واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او را نگاه به قانون معرفی شده در سنا یک روز پیش از آن که پیشنهاد تحریم در چین اگر نتواند به همکاری و ارائه یک حسابداری کامل از حوادث منجر به رمان شیوع کروناویروس.

Coronavirus که برای اولین بار پدید آمده در چین در شهر ووهان سال گذشته ادعا کرد که نزدیک به 3,00,000 زندگی و آلوده بیش از 4.3 میلیون نفر در سراسر جهان تا کنون. ایالات متحده به تنهایی ثبت کرده است نزدیک به 85000 COVID-19 مرگ و میر.

“من قطعا به آن نگاه کنید (قانون) آنها ساخت برای تحریم چین, بنابراین من قطعا نگاهی به آن. من را دیده اند آن را هنوز” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه.

قوانین معرفی شد و توسط سناتور لیندزی گراهام و هشت نفر دیگر از سناتوران روز سه شنبه.

این COVID-19 پاسخگویی به قانون حکم رئیس جمهور به یک گواهینامه به کنگره ظرف مدت 60 روز است که چین ارائه شده و کامل کامل حسابداری به هر COVID-19 تحقیقات به رهبری آمریکا و متحدان آن و یا وابسته به سازمان ملل متحد مانند سازمان بهداشت جهانی و بسته شده است همه عامل مرطوب بازار است که باید از این پتانسیل به افشای انسان به خطرات بهداشتی از طریق معرفی انسان و دام بیماری به جمعیت انسانی است.

بدون گواهینامه, رئیس جمهور خواهد بود و مجاز به اعمال طیف وسیعی از تحریم ها مانند دارایی انجماد ممنوعیت سفر, ویزا, revocations محدود کردن ایالات متحده موسسات مالی از ساخت وام و یا underwritings به کسب و کار چینی و منع شرکت های چینی از فهرست شده در بورس سهام ایالات متحده.

پس از مجلس سنا قانون کنگره Doug Collins روز چهارشنبه معرفی COVID-19 پاسخگویی به قانون به نگه چین پاسخگو برای ایجاد جهانی همه گیر دادن به رئیس جمهور قدرت را به اعمال تحریم در چین اگر آنها موفق به همکاری می نماید.

این قانون است که co-اسپانسر شده از طرف بیش از دو دوجین قانونگذاران.

“در حالی که چین کمونیست رژیم تحمیل آسیب در ایالات متحده برای چندین دهه از شیوع کروناویروس تابیده نور در نیاز فوری به تغییر دوره” گفت: Collins.

“چینی رژیم کمونیستی را coverup از شیوع کروناویروس هزینه صدها هزار نفر از زندگی در سراسر جهان و ناشی از ژرف آسیبی به اقتصاد جهانی است و آنها باید پاسخگو باشند.

“با دادن جمهور قدرت برای تحمیل یک طیف گسترده ای از تحریم ها علیه مقامات چینی این COVID-19 پاسخگویی به قانون را تضمین کند چین برگزار می شود به طور کامل پاسخگو برای ویرانی در سراسر جهان آنها ایجاد می شود و اطمینان را به مردم آمریکا دریافت پاسخ آنها سزاوار,” او گفت:.

چین را رد کرده است امریکا را به اتهام پوشش تا حدی از آن شیوع کروناویروس کرد و ما از تلاش برای منحرف کردن توجه عمومی توسط حیله گر است که ویروس نشات گرفته از یک ویروس شناسی آزمایشگاهی در ووهان.

“چین اولین کشوری بود که به گزارش COVID-19 به سازمان جهانی بهداشت (WHO), (و) این بدان معنا نیست که این ویروس نشات گرفته از ووهان… شده است وجود دارد هرگز هر گونه پنهان کاری و ما هرگز اجازه هر گونه پنهان کاری” سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: در ماه گذشته.

“فهیم فرد را در یک نگاه درک است که هدف این است که برای ایجاد سردرگمی منحرف کردن توجه عمومی و شانه خالی کردن مسئولیت خود را,” او گفت:.

در ضمن کنگره حداکثر رز صندلی از امنیت فرعی در هوش و مبارزه با تروریسم و کنگره علامت واکر یک عضو ارشد کمیته فرعی خواست وزارت امنیت داخلی (DHS) از هوش و تجزیه و تحلیل (I&A) به تمرکز بر روی چین و ارائه فرعی با جزئیات آن ارزیابی هوش در چین اقدامات مرتبط با این بیماری همه گیر.

“در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس سفر جهان و ویران من منطقه چین همچنان به پنهان کردن اطلاعات حساس را به نفع خود” رز گفت.

“کمونیست دولت چین نمی توان اعتماد کرد اما من اعتماد ما و جامعه اطلاعاتی می تواند به ما کمک کند دریافت حقایق به منظور کمک به ما ضرب و شتم این بیماری همه گیر و صرفه جویی در زندگی,” او گفت:.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است. من مصرانه از وزارت امنیت داخلی از هوش و تجزیه و تحلیل به طور کامل به بررسی این جنایات و رسیدن به پایین از چین را آشکار قصور” واکر گفت.

حتی در میان coronavirus همه گیر دولت چین و حزب کمونیست تلاش به سرقت مالکیت معنوی و اسرار تجاری از شرکت های آمریکایی باقی مانده مداوم تهدید سناتور مارکو روبیو گفت.

“تنظیم به واقعیت جدید ناشی از این بیماری همه گیر پکن منتقل شده جذب نیرو تلاش برای هزار استعدادهای برنامه آنلاین و آن را به افزایش تلاش برای هک ما, پزشکی, موسسات تحقیقاتی برای COVID-19 اطلاعات” روبیو گفت.

یک روز پیش سناتور ریک اسکات با ارسال نامه ای به بورس سهام ایالات متحده به عمده برنامه های بازنشستگی و underwriters ترغیب آنها به بررسی سیاست های خود را و قطع هماهنگی با ما ذکر شده چینی مبتنی بر شرکت ها با توجه به رشد تهدید کمونیست چین است.

به طور جداگانه کنگره جکی Walorski به نام برای انتخاب فرعی در coronavirus بحران به تمرکز بر روی با خیال راحت گرفتن امریکا بازگشت به کار و برگزاری چین پاسخگو به جای انجام حزبی تحقیقات و نمره امتیاز سیاسی است.

“گذشته از نوع تله بدهی است که ما شاهد ما دیده ایم در جیبوتی در جای دیگر راست که در آن شما باید به چین 99 سال اجاره در بندر به کشورهای دیگر. بنابراین یک منطقه که در آن آنها واقعا در بدهی و آن را باعث عمده مسائل با اقتصاد” یک مقام وزارت خارجه سفر با وزیر امور خارجه به خبرنگاران گفت: در آلمان است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de