سانتا آنیتا تایید به سر اسب مسابقه جمعه

لس آنجلس وزارت بهداشت به چراغ سبز برای سانتا آنیتا برای از سرگیری زندگی اسب مسابقه شروع یکشنبه, مارس 15 با توجه به مسیر مسابقه.

مسابقه انجام خواهد شد بدون تماشاگر و با ضروری پرسنل زیر پروتکل های دقیق برای جلوگیری از گسترش COVID-19, مقامات گفت.

“ما بسیار سپاسگزار برای باز کردن و ارتباط مستمر با وزارت بهداشت و درمان و سرپرست کاترین Barger دفتر” گفت: Aidan ساقی, مدیر اجرایی کالیفرنیا مسابقه عملیات برای Stronach گروه در بیانیه ای. “سرپرست Barger در خصوص درک اهمیت مسابقه زنده به پشتیبانی از هزاران نفر از افراد است که ما قادر به انجام آن با خیال راحت تحت این پروتکل.

این پروتکل شامل اجباری ماسک صورت; سلامت روزانه نمایش; اجتماعی فاصله و افزایش بهداشت روش. سانتا آنیتا نیز ایجاد یک “محدود منطقه” مسکن سوارکاران valets و دیگر ضروری پرسنل. کارکنان نیاز به یک منفی COVID-19 آزمون برای دسترسی به این منطقه با توجه به مسیر مسابقه.

مسابقات در سانتا آنیتا بود به حالت تعلیق در در اواخر ماه مارس است.

بیش از 750 کارکنان زندگی و کار در سایت در سانتا آنیتا. این سیرجهت مخالف مبداء مسابقه کارگران در نظر گرفته شد ضروری در طول مستند و ماند بر روی سایت برای مراقبت از نزدیک به 2000 اسب stabled در مسیر مسابقه.

در مارس کارگران بسیج در خارج از هیئت ناظران’ دفاتر و به نام برای مسابقه به سر. آنها استدلال می کنند اجازه می دهد مسابقه را اضافه کنید کمی اضافی خطر از آنجا که بسیاری از کارکنان در حال حاضر در سایت روزانه. بسیاری از ترس از شغل خود را در خطر اگر در سمت اقتصادی این صنعت نیست به زودی راه اندازی مجدد.

هر چند سانتا آنیتا نمی رسما تایید تا چهارشنبه ترانه مقامات اعتماد به نفس کافی که آنها شروع به گرفتن مطالب قبلا در این هفته است.

یک شبه منتشر شد مارس 12 ذکر شده 94 اسب به عنوان برنامه ریزی شده به اجرا در سراسر نه نژاد در روز جمعه. اولین پست برای مجموعه 12:30 p. m.

فصل برنامه ریزی شده است تا پایان ماه ژوئن 21.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*