساکنان پشتیبانی پروژه

“بر اساس این طرح توسعه ما بدینوسیله اعلام کرد که در اصل ما ساکنان Wates جایا روستای Cigombong زیر منطقه هیچ ایراد و تصویب درخواست برای سایت اجازه, از آنجا که زمین مراحل پس از صدور مجوز انجام شده است به شیوه ای مناسب و مطابق با توافق ما.”

یکی از مقامات محلی که به امضا این نامه Basrowi گفت که او نمی تواند به یاد بیاورید جزئیات این فرایند اجازه اما انکار کرد که هر چیزی فریبنده قرار گرفته بود. همیشه وجود خواهد داشت برخی از مخالفان به این پروژه گفت: پست در یک مصاحبه.

“شما در حال صحبت کردن در حدود 10 ، 000 نفر است. نه از همه نظر گفت:” Basrowi که اخیرا سر از Cigombong subdistrict که شامل Ciletuh Hilir.

MNC گفت: آن را با پیروی از تمام قوانین و مقررات در فرایند اجازه و هرگز تحریف هر دستياران امضا.

“توسعه مجوز در رابطه با MNC زمین در حال پردازش شده و به دست آمده از دولت منطقه ای مطابق با غالب قوانین و مقررات” این شرکت اعلام کرد.

یک همکاری جدید

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ملاقات هری Tanoesoedibjo در اوایل سال 2015 از طریق همکاران در املاک و مستغلات و در اواخر تابستان آنها تا به حال یک معامله است.

دو مرد بودند عجیبی در بازی. هر دو کارآفرینان که دوست لوکس و glitz. آنها هر دو توسعه استراحتگاه شد میزبان جشنوارههای زیبایی بود و جاه طلبی های سیاسی.

Tanoesoedibjo, 54, زندگی, در این نوع از شکوه و جلال تهمت می تواند درک. خود را از 100000 فوت مربع املاک و او را نگه می دارد 23-فرد خانه کارکنان و 1000 بطری شراب دخمه فوربس در گزارش سال گذشته است. زمانی که او خریداری یک عمارت در بورلی هیلز کالیفرنیا برای $13.5 میلیون دلار در سال گذشته آن بود مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان پست اول گزارش سال گذشته است.

“ما شرکای” Tanoesoedibjo گفته خبرگزاری بلومبرگ در سال 2017. “ما می آیند برای دیدار با آنها را در هر زمان به بحث در مورد کسب و کار است.”

کنار جاده تابلویی از MNC لیدو توسعه شهر شامل تهمت سازمان بخشی از این پروژه است.

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین شرکت خود را در میان سریع گسترش بین المللی است. در سال 2014 مغلوب ساختن پیشی جستن صرف $79 میلیون دلار پول نقد برای خرید دو زمین گلف در اسکاتلند و ایرلند. یک سال بعد زمانی که دو اندونزی معاملات امضا شد تهمت سازمان مقامات touting آینده هتل در ونکوور; باکو, آذربایجان; پونتا دل استه اروگوئه; و ریو دو ژانیرو.

مغلوب ساختن پیشی جستن شرکای خارجی اغلب فاقد قابل پیگیری ثبت املاک و مستغلات موفقیت است. برخی از مواجه اند اتهامات فساد.

بيشماري برج ترامپ در اروگوئه همچنان ناتمام ساخت و ساز سایت, چهار سال پس از آن قرار بود باز گرفتار کردن با پرونده های حقوقی و مالی مسائل. مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان کاهش یافته آذربایجان فقط پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات در میان اتهامات علیه سازنده از پول شویی و رشوه خواری در این پست گزارش کرده است. توسعه دهندگان برای اروگوئه و آذربایجان پروژه نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این شرکت کشیده از ریو دو ژانیرو هتل در حدود همان زمان در میان تحقیقات فدرال از پتانسیل رشوه خواری مربوط به شرکای محلی خود را. پائولو Figueiredo فیلهو تهمت سابق, هتل, شریک در ریو دو ژانیرو گفت: این سازمان نسبت ناروا نیست جلو و به دلیل بررسی است اما به دلیل عملیاتی اختلافات که محرمانه باقی می ماند. او اضافه کرد که هیچ یک از محکوم شد.

تنها هتل در ونکوور باز کرده است.

حتی با تمام مشکلات تهمت سازمان صدور مجوز معاملات در خارج از کشور باقی می ماند سودآور منبع درآمد. در سال 2018 تهمت گزارش 2 میلیون دلار به $8.7 میلیون خارجی در معاملات صدور مجوز و موافقت نامه های مدیریت — و نه از جمله درآمد حاصل از سه استراحتگاه گلف او صاحب آشکار در اسکاتلند و ایرلند — با توجه به 2019 شخصی افشای فرم. فرم لیست درآمد اما نه سود. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گزارش داد $212,200 در خدمات فنی موافقت نامه های مربوط به اندونزی است که در سال.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد خود شرکت تصمیم به توقف جدید پروژه های خارجی. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور به خبرنگاران گفت: در سفر به جاکارتا در سال گذشته که این شرکت به طور داوطلبانه داد تا “ده ها اگر نه صدها میلیون دلار’ ارزش معاملات است.”

اما برای پروژه های موجود و یا کسانی که در حال حاضر در حال حرکت مغلوب ساختن پیشی جستن کار جدید اضافه شده تازه عوارض. در برخی از مکان ها مانند پاناما و تورنتو صاحبان ساختمان محروم مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر بحث برانگیز نام از هتل خود را. زمین-استفاده از اختلافات در دوره های گلف در اسکاتلند و ایرلند در حال حاضر سوپر با سیاست های بین المللی.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار Tanoesoedibjo پرواز برای افتتاح. او در حال حاضر از دست یک کمپین برای معاون رئیس جمهور اندونزی و شکل گرفته بود خود را حزب سیاسی و گفت: او می خواست به اجرا برای رئيس جمهور.

از آن پس ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالا پیچیده خود رفت و آمد مکرر پروژه های.

مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور منع بازدید از ورود به ایالات متحده از چندین اکثریت کشورهای مسلمان خوب نبود روابط عمومی در اندونزی, جهان, پرجمعیت ترین ملت های مسلمان.

اگر چه اندونزی را شامل نمی شد در مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت MNC مقامات نگران است که موضع خود را می تواند به تحریک یک واکنش شدید در غرب جاوا با آن محافظه کارانه تر جمعیت مسلمان سابق MNC رسمی گفت.

Wahyudin یک رهبر جامعه در Ciletuh Hilir.

Enjah مقیم Ciletuh Hilir. او کمک می کند تا مدیریت گورستان و پدربزرگش به خاک سپرده شده است وجود دارد. Enjah استفاده می شود به یک کشاورز اما در حال حاضر بدست آورده زندگی فروش دیگهای بخار دست ساز.

Wahyudin یک رهبر جامعه در Ciletuh Hilir. Enjah مقیم Ciletuh Hilir. او کمک می کند تا مدیریت گورستان و پدربزرگش به خاک سپرده شده است وجود دارد. Enjah استفاده می شود به یک کشاورز اما در حال حاضر بدست آورده زندگی فروش دیگهای بخار دست ساز.

یک غم انگیز رویارویی

آن را دو سال پیش زمانی که MNC نمایندگان با نزدیک شدن ساکنان در Ciletuh Hilir و ارائه به پرداخت آنها را به نقل مکان باقی مانده از گورستان روستا جمع در بیشه ای از درختان.

با توجه به شرکت برخی از ساکنان این پیشنهاد را پذیرفت و پرسید: برای حفاظت پلیس در طول exhumation روند چرا که دیگر همسایه ها ناراحت شدند. MNC گفت که آن را تا به حال “با موفقیت انجام شده” یکی دیگر از گورستان جابجایی در گمبنگ Onan محله.

ساکنان Ciletuh Hilir به یاد بیاورید که یک مرد موافقت کرد که به حذف او از بستگان باقی مانده است.

“وجود دارد قبل هیچ ارتباطی بدون شور و مشورت هیچ اجماع آنها اجباری از سمت راست شروع” Firmansyah گفت. “آنها با استکبار شناخت کامل آنها بود و آنها تا به حال قدرت آنها آمد کاملا بدون توجه به این واقعیت است که مردم اینجا هنوز هم مورد نیاز ما گورستان.”

در این روز سربازان و پلیس وارد عصبانی جمعیت جمع شده بودند و با استدلال مقامات با توجه به تصویری گرفته شده در صحنه است.

این gravediggers disinterred شش اجساد قرار داده و آنها را یک آمبولانس گفت: سه نفر بودند. هنگامی که همسایگان متوجه شدم که در این باره بستگان شده بود کشف اشتباه آنها با عجله به آمبولانس و از جیبش چهار کیسه های بدن.

Firmansyah گفت که او در اشک به او کمک کرد تا دیگران rebury باقی مانده که روز است. با توجه به محلی اسلامی از سنت های اهلی واریس یا وارث اولیه باید رسیدگی به هر گونه وظایف مربوط به قبر و نه نظامی-حمایت کارگران ساختمانی او و دیگر ساکنان گفت.

“من نمی توانم به کلمات قرار داده مخلوطی از احساسات ما در زمان احساس” او به یاد می آورد. “ما ناراحت و عصبانی و همه را به یک پیچیده شده.”

“این احساس مانند آن را پایان جهان برای من,” او گفت:.

یک کامیون در نزدیکی Ciletuh Hilir.

دو دیگر بدن حفر آن روز متعلق به خواهر — Susanti Binti Caing و Ade Holisah Binti Caing — که مرده بود در سال 1985 و 1988. مادر خود Iyum نبود را دارد و روز سربازان آمد.

“من می دانستم که هیچ چیزی در مورد آن تا زمانی که پس از آنها حفر,” او گفت:. “من شوکه شده بود. من گریه کردم.”

او در حال حاضر بوده است عزادار: شوهرش مرده بود حدود یک هفته قبل از gravediggers آمد.

“من می خواهم بچه های من در اینجا. جایی که آنها باید باشد,” او گفت:.

Iyum و در این باره شکایت به پلیس. Iyum گزارش نوشته شده توسط وکلا و ثبت با بوگور پلیس سه هفته پس از گورهای حفر شد تا اشاره می کند که دخترش شد “به هیچ وجه مربوط” به مردی که خود را تایید بستگان جابجایی با توجه به یک کپی به دست آمده توسط پست.

“هر دو از بدن شده اند بازگشت به گورهای خود” آن را بخوانید.

جنجال در گورستان به سرعت منجر به عصبانی شدن ، در فوریه. 13 روستا جمع آوری شده در خارج از بوگور ایستگاه پلیس یک صحنه گرفته شده توسط رسانه های محلی. نه روز بعد از آن یک گروه از روستا اعتراض در مقابل مجلس نمایندگان و کاخ ریاست جمهوری در جاکارتا با توجه به عکس ها از این رویداد ارائه شده در این پست.

در نامه به هری Tanoesoedibjo و رئیس جمهور خواستند تا در زیر ماه, وکلا به نمایندگی از ایجاد کرد گفت: ساکنان تجربه “عمیق ضربه و فشار روانی” از اقدامات MNC و اندونزی نیروهای امنیتی از قبیل از دست دادن روستاییان زمین های زراعی به نظامی-حمایت اقدامات در گورستان.

“ساکنان’ عدم توجه نشد” خواندن این نامه به Tanoesoedibjo مورخ 3 آوریل 2019 “به نقطه ای که یک درگیری فیزیکی آغاز شد و ماموران در ادامه به انجام تخریب گورستان با زور و بدون توجه به حقوق بشر است.”

وکلا به نمایندگی از روستاییان را صادر سه احضاریه به MNC زمین بین ماه دسامبر 2019 و فوریه سال 2020 به بحث disinterred بدن و روستا را از دست دادن از آن زمین های کشاورزی. اما کوچک حقوقی جمعی بوده است مردد به تشدید وضعیت در دادگاه به دلیل شرکت بسیار برتر منابع گفت: Anggi Triana اسماعیل یکی از وکلای مدافع ایجاد کرد.

نامه ای از ساکنان به MNC رئیس هری Tanoesoedibjo

مارس 3, 2019

“است که به عنوان یک نتیجه, ما مشتری همراه با ساکنان که حاضر بودند در آن زمان تجربه ضربه شدید و فشار روانی ناشی از رفتار دولت و افسران ما در برابر مشتری و ساکنان Kampung Ciletuh Hilir.”

“MNC بسیاری از افراد قدرتمند در کنار خود,” او گفت:.

هیچ پرونده های حقوقی واصل شده اند در برابر MNC به عنوان یک نتیجه از شکایت “مطرح شده توسط روستاییان و یا مربوط به جوامع” این شرکت گفت: در آن بیانیه است.

“آنها نمی باید یک مبنای قوی برای پر کردن طرح دعوی در دادگاه” به آن اضافه شده است.

یک شب در Ciletuh Hilir. پشت نرده های بتنی است MNC توسعه و عمران منطقه است.

یک جای خلوت در حال حاضر

Ciletuh Hilir ساکنان می گویند که حدود 2000 نفر از مردم به خاک سپرده شد در سه هکتار گورستان. بسیاری از گورهای بینام هستند به جز گیاهان و نهال رو به افزایش از تپه از زمین است.

حتی کسانی که ممکن است در نهایت ناپدید می شوند.

ساکنان اذعان کرد که آنها ممکن است غالب در برابر آینده رفت و آمد مکرر. یک تخریب جامعه خود و نقل مکان از قبرستان — هنوز یک احتمال است.

در حال حاضر کشورهای همسایه به طور منظم ایستاده گارد در گورستان نگران اعلام نشده بازگشت gravediggers.

آنها همچنین پیدا کردن لحظات همبستگی وجود دارد. در اخیر مراسم تشییع جنازه همسایه برگزار نم نم گل گلبرگ در تازه تبدیل خاک.

هر پنج شنبه شب عبدالله Sayuti روستای روحانی منجر جامعه در نماز جماعت به عنوان آنها را از طریق آنچه که او به نام این روستا را “فشار روانی.”

“مردم شده اند و احساس مضطرب در حالی که برای در حال حاضر,” او گفت:.

و به طوری که آنها گرد هم می آیند و دعا برای بار بهتر امیدوار است که زندگی در کنار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آینده گلف ممکن است روزی به بهبود است.

محمد Fadli کمک به این گزارش.

جاشوا Partlow یک خبرنگار در واشنگتن پست, ملی, میز. او قبلا به عنوان رئیس دفتر در مکزیکو سیتی, کابل, Rio de Janeiro, و به عنوان یک خبرنگار در بغداد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*