Kimimasa Mayama سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک صفحه نمایش ویدیو در توکیو Kabukicho منطقه را نشان می دهد نخست وزیر شینزو آبه صحبت در مارس 4 کنفرانس خبری.

توکیو — این یک مبارزه است که آمریکایی ها را تشخیص می دهند — یک رهبر ملی به شدت با تمرکز بر اقتصاد در برابر یک فرماندار که محبوبیت افزایش یافت با تلاش برای آوردن coronavirus تحت کنترل است.

ژاپن نسخه خود را. برای بازی در نقش رئیس جمهور تهمت است نخست وزیر ژاپن اعلام کرد که منتقدان را متهم به از لرزشی در برابر تهدید ویروس در یک اشتباه از تلاش برای فرار از اقتصادی درد.

بخشی از رژیم صهیونیستی نیویورک. Andrew M. کومو (D) است که توسط توکیو فرماندار Yuriko Koike که مبارزه برای یک مقدار بیشتر مصمم پاسخ به تهدید covid-19. Koike روزانه تصویری جلسات, پاک کردن پیام و نزدیک به سبک افزایش یافته است شهرت خود را.

مانند تهمت و Cuomo, جفت دیرینه رقبا که مجبور به کار به عنوان شرکای در صورت coronavirus تهدید.

شده است قطعا ناراحت مشارکت.

[نظر: تهمت از دست رفته فرصت برای اثبات خودش. فرمانداران آن را نشان می دهد.]

تنش شروع به کوه در آوریل, به عنوان ویروس یافت می شود جای پایی در توکیو و Koike شروع به صحبت کردن در مورد نیاز به یک ممکن است مستند. در مارس 7 آبه اعلام وضعیت اضطراری پوشش توکیو و شش دیگر استان اما تیز تاکید کرد و آن را “نه یک مستند.”

فیلیپ Fong

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike حق با تبریک ربات به نام “فلفل” و تمیز کردن ربات “Whiz” در مارس 1 او به عنوان بازديد توکیو هتل استفاده می شود به جای coronavirus بیماران.

‘که بیش از حد نزدیک’

مبارزه تنها شدت یافته است. Koike می خواستم به موضوع گسترده درخواست برای کسب و کار نزدیک است. “شینزو آبه” ویروس نقطه مرد Yasutoshi نیشیمورا می خواستم دو هفته تاخیر. Koike در نهایت صادر شده درخواست بسته شدن اما مجبور شد اجازه می دهد تا کسب و کار بسیاری از آرایشگران به میله های زندان را باز باقی می ماند.

سرخوردگی او پخته بیش از این به او گفتند که “صداهای مختلف از بهشت” تا به حال ساخته شده او را احساس می کنم مثل یک “مدیر میانی.” سخن گفتن روشن واکسن در “شینزو آبه” دولت رسید و در سراسر رسانه های اجتماعی.

و در حالی که آبه و تیم خود را به طور مداوم بر نیاز به محدود کردن آسیب به اقتصاد در هر بسته از اقدامات برای مهار این ویروس Koike است تاکید کرد این مهم نیاز “برای حفاظت از زندگی مردم از توکیو است.”

او با استفاده از نمودار تلنگر, آگهی ها با عبارات ساده مانند “خطر شدید.” او حتی به یک مصاحبه با محبوب YouTuber که می رود به نام تک Hikakin به درایو نقطه با مقدار وضوح بیشتر از آبه می تواند جمع اوری.

“او سیاست شده اند بسیار روشن و توانایی خود را برای برقراری ارتباط صریح پیام به اثبات رسانده اند یک دارایی گفت:” یو Uchiyama, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه توکیو که جلب تشابه بین Koike و کومو و تقابل او فعال با آبه ظاهری عدم ضرورت.

Issei کاتو

ایسنا

یک پیام کارت از Koike در یک بستر توکیو هتل استفاده می شود به جای coronavirus بیماران.

در این روند Koike اسیر تخیل محبوب.

اخطار او به خبرنگاران برای حفظ فاصله خود — “که بیش از حد نزدیک است که بیش از حد نزدیک” — به خوبی شناخته شده و باعث اجتماعی فاصله گوشی بازی. ظریف او ماسک صورت در نقاشی با مداد رنگی الگوهای همچنین موفق به کسب طرفداران او.

[چگونه میزبان میله و شکوفه های گیلاس تضعیف ژاپن coronavirus پاسخ]

یک نظرسنجی انجام شده در اواسط ماه مارس توسط Sankei و فوجی شبکه خبر نشان داد برای حمایت از توکیو قوی تر مجموعه ای از اقدامات در برابر ویروس بود در 74 درصد در حالی که حمایت از دولت مرکزی را خفیف تر رویکرد در 12.5 درصد است. دو نفر از سه نفر مخالف دولت مرکزی را به طور کلی پاسخ به این ویروس و جداگانه نظرسنجی نشان داد آبه محبوبیت در حال سقوط است.

“او مکرر بدون مزخرف سخت عشق جلسات به ماندن در خانه و تعطیل تاثیر داشتند” گفت: Jeff Kingston, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه ژاپن است.

“در مقابل به Koike جسورانه و اطمینان رهبری آبه شبیه هملت سستی indecisively برای بیش از حد طولانی قبل از اعلام ملی اضطراری,” او اضافه شده است.

رقابت دیرین

رقابت بین آبه و Koike طولانی است-ایستاده است.

او به عنوان وزیر دفاع در دوره اول خود را در دفتر در سال 2007 به طول انجامید اما تنها 54 روز قبل از استعفا. پس از شکست در یک بعدی پیشنهاد برای رهبری حزب لیبرال دموکرات او برنده انتخابات به عنوان توکیو فرماندار بدون حزب پشتیبان گیری و سپس تقسیم به شکل خود ،

برخی از دیدن مجدد جاه طلبی ملی رهبری با 67 سال Koike.

“به تازگی او به ساخت نظرات که نشان می دهد او صحبت نه فقط به عنوان فرماندار و به مردم توکیو اما به مردم ژاپن” Uchiyama گفت. “قابل تصور است در حال حاضر برای او برای تبدیل شدن به یک نامزد برای نخست وزیر نقش است.”

[ژاپن earmarks $22 میلیون به چرم گاومیش بین المللی آن تصویر در میان coronavirus انتقاد]

آبه اگر چه رنج می برد نه تنها در مقایسه با Koike و او نه تنها رهبر منطقه ای است که صحبت کردن در برابر این مرکز است.

استخر عکس توسط یوجین Hoshiko

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

نخست وزیر ژاپن در توکیو در مارس 4 پس از اعلام تمدید ژاپن وضعیت اضطراری.

در سراسر کشور نسل جدیدی از مستقل و گاهی جوان سیاستمداران در حال ظهور است که برای به چالش کشیدن سلطه حاکم LDP نخبگان. روشن به رای دهندگان خود را آنها ساخته اند دولت مرکزی نگاه کردن از لمس و ناتوان.

Yoshinobu Nisaka مستقل فرماندار جنوب غربی منطقه واکایاما مبارزه طلبیده مرکزی-دولت پروتکل برای راه اندازی یک مهاجم تست و ردیابی استراتژی برای سرکوب ویروس خوشه در ماه فوریه یک رویکرد است که شناخته شده به عنوان “واکایاما مدل.”

در شمال ژاپن محبوبیت هوکایدو را 39 ساله فرماندار Naomichi سوزوکی افزایش یافت و پس از او قاطعانه اعلام وضعیت اضطراری در اواخر فوریه جلوتر از دولت مرکزی در حالی که اوزاکا را 44 ساله رهبر Hirofumi Yoshimura, شکایت از عدم جهت روشن کرده و خود را طراحی استراتژی برای مقابله با این ویروس که به نام “اوزاکا مدل.”

“شینزو آبه” دولت در پاسخ سرزنش استان برای تاخیر در ramping تا ژاپن نرخ پایین coronavirus تست اما بهانه نمی متقاعد کردن بسیاری از مردم است.

در پایان آبه در تلاش برای جلوگیری از آسیب های اقتصادی را تنها در طولانی مدت درد. در حالی که تایوان کره جنوبی و هنگ کنگ ساخته اند گام های بلندی برای کنترل این ویروس و بازگشایی جامعه آبه مجبور شد هفته گذشته به گسترش ژاپن وضعیت اضطراری تا پایان ماه مه.

اما تحلیلگر سیاسی Atsuo ایتو می بیند ممکن است پوشش نقره در پویا است که می تواند تنفس زندگی را به ژاپن اسکلروتيکی دموکراسی است.

“تا به حال رابطه بين مرکزی و دولت های محلی بوده است که یکی از ارباب و بنده” او گفت:. “اما دولت های محلی هستند و نزدیک به مردم و مانند آنها بلافاصله به پاسخ. آنچه که ما در حال حاضر شاهد است که برای مسائلی است که نیاز به یک پاسخ فوری های محلی عمل می کنند و دولت مرکزی به دنبال حتی اگر با اکراه.”

فیلیپ Fong

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک صفحه نمایش در توکیو نشان می دهد Koike صحبت در ماه آوریل است.

ادامه مطلب

یک منطقه در ژاپن راه اندازی شد خود را coronavirus مبارزه است. آن را در حال حاضر دیده می شود به عنوان یک مدل.

همه گیر مجله: زندگی خانوادگی در یوکوهاما در میان coronavirus بحران

ژاپن مردد اضطراری اما “هیچ مستند’ نگه داشتن چشم خود را بر اقتصاد

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de