سانتا آنا و خانواده اش در حال ادامه مبارزه خود را برای پیدا کردن دخترش قاتل ماه پس از زن جوان شد داغستان در ماه اوت گذشته توسط متهمان که پلیس این باور بودند که هدف قرار دادن شخص دیگری.

  • ماشین سفر در امتداد خیابان بریستول در غرب آلتون خیابان در سانتا آنا عبور توسط یک بیلبورد با یک عکس از ویکتوریا باریوس, 18, سانتا آنا بود که به ضرب گلوله در ماه اوت سال 2019 در طول یک درایو است که پلیس این باور بود که هدف قرار دادن شخص دیگری. خانواده اش قرار دادن عکس خود را بر روی تابلوهای تبلیغاتی در سراسر سانتا آنا و پلیس و بستگان خود را ارائه داده اند 50.000 دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به یک مظنون در قتل او. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • ویکتوریا باریوس, 18, Santa Ana بود به ضرب گلوله در ماه اوت سال 2019 در طول یک درایو است که پلیس این باور بود که هدف قرار دادن شخص دیگری. خانواده اش قرار دادن عکس خود را بر روی تابلوهای تبلیغاتی در سراسر سانتا آنا و پلیس و بستگان خود را ارائه داده اند 50.000 دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به یک مظنون در قتل او. (حسن نیت ارائه میدهد برریس خانواده)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • اوا برریس سمت چپ از سانتا آنا دارای یک عکس از دخترش, Victoria, به عنوان او می ایستد و با پدرش Felipe Guerrero در مقابل یک بیلبورد در تقاطع خیابان بریستول و غرب آلتون خیابان در سانتا آنا در چهار شنبه, مه 13 سال 2020 است. ویکتوریا باریوس, 18 بود به ضرب گلوله در ماه اوت سال 2019 در طول یک درایو است که پلیس این باور بود که هدف قرار دادن شخص دیگری. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • اوا برریس سمت چپ از سانتا آنا دارای یک عکس از دخترش, Victoria, به عنوان او می ایستد و با پدرش Felipe Guerrero در مقابل یک بیلبورد در تقاطع خیابان بریستول و غرب آلتون خیابان در سانتا آنا در چهار شنبه, مه 13 سال 2020 است. ویکتوریا باریوس, 18 بود به ضرب گلوله در ماه اوت سال 2019 در طول یک درایو است که پلیس این باور بود که هدف قرار دادن شخص دیگری. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

پس از ماه ها بدون حل آنها در حال حاضر قرار دادن بیلبورد پیام در سراسر شهر با ویکتوریا برریس چهره و سوال:

که به کشته شدن دخترم ؟

آنها امید مردم فراموش نخواهد شد زن جوان در آبی فارغ التحصیلی کلاه و لباس شب در بیلبورد بود که فقط 18 هنگامی که او کشته شد.

آن را فقط بعد از نیمه شب در اوت. 30 زمانی که حداقل یک نفر از کار اخراج شدند در برریس و یک دختر 17 ساله با او از بازگشت مسافر به سمت درب حرکت SUV. این نوجوان خارج شد در نزدیکی تقاطع کاج و درخت گردوی امریکایی خیابان ها زمانی که آنها ضربه شد. افسران پلیس در بر داشت برریس با زخم گلوله به او نیم تنه بالایی و مرد که به شدت زخمی شدند ولی جان سالم به در برد.

پلیس گفت که آنها فکر می کنم تیر اندازی شد-باند مرتبط اما نه از نوجوانی تا به حال هر باند وابستگی. به زودی پس از تیراندازی سانتا آنا پلیس مدنی رهبران و بستگان یک درخواست عمومی برای کمک به پیدا کردن مجرمان با انتشار نظارت تصویری. آنها ارائه یک 50.000 دلار پاداش که هنوز روی میز است گفت: پلیس سرجوخه اد گالو) آنتونی Bertagna. اما تا کنون هیچ یک بازداشت شده است.

ایده تابلوهای تبلیغاتی همواره در ذهن اوا باریوس ویکتوریا ، او تا به حال اجرا برخی از تبلیغات در اورنج کانتی ثبت نام اما او تا به حال عمل در بیلبورد ایده تا شش ماه گذشته بود و دختر او را مورد حل نشده باقی مانده است.

“ما هم به آن نقطه و من فکر کردم ما نیاز به سطح شیب دار تا چیز” برریس گفت. “ما نیاز به انجام کاری.”

او گفت: او اعتماد فرایند محققان پلیس اما احساس می کردم که او می خواست به انجام بیشتر.

“من می خواهم او را مورد حل شود و من نمی خواهم او به فراموشی سپرده شود.”

بنابراین او با هدف مناظر خود را در بیلبورد اپراتورهای.

“من شروع به بی وقفه تماس و ایمیل این شرکت است.”

هنگامی که او به آنها توضیح داد که چه اتفاقی افتاده است به او دختر او کشف کرد که بسیاری از آنها مایل به کمک.

“آنها نوع به اندازه کافی برای کاهش هزینه قابل توجهی…آنها که بسیار دلسوز در مورد علت” برریس گفت.

اواسط تا اواخر ماه مارس برای اولین بار یکی بالا رفت و در خیابان بریستول و آلتون خیابان. پس از آن دو بیشتر در فرویو خیابان و در نزدیکی رودخانه سانتا آنا. یک چهارم این است که مجموعه ای به نقطه 22 آزادراه در نزدیکی خیابان بریستول. اگر نیاز بود برریس گفت: بیشتر به دنبال خواهد داشت.

تا کنون برریس و خانواده اش را صرف بیش از $16,000 در بیلبورد تبلیغات.

“ما بسیار خوش شانس است که ما باید از این منابع برای انجام این کار نیست هر کس کند” برریس گفت.

او همچنین شروع یک Facebook گروهی به نام عدالت برای ویکتوریا برریس بیشتر به گسترش پیام خود را.

ویکتوریا پدربزرگ Felipe Guerrero گفت: آنها قصد رفتن به محله که در آن تیراندازی اتفاق افتاد و دست از آگهی. آنها همچنین با توجه به استخدام یک محقق خصوصی.

17 ساله بود که زخمی در تیراندازی به صحبت کرد پلیس پس از بیدار شدن از کما برریس گفت: اما قادر نبوده است به آنها بگویید بسیار دیگری در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

“ما فقط می خواهم به دانستن آنچه که اتفاق افتاده است” گفت: Guerrero.

او توضیح داد که نوه خود را به عنوان یک “روح در یک بدن جدید.”

او به تازگی فارغ التحصیل از Los Amigos دبیرستان و مشغول به کار بود به احتمال زیاد قبل از رفتن به کالج.

“او در مورد صحبت احتمالا (رفتن به) اجرای قانون و یا کار با مشکل جوانان” برریس گفت: از دخترش بود که قاطعانه و می خواستم برای کمک به دیگران.

برریس گفت: ویکتوریا خواهر بزرگتر والری شوخی که نوجوان باید دوست داشت coronavirus قرنطینه.

“او گفت: ویکتوریا خواهد لذت بردن از آن را برای دو روز و پس از دو روز او می خواهم می خواهم هوا…و می گویند:” خدای من زمانی که این رفتن برای پایان دادن به?'”

به عنوان زندگی همچنان به حرکت رو به جلو برریس می خواهد به مطمئن شوید که دخترش حافظه زندگی می کند.

هدف او این است که برای کمک به این مورد حل شود. پس از آن او می خواهد برای کمک به خانواده های دیگر قربانیان همان را انجام دهید احتمالا با شروع یک گروه غیر انتفاعی است که می تواند جمع آوری بودجه برای بررسی بیشتر جنایات.

“ما نمی توانیم تصور کنید که داشتن خانواده خود را در موارد حل نشده در سال” برریس گفت.

در حالی که برریس همدردی که شاید مجرمان جوان بودند و “احمقانه” او می خواهد آنها را به خیابان.

“این افراد heartlessly و بی رحمانه گرفت و زندگی آنها می توانید یکی دیگر را,” او گفت:.

و به هر کسی که می گذرد یک بیلبورد که ممکن است اطلاعات:

“خودتان را جای ما…به ما کمک گرفتن برخی از نوع از بسته شدن.”

هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس سانتا آنا پلیس در 714-245-8390. ناشناس نکات را می توان فرستاده شده به occrimestoppers.org

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de