لاگونا بیچ باعث می شود حمل اقلام مانند قطب پرچم در تظاهرات غیر قانونی در اموال عمومی

اخیر باز کالیفرنیا معترضان در ساحل اصلی انجام شده پرچم در قطب به عنوان آنها نامیده می شود برای شل کردن محدودیت طول دولت coronavirus قرنطینه.

نگران زمانی که برخی از معترضان پرچم های خود را تکان داد و قطب آنها متصل به نزدیکی عبور رانندگان و موتور سیکلت لاگونا بیچ رئیس پلیس لورا Farinella خواسته شورای شهر در این هفته به نظر اضطراری جهت گسترش شهر منع حمل یا داشتن آیتم ها و یا مقالات به طور کلی به عنوان یک سلاح در طول تظاهرات در خیابان های عمومی و اموال شامل قطب.

در طول ماه مه خود را 2 اعتراض در لاگونا بیچ معترضان پلیس گفت که این قانون تصویب شده توسط این شهرستان در سال 2017 پس از امریکا برای اولین بار! تجمع نیست آدرس قطب در موارد ذکر شده به عنوان غیر قانونی است.

“زمانی که اداره پلیس و نجات غریق در پاسخ قطب استفاده شده است می تواند به عنوان سلاح” Farinella گفت. “برخی از آنها بسیار طولانی و در برخی موارد مردم برگزار شد ،

“برای اطمینان از ایمنی و من توصیه ام فرمان اضطراری که در حال حاضر شامل پیاده رو و کوچه ها و خیابان ها و ساختمان های عمومی,” او گفت:.

روز شنبه, مارس 12 شورای شهر به اتفاق آرا موافقت کردند. فرمان می رود ،

آن را به حفاظت بهتر برای جامعه اجرای قانون و کسانی که به شرکت در تظاهرات Farinella گفت. تظاهرات اتفاق می افتد در سراسر کالیفرنیا و او گفت که او پیش بینی بیشتر به برنامه ریزی در لاگونا بیچ.

اگر معترضان مایل به حمل پرچم آنها باید حذف قطب و حمل آنها را در دست خود. کسانی که سرپیچی از این دستور می تواند در صورت تخطی از قانون.

در سال 2017, پس خشونت آمیز آمریکا برای اولین بار! تجمع اصلی در ساحل لاگونا بیچ رهبران آن را غیر قانونی برای حمل لوله های فلزی, فلز, نوشیدنی, ظروف, ظروف bio-خطرات چوب, آجر, سنگ, اسپری فلفل یا یخ میدارد در یک تجمع یا سیاسی مجمع در پارک شهر و یا ساحل.

لاگونا بیچ بود اولین بار در شهرستان اورنج کانتی به تصویب یک قانون است.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*