عمده آتش سوزی در دانشگاه حیدرآباد پردیس

حیدرآباد: آتش سوزی بزرگ که شکست در دانشگاه حیدرآباد پردیس چهارشنبه شب منجر به مرگ چندین حیوانات وحشی دانشجویان و فعالان حیات وحش گفت.

دانشجویان و دانشگاه های امنیتی ستاد مبارزه برای دو ساعت به douse شعله های آتش آغاز شده است که به طور همزمان در سه مکان و کشتن حیوانات وحشی در منطقه 8-10 هکتار است.

آتش سوزی دوم در 15 روز در سمت چپ دانش آموزان متعجب و متحیر در مورد علت آن و آنها خواستار آن شدند که مقامات دانشگاه بلافاصله تهیه آتش نشانی تجهیزات و استقرار اضافی امنیتی به نگه داشتن چشم در trespassers.

یک دانشگاه رسمی گفت: این آتش سوزی در ساعت 9:30 p. m. در نزدیکی مرز نسبت به Nallagandla طرف. “حدود 20 امنیتی و 15-20 دانش آموزان رسیده و خاموش کردن آتش توسط 11:15 بعد از ظهر با کمک از آتش خاموش قابل حمل. یک موتور آتش نیز نامیده می شد از Gachibowli کمک کرد که در آن به طور کامل قرار دادن از آتش” دانشگاه گفت:.

هنگامی که محل بازرسی در مارس 14 صبح معلوم شد که برخی از افراد در تلاش بودند به طبخ داخل دانشگاه به عنوان سنگ به تعادل ظروف و خاکستر شد در سایت. آن را مشکوک است که برخی سوء از Nallagandla کنار آمده اند, در داخل دانشگاه برای طبخ غذا, او گفت:.

مقامات دانشگاه گفت: آنها در تلاش بودند برای تهیه اضافی آتش نشانی تجهیزات برای مقابله با چنین شرایطی است.

دانش آموزان می گویند مرکزی دانشگاه شاهد 6-7 آتش سوزی هر سال اما دومین حادثه در دو هفته نگرانی در مورد ایمنی از حیات وحش است.

“هفته گذشته برای اولین بار سوخته بود علف خشک در 6-8 هکتار اما این بار آن را به یک آتش سوزی بزرگ. آن آغاز شده از سه نقطه” ب Rohit Kumar یک محقق گفت: سرپرستان.

او گفت که او همراه با دیگر دانشجویان و فعالان ذخیره دو pythons. بسیاری از حیوانات وحشی هستند که به جان در آتش است.

او گفت: آنها متعجب و متحیر شده توسط دو آتش حوادث در 15 روز است. آنها گمان آن می توانست روشن توسط گاو دامداران که از خارج وارد و سوختگی های قدیمی علف خشک به طوری که چمن جدید رشد می کند در خود جای داده است.

آنها گفت: شکارچیان نیز می تواند در پشت آتش کشیده شده است. گاهی اوقات دانش آموزان نیز روشن آتش, اما حوادث اخیر نیست مربوط به آنها.

یک آتش سوزی بزرگ در فوریه این سال تا به حال سوخته علف خشک در سراسر 150 هکتار نسبت به Gopichand بدمینتون آکادمی طرف.

دانشگاه پردیس گسترش بیش از 2500-3000 هکتار است که خانه را به چند گونه های نادر پرندگان و حیوانات وحشی مانند خال آهو و گراز وحشی و نظارت بر مارمولک و نخل civet.

Rohit گفت: آنها نگران بودند در مورد ایمنی از حیوانات. دانش آموزان خواستار شده است مقامات دانشگاه به تهیه آخرین آتش نشانی تجهیزات آتش از شکستن در یک جنگل عمیق منطقه در پردیس کنترل می شود.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*