حیدرآباد: به شدت محکوم “را هدف قرار بازداشت” سه زن مسلمان-Gulfisha, عمروعاص Zargar و Ishrat جهان-و شارژ آنها را تحت شدیدی فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) عمل (UAPA) توسط ارتباط آنها را با دهلی خشونت در فوریه این سال حیدرآباد زنان مسلمان فروم (HMWF) خواستار حذف همه اتهامات علیه آنها و خود را بی قید و شرط و فوری از آزادی از زندان است.

ابراز همبستگی و حمایت از آنها در این فروم در یک بیانیه همچنین خواستار توقف فوری برای همه از جمله “مخرب حملات بازداشت و دستگیری از دانش آموزان و فعالیت های سازمان”.

حاکی از این است که این زنان گرفته مسالمت آمیز و دموکراتیک تظاهرات در برابر کا NRC و NPR, فروم گفت که “این تلاش برای ارعاب از طریق حبس و غلط موارد حتی بیشتر شرم آور اگر نه کاملا جنایی حاکم داده شده جهانی بهداشت بحران هنگامی که جسمی از فاصله یک ماده از بیشترین اولویت و ازدحام زندانها در سراسر جهان مسئله”.

وی با بیان اینکه “ما عمیقا آشفته در میان صدها نفر و دستگیری توسط بازداشت Gulfisha, عمروعاص Zargar و Ishrat جهان بودند که در خط مقدم anti-کا اعتراضات و متهم شده اند در بخش فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) عمل (UAPA) و همچنین با فتنه و بیحال در Tihar زندان”, اعضای انجمن گفت که “مقامات در حال استفاده نادرست روایات به لینک anti-کا تظاهرات با خشونت در دهلی نو در ماه فوریه سال 2020 به اتهام این زنان به عنوان کلید توطئه گران از خشونت”.

“جالب اینجاست که عنوان شد به طور گسترده ای گزارش و مستند واقعی محرکین ادامه برای لذت بردن از مصونیت از مجازات باقی می ماند و رایگان” انجمن اشاره کرد.

Ishrat جهان سابق شهرداری و شورا و شرکت کنندگان فعال در ضد کا تظاهرات در شرق دهلی Khureji منطقه به اتهام تلاش برای قتل در دهلی خشونت و شکنجه قرار گرفته است در زندان است. Gulfisha, دانشجو, رهبر ضد کا تظاهرات در Seelampur است به نام شاه تحت اتهامات واهی فتنه. Ishrat جهان سابق شهرداری و شورا و شرکت کنندگان فعال در ضد کا تظاهرات در شرق دهلی Khureji منطقه به اتهام تلاش برای قتل در دهلی خشونت و شکنجه قرار گرفته است در زندان است. عمروعاص Zargar, یک عضو از جامع کمیته هماهنگی و شرکت در سه ماهه دوم بارداری سیلی خورده است با اتهام کلید conspirator از دهلی خشونت است. بعلاوه misogynistic چرخش در رسانه های اجتماعی در مورد زندگی شخصی او—او وضعیت تاهل و بارداری—کاملا قابل سرزنش و خارج از همه مرزهای مشترک نجابت.

به دلایل اعتراض خود را به دستگیری اعضای فروم گفت که یکی از دلایل این بود که در زندان به سر می برند وجود دارد و ترس از آنها آلوده شدن توسط coronavirus و دلیل دوم این است که اتهامات علیه آنها را “انگیزه های سیاسی” که به کسی صدمه نمی زند به عنوان در حال حاضر. سومین دلیل اعتراض آنها می گویند این است که این زنان هستند با توجه به دسترسی به وکلا و خانواده ها است که کاملا غیر قانونی و غیر منطقی و چهارمین دلیل این است که این زنان قادر به دریافت راه حل های قانونی در این برهه از زمان به دلیل دادگاه در حال کار در حداقل ظرفیت و با حداقل نظم با توجه به مستند.

آنها گفتند که “سیلی از UAPA و اتهام اغتشاش که نمی دهد تسکین به قید وثیقه متهم است که یک تلاش عمدی برای سکوت و تهدید دانشجویان و فعالان و سازمانهای”.

“ما فکر می کنیم که این بازداشت هستند بنابراین ناروا و استبدادی استفاده از قدرت” انجمن گفت.

بازجویی پلیس با استفاده از منابع خود را برای دستگیری در زمانی که هزاران نفر از مردم و کارگران مهاجر و دیگران رو به بی حد و حصر سختی با توجه به مستند با توجه به کرونا شیوع این فروم گفت که این به سادگی نشان داد که “کینه توز و خرده نگرش مقامات است که به سادگی در نظر گرفته شده به آزار و اذیت این زنان”.

“ما نگران در چنین ضد دموکراتیک محدودیت بر حقوق و آزادی های مدنی از این فعالان و خطرات قرار داده شده برای سلامت و ایمنی خود را. ما همچنین بر این باورند که تاج تهدید است که توسط دولت به هیچ عنوان درمان های قانونی و یا تظاهرات عمومی در حال حاضر امکان پذیر است” این بدن زنان گفت.

امضا کنندگان این بیانیه عبارتند از:

خالده پروین, فعال Kaneez Fathima, ActivistSabah Quadri, کمک, حیدرآباد, Asma رشید, AcademicNoorjahan صدیقی, فعال, Nazia اختر و محقق Nikhat فاطمه فرزانه خان فعال عایشه Ramesh, Retd. استاد Rubina نفیس, صفا, سازمان غیر دولتی, آسیه خان, مرجان, پژوهش, پژوهشگر, Suneetha, A., پژوهش, پژوهشگر, Sherin, B, S, علمی, آسیه Mandakini مدافع Sajida سلطانه Moqheeta اجتماعی, کارگر, Sharifa صدیقی Saadath فعال Alifiya, Raheela خان فعال سانا وهاب مدافع

منبع: هند فردا


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de