واگردانی خواننده آمریکایی wows جهان با قرائت قرآن

مراکش: واگردانی خواننده آمریکایی جنیفر گروت هیپنوتیزم شده جهان اسلام با قرائت یک آیه از کتاب مقدس قرآن مربوط به ماه رمضان و اهمیت آن در اسلام.

در آخرین تصویری دوغاب به نظر می رسد قرائت 185th آیه از سوره Baqra. ترجمه به “ماه رمضان [است که] در آن نازل شده قرآن براى هدايت مردم و دلايل روشن از هدایت و معیار است.”

در حالی که به اشتراک گذاری ویدئو گروت نوشت: “من امیدوارم که همه شما با بهره گیری تا حد زیادی از این برکت زمان! به عنوان بدن ما تنظیم ما می توانید شروع به تمرکز بر روی اهداف ما بیشتر و تعمیق شیوه های معنوی است. مطلب کوتاه قرائت آینده به صورت دوره ای در طول سال و ماه”.

گروت احساس شد در جهان عرب پس از او امتحان برای نشان دادن استعداد Arabs Got Talent در سال 2013. او یکی از سه فینالیست.

او تلاوت Ayat al Kursi شناخته شده به عنوان تاج و تخت آیه در زبان انگلیسی – 255th آیه دوم از سوره های قرآن, Al Baqarrah – را به دست آورد صدها نفر از هزاران نفر از نمایش ها در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

یک “ملحد و در برابر دین گروت تا به حال در واقع در آغوش اسلام قبل از حضور او در اعراب استعدادهای درخشان نشان می دهد اما از آن ساخته شده رسمی این خواننده جوان به نقل از به نقل از وب سایت خبری Gulfnews.com.

پس از تبدیل شدن به یک مسلمان گروت شروع به انجام [پنج] نماز و دادن صدقه به صورت مکرر.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*