هری پاتر. بتمن. X-مردان است.

فرهنگ پاپ این است که لود شده با: داستان در مورد شخصیت های که تجربه زندگی تغییر حوادث و نه تنها استقامت اما رونق است. در واقع این X-Men داستان است که به کمک نویسنده Janina قرمز مایل به درک خود را ضربه.

متولد در اوکراین قرمز جان سالم به در فاجعه چرنوبیل قبل از آمدن به ایالات متحده آمریکا با خانواده اش به عنوان یک پناهنده. او همچنین یک بازمانده از تجاوز جنسی.

“من می خواستم که قادر به کمک به دیگر افراد در همان راه می گوید:” ننگ است که یک روانشناس بالینی مجوز که متخصص در درمان افراد مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه در طول تماس های اخیر. “من تصمیم به وقف زندگی من برای کمک به مردمی خود را درک تروما از طریق لنز از داستان است.”

“تاریک عوامل: بنفش و محاکمه تروما” در ماه مارس منتشر شده است این کتاب برای اولین بار در “تاریک عوامل” رمان گرافیکی سری از تصویرگر وینس Alvendia و سن دیگو-بر اساس نویسنده قرمز مایل به زرد که به توصیف خودش را به عنوان یک “گیک” در وب سایت خود را.

ترکیب عناصر اساطیر یونان باستان و معاصر, قهرمان حماسه, این کتاب با استفاده از روایت به راهنمای خوانندگان از طریق خودیاری تاکتیک برای مدیریت PTSD. داستان مربوط به مارینا Kotova که به عنوان یک کودک شاهد قتل پدر و مادرش. در حال حاضر رفتن به نام بنفش هازل 19 ساله آموزش برای تبدیل شدن به یک تیره, عامل, اما او باید یاد بگیرند که چگونه به مقابله با گذشته او به طوری که او می تواند تبدیل به یک قهرمان در آینده است.

“من یاد گرفتم که بیش از چندین سال است که مردم یک زمان واقعا دشوار است صحبت کردن در مورد واقعه می گوید:” اسکارلت. “آنها یک زمان سخت نامگذاری احساسات خود را, آنچه, آنها تجربه کرده اند اما آنها باید زمان آسان تر درک تجارب خود را اگر آنها قادر به استفاده از برخی از نوع از فرهنگ پاپ استعاره.”

به عنوان یک روانشناس قرمز مایل به زرد با استفاده از داستان برای کمک به مردم خود را درک واقعیت است. “من ترکیب فرهنگ پاپ به درمان نه تنها برای کمک به مردم پیدا کردن زبان به بیان آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق, اما برای کمک به آنها درک کنند که آنها به تنهایی نمی,” او می گوید.

علاوه بر این, اسکارلت می افزاید: فرهنگ پاپ دست کمک به مردم “یاد بگیرند که خود را تروما است که فقط خود منشاء اما بقیه از تجربه بقیه از خود سفر قهرمان را به آنها است.”

قرمز مایل به زرد است که نویسنده چندین کتاب از جمله “ابرقهرمان درمانی: سفر قهرمان از طریق پذیرش و تعهد درمانی” و “سوپر زنان: ابرقهرمان درمانی برای زنان مبارزه با افسردگی, اضطراب و تروما است.” مفهوم “تاریک عوامل” آمد و به او حدود یک دهه پیش.

“در علاوه بر این به یادگیری چگونه به حفاظت از جهان را از نیروهای مافوق طبیعی این دانش آموزان نیز باید یاد بگیرند که چگونه به صورت داخلی خود را از هیولا است که اضطراب و افسردگی و اختلال استرس پس از سانحه” او می گوید. “که همه بخشی از آموزش خود را.”

این یک پروژه ریشه به همان اندازه در کتاب های کمیک جهان به عنوان آن است که در روانشناسی است. قرمز مایل به زرد و Alvendia متصل از طریق متقابل مخاطبین وقتی سرخ شد به دنبال کسی برای رسم یک کتاب کمیک در مورد مدیریت درد. این مصاحبه که فرفره اتفاق افتاده در داخل San Diego Comic-Con را به شدت شلوغ سالن نمایشگاه. هر دو در فوتبال. از آن پس آنها مشغول به کار در پروژه های متعدد با هم.

“من به طور خاص به چالش کشیدن از آن به دلیل آن را بسیار شخصیت و عاطفی رانده می گوید:” Alvendia از کار در “تاریک عوامل است.” “احساسات و تجارب است که شخصیت ها در حال رفتن را از طریق برای من را مقدم بر عمل بیشتر از زمان.”

در “بنفش و محاکمه تروما” قهرمانان جوان یاد بگیرند که در مورد تمرکز حواس است. “وجود خواهد داشت بسیاری از اوقات هنگامی که شما در معرض خطر است. بار دیگر زمانی که شما ممکن است احساس اضطراب یا ترس حتی زمانی که شما در معرض خطر فیزیکی. قادر بودن به تفاوت می تواند زندگی شما را نجات دهد و شما را بهتر عامل” به دانشجویان آموخته میشود. این درس خوبی برای شخصیت های داستانی که ممکن است رفتن به جنگ با نیروهای مافوق طبیعی بلکه یکی که مفید باشد در زندگی واقعی است.

“تمرکز حواس تبدیل شده است مبتنی بر شواهد ابزار که به معنی یک پژوهش-پشتیبانی از ابزار در روان درمانی برای کمک به ما اطلاع آنچه که ما در حال تجربه در آن لحظه” اسکارلت می گوید. “هدف من در این استراتژی به آموزش خوانندگان در مورد تمرکز حواس تقریبا در یک اب زیر کاه راه, جایی که آنها یاد بگیرند که در مورد آن از طریق یک شخصیت داستانی و امیدوارم یاد بگیرند به آن عمل خود را بیش از حد.”

بنفش همچنین دارای یک هوش مصنوعی, دوست, کسی که حضور نقاط دیگر خود کمک تاکتیک. “به همین دلیل کسی وجود دارد چرا که بسیاری از افرادی که از طریق تروما احساس فوق العاده تنهایی” اسکارلت می گوید. “داشتن یا زندگی واقعی دوست و یا یک مصنوعی که می تواند یک سیستم پشتیبانی است که می تواند مهربان باشد و درک بسیار معنی دار است.”

در طول سری کتاب تمرکز بر روی شخصیت های مختلف و تجربه های مختلف با هدف کمک به خوانندگان در درک بهتر خود و همچنین افراد دیگر در زندگی خود را.

“من ایده در اینجا این است که به این جهان داستانی مانند یک آینه برای مردم در زندگی واقعی تلاش برای کمک به مردم درک چگونه آنها می توانند کمک های خود را,” او می گوید: “و همچنین به ایجاد حس همدلی برای افرادی که ممکن است بدانید آنچه در آن مانند به رفتن را از طریق تروما اما کسانی که شاید یک دوست است که از طریق آن رفته اند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de