پس از بیش از پنج سال تلخ ابتکار کمپین و سه جایگزین سایت طرح ارواین شورای شهر است و در نهایت مبارزه را متوقف و در آغوش محل در اصل پیشنهاد برای اورنج کانتی اولین دولتی جانبازان گورستان.

در غیر منتظره برگشت شورا رای دادند پنج شنبه, مارس 12 به اتخاذ طرح شهروندان که مناطق یک 125.5 هکتار ملک در لبه شمالی پارک بزرگ اورنج کانتی (شناخته شده به عنوان ARDA) پس از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک گورستان.

اندازه گیری نیز منع گورستان خانه های مراسم تشییع جنازه و یا هر های مرتبط استفاده در پارک و در برخی از زمین های مجاور.

این تصمیم به معنی رای دهندگان نمی خواهد مجبور به انتخاب بین دو رقیب انتخابات اقدامات در مورد که در آن برای ساخت یک جانبازان گورستان.

حامیان ARDA سایت جمع آوری امضا به اندازه کافی خود را به محل اندازه گیری در انتخابات و ارواین شهردار کریستینا شیا تا به حال متعهد به هم قرار داده و قبل از رای دهندگان یک شورای-حمایت و اندازه گیری تعیین متفاوت شورا تایید گورستان سایت.

اما فراتر از این واقعیت است که وجود دارد نمی توان یک رای در جانبازان گورستان در ماه نوامبر وجود دارد اختلاف در دقیقا همان چیزی است که شورای تصمیم گیری و یا به معنی چه اتفاقی می افتد بعدی.

چه بعدی ؟

این ایده برای یک محل استراحت برای خدمت به اورنج کانتی خانواده های نظامی مورد بحث قرار گرفته از حداقل 2014, اما یک سری از تصمیم گیری های شورای شهر و رای دهندگان منعکس محل از ARDA سایت به یکی در نزدیکی I-5/من-405 interchange به یک قطعه زمین در پارک بزرگ است که برنامه ریزی شده بود به عنوان یک زمین گلف است.

حامیان ARDA سایت آماده شد برای رفتن به رای گیری دوباره برای سرنگونی شورای 2019 رای به نفع گلف سایت اما شورای – در یک 4-1 رای با روغن مخالف ساخته شده است که غیر ضروری هنگامی که آنها به تصویب این طرح آشکار است.

“من شگفت زده شد و البته بسیار خوشحال گفت:” لری Agran شهردار سابق نوشت که ابتکار اضافه کرد که با شورای رأی “آن است که قانون از شهرستان است که حل و فصل این مسئله یک بار و برای همه است.”

در حالی که Agran گفت: او را دلسرد نمی او اذعان موجود دولت بودجه می افتد به مراتب کمتر از آنچه مورد نیاز برای ساخت در ARDA و بقیه پول است به احتمال زیاد “در این بودجه بعد یا سال بعد یا سال بعد از آن.”

یک 2019 دولت ثابت برآورد هزینه برای تمیز کردن و ساخت در ARDA سایت حدود 95 میلیون اما Agran حفظ آن است که نزدیک به $62.7 میلیون.

دیگران مخالف آنچه باید در آینده اتفاق می افتد و یا معلوم نیست در چه شورا رای به معنای.

“من آن را به عنوان جهت است که آنها می خواهند به استفاده از ARDA سایت” شهرستان ارواین مدیر جان روسیه گفت: اما این اقدام اعضای شورا به تصویب رسید نمی وادار شهرستان به دادن اموال به دولت و یا به هر عمل خاص.

“من فکر می کنم آنها نیاز به یک بحث در حال حاضر ما اتخاذ کرده ایم این چه مرحله ما نیاز به نگاهی است,” او گفت:.

Councilwoman فرح خان که پیشنهاد اتخاذ شهروندان و اندازه گیری, گفت هدف او این بود که برای جلوگیری از یک مبارزه سیاسی قرار داده و این موضوع را به استراحت و اجازه می دهد که شورای به تمرکز بر کمک به ساکنان و اقتصاد این شهر از طریق coronavirus بیماری همه گیر.

اما او می بیند نامشخص مسیر پیش رو برای گورستان پروژه. مقامات دولتی هنوز هم ممکن است طرح به اطاعت از قانون است که هدایت آنها را به مطالعه مناسب بودن ARDA و زمین گلف, سایت های, او گفت:, و معلوم نیست که آیا $24.5 میلیون نفر در حال حاضر اختصاص داده شده دولت پول باقی مانده در دسترس برای گورستان.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom به تازگی اعلام کرد که همه گیر و اقتصادی shutdown است که منجر به تبدیل یک رود مازاد بودجه به $54 میلیارد دلار کسری بودجه.

Councilwoman ملیسا فاکس در زمان های مختلف مشاهده کنید. کاهش در قیمت گاز و سایر هزینه ها باید کاهش هزینه این پروژه را ارائه بسیار مورد نیاز مشاغل و قانونگذاران ایالتی در حال خانههای گلی خالی محرک لایحه که صندوق پروژه های ساخت و ساز, او گفت:.

“ما می دانیم که آن را به زمان برای دریافت کالیفرنیا ساختمان و حرکت دوباره به شروع به پرش اقتصاد و ما می خواهم برای اولین بار در خط برای کسانی که دلار” او گفت:.

آینده نامشخص

اما با شهرستان و مالی دولت در نامشخص دولت برخی از گورستان حامیان دیدن تصمیم شورا به عنوان یک ناقوس مرگ برای این پروژه است.

FivePoint تا به حال متعهد $28 میلیون نفر نسبت به یک گورستان در زمین گلف سایت که هنگامی که اضافه شده به پول دولت و پیش بینی فدرال بازپرداخت را تحت پوشش شهرستان را برآورد هزینه حدود 59 میلیون.

FivePoint مدیر عامل امیل حداد گفت: او را علاقه مند به اهدای سمت ARDA سایت چرا که او فکر نمی کند که این پروژه را تا کنون دریافت بقیه پول را به حرکت به جلو وجود دارد.

“زمانی که من دیدن $68 میلیون از ایالت کالیفرنیا آمده talk to me,” او گفت:.

او گفت: این مدرسه در منطقه را مطرح کرده و از نگرانی در مورد دانش آموزان در مدارس نزدیک شنوایی نظامی اسلحه سلام از سایت ARDA و او می خواهم به جای قرار دادن FivePoint پول نسبت به آنچه در حال حاضر خواهد شد ساخته شده در زمین گلف سایت.

دولت Assemblywoman شارون تغییر ناگهانی-سیلوا که انجام شده چند اسکناس به جانبازان گورستان در ایروین گفت: او را نا امید کرد اما می داند تصمیم شورای امنیت برای محافظت از شهر مالیات دهندگان و جلوگیری از صندوق های رای مبارزه با.

در حالی که او خواسته طرفداران بهترین شانس او گفت: “این امر می تواند بسیار سخت برای من به فشار برای هر بودجه اجازه دهید به تنهایی بودجه ما در حال حاضر زمانی که ما می بینیم این رکود اقتصادی و افرادی که واقعا در حال مرگ در خیابان های اورنج کانتی است.”

کهنه سرباز جنگ ویتنام بیل کوک که بخشی از این تلاش از ابتدا گفت: برخی از جانبازان “کاملا احساس خیانت” اما در جریان بحث ها و اتهامات را ترک کرده اند آنها را مطمئن نیستید که به سرزنش.

او فکر می کند آخرین تحولات تعیین کرده اند و این پروژه چندین سال و او گناهان کسانی را که نگه داشته هل دادن رای اقدامات برای سرنگونی شورای تصمیم گیری.

پیام خود را به Agran و دیگر ARDA حامیان?

“زمینه روشن است این کار با شما است, شما ساخته شده است وعده – در حال حاضر آن را انجام دهد.”

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de