Yawar Nazir

گتی ایماژ

زنان منتظر در صف برای دریافت مواد غذایی رایگان در 7 مه سال 2020 در دهلی نو.

بیروت — عواقب ناشی از کوروناویروس همه گیر ممکن است ویرانگر تر از این بیماری خود را برای فقیرترین کشورهای جهان به اقتصاد جهانی hurtles به رکود اقتصادی که مردم از دست دادن شغل توسط صدها میلیون نفر با خطر گرسنگی رشد می کند U. N. مقامات و کمک کارشناسان بیم آن دارند.

در حال حاضر حداقل covid-19 به نظر می رسد تا حد زیادی بیماری غنی و توسعه یافته جهان با 74 درصد از 4.4 میلیون مورد گزارش شده در سراسر جهان رخ می دهد در آمریکای شمالی و اروپا همراه با قریب 85 درصد از مرگ و میر.

اما از آن است که در کشورهای در حال توسعه که در آن اکثریت قریب به اتفاق جمعیت جهان زندگی می کند که بیشترین آسیب را در دراز مدت عواقب می تواند احساس اقتصاددانان و U. N. مقامات می گویند.

سازمان های بین المللی منتشر کرده اند استارک ارقام در هفته های اخیر برجسته در معرض خطر است که فقر و گرسنگی می تواند در نهایت کشتن حتی بیشتر مردم در سراسر جهان بیش از 40 میلیون قربانی که محققان تا به حال پیش بینی می میرند از این ویروس اگر بدون اقدامات کنترل گرفته شد.

برخی از 1.6 میلیارد دلار از جهان 2 میلیارد رسمی کارگران و یا نزدیک به نیمی از نیروی کار جهانی در حال حاضر شغل خود را از دست به گفته این سازمان بین المللی کار. آنها عبارتند از فرفره کارگران در غرب اقتصاد اما اکثریت قریب به اتفاق کشورهای در حال توسعه که در آن بیشترین اشتغال رسمی است و خانواده زندگی می کنند دست به دهان, با تکیه بر دستمزد روزانه اگر آنها به غذا خوردن در پایان روز.

از دست دادن درآمد برای مردم در حال حاضر زندگی شدیدا به حاشیه بقا خواهد سوق تا 50 میلیون نفر به فقر در این سال معکوس سه دهه از دستاوردهای در جنگ علیه محرومیت با توجه به بانک جهانی تخمین می زند. یک مطالعه توسط سازمان ملل متحد گفت: 580 میلیون می تواند تبدیل به فقیر معنی آنها فاقد پایه وسیله ای برای زنده ماندن.

و به عنوان درآمد در حال از دست یک “گرسنگی همه گیر” می تواند گرفتگی coronavirus این برنامه جهانی غذا هشدار داده است; 130 میلیون نفر از مردم در حال انتظار برای پیوستن به صفوف از 135 میلیون که انتظار می رود به رنج می برند از گرسنگی حاد این سازمان می گوید آوردن به 265 میلیون تعدادی از کسانی که در معرض خطر گرسنگی.

این مشکل نیست و کمبود مواد غذایی که وجود دارد مقدار زیادی مواد غذایی کارشناسان می گویند. اولیه مستندات باعث شده برخی در کوتاه مدت مشکلات عرضه و موضعی کمبود محصولات خاص را تحت فشار قرار دادند و برخی از قیمت های بالاتر قرار دادن حیاتی مواد غذایی مانند گوشت و میوه فراتر از دسترس مردم ،

مشکل بزرگتر این است که مردم نمی به اندازه کافی پول برای غذا خوردن یا غذا خوردن به درستی.

“این است که بسیار چشمگیر وضعیت برای افرادی که به طور معمول نمی نیاز به کمک. بسیار بسیار به سرعت آنها در حال تبدیل شدن به آسیب پذیر گفت:” عارف حسین, این برنامه جهانی غذا اقتصاددان ارشد. “ما شاهد این مشکلات نداشتن به اندازه کافی به پایان می رسد دیدار در کشورهای توسعه یافته است. آن را چند بار بیشتر نگران در کشورهای فقیر که در آن برای شروع با مردم صرف 60 تا 70 درصد از درآمد خود را در مواد غذایی است.”

در هند نیمی از نیروی کار مشاغل از دست رفته یک شب هنگامی که به کشور تحمیل شده یکی از دقیقترین مستندات.

در آفریقا و 65 درصد از جمعیت زندگی در شلوغ سکونتگاه های غیررسمی که در آن اجتماعی فاصله دشوار است گفت: Stephen Karingi مدیر منطقه ای تجارت و ادغام در سازمان ملل و کمیسیون اقتصادی برای آفریقا است. این مردم هستند که به طور معمول “از خواب بیدار در صبح بروید به دنبال پول برای مواد غذایی خود را و سپس آنها را دوباره و خوردن وعده های غذایی خود را,” او گفت: در یک سازمان بهداشت جهانی, اخبار جلسه هفته گذشته است.

در یک بررسی اخیر در آفریقا و 85 درصد از کسانی که مجبور شده اند در خانه بمانند گفت: آنها هر دو پرش وعده های غذایی و یا کمتر خوردن به دلیل مستندات, او گفت:.

“ما متوقف خرید گوشت از تاج شروع و میوه ها گفت:” اسماعیل Abdo, 41 به دست آورده است که زندگی گذر گاه گردشگران در نیل مصر در شهر اقصر قبل از این بیماری همه گیر بسته شده مصر را به فرودگاه آورده و گردشگری را متوقف کند.

او با همسر و فرزندان و پدر و مادر خود را در حال حاضر برای زنده ماندن در 50 دلار در ماه را از پدر خود دریافت در مواد غذایی کمک از دولت مصر — به سختی به اندازه کافی برای یک خانواده هشت به غذا خوردن در همه. “ما خریداری گوشت مرغ یا ماهی حداقل یک بار در هفته قبل,” او گفت:. پنیر و عدس و لوبیا و پاستا در حال حاضر قسمتی از رژیم غذایی روزانه خود را.

عمرو عبدالله Dalsh

ایسنا

کارگران مصر بانک مواد غذایی پر کردن جعبه با مواد غذایی و کمک برای خانواده های نیازمند و افرادی که شغل خود را از دست با توجه به شیوع بیماری کروناویروس در قاهره.

Skimping مهم مواد غذایی نیز می تواند در نتیجه آنچه لارنس Haddad, مدیر اجرایی اتحاد جهانی برای بهبود تغذیه تماس “گرسنگی پنهان.” به تازگی مردم فقیر پاسخ با توقف خرید گوشت و محصولات لبنی و سبزیجات تازه که می تواند منجر به مشکلات سلامتی دیگر, او گفت:. کودکانی که دست در مناسب مواد مغذی می تواند به رشد قدی و با مشکلات یادگیری است که می تواند مانع آنها برای زندگی است.

“شما می توانید یک پیروزی بر سلامت دارد اما باید یک دوم از دست دادن نبرد در مواد غذایی طرف” حداد گفت.

انحراف از منابع موجود و برنامه های بهداشت برای مبارزه با کروناویروس می تواند به عنوان بسیاری از 1.2 میلیون اضافی مرگ و میر در میان کودکان زیر پنج سال بیش از شش ماه یا 6000 روز U. N. صندوق کودکان هشدار داد این هفته با استناد به مطالعه انجام شده توسط لانست بهداشت جهانی مجله.

تا کنون وخیم ترین پیش بینی های گسترده coronavirus سرایت در فقر زده نشده اند محقق. هند و قاره آفریقا به حساب یک سوم از جمعیت جهان است اما گزارش داده اند که تنها سه درصد از coronavirus مورد کمی بیش از 150 ، 000 موارد است.

کم تست نرخ خواهد شد به احتمال زیاد توضیح حروف اعداد و نه آنچه به نظر می رسد کاهش نرخ مرگ و یا این واقعیت است که بیمارستان ها و سیستم های سلامت در حال غرق شدن تعداد زیادی از افراد بیمار. در هند و آفریقا در حدود 3 درصد از کسانی که تست مثبت ” بوده و در مقایسه با 6 درصد در ایالات متحده است.

بسیاری از کشورهای در حال توسعه شناسایی خود را برای اولین بار coronavirus موارد بعد از در غرب و قفل شده پایین تر به سرعت کمک به جلوگیری از این موج با تجربه در اروپا و ایالات متحده که مقامات می گویند.

دیگر به احتمال زیاد عامل این است که جمعیت در کشورهای در حال توسعه تمایل به جوانتر کارشناسان می گویند. نشانه ای تا کنون در حال است که نرخ انتقال پایین تر هستند در فقیر و جوان — کشورهای Matshidiso Moeti که با مدیر منطقه ای آفریقا گفت: در اخبار جلسه.

متوسط سن در بسیاری از کشورهای در حال توسعه تا 20 سال جوانتر از در غرب “پس احتمالا عواقب ناشی از این بیماری متفاوت خواهد بود” گفت: Catia Batiste, یک استاد اقتصاد در لیسبون را Nova دانشگاه.

“شاید مستندات ممکن است استراتژی مناسب برای مقابله با این بیماری همه گیر در این کشورها” Batiste گفت. “کپی کردن استراتژی کشورهای غربی ممکن است راه رفتن است.”

اجازه می دهد این ویروس به معطل بدون کنترل — و باقی می ماند یک منبع بالقوه عفونت مجدد به صورت گسترده تر در جهان نیز یک گزینه نیست, او گفت:.

اگر چه هنوز زود است که بگویم که چگونه coronavirus را بازی در بخش های فقیرتر جهان, آخرین مدل سازی نشان می دهد آفریقا ممکن است تجربه کند سوختگی عفونت به جای چشمگیر قله که ضعف کشور در اروپا و امریکا Moeti گفت. “در حالی که covid-19 به احتمال زیاد نمی خواهد به عنوان نمایی در آفریقا به عنوان آن را در نقاط دیگر جهان آن را به احتمال زیاد خواهد اتش سوختن در انتقال نقاط داغ” او گفت:. “Covid-19 می تواند تبدیل به یک ثابت در زندگی ما برای چند سال آینده.

در عین حال حتی اگر coronavirus می کند تبدیل به کمتر مرگبار در کشورهای فقیر تر شده بود و می ترسید از آن در حال حاضر ممکن است خیلی دیر به جلوگیری از یک افزایش چشمگیر در جهانی گرسنگی حداد گفت.

Yahya Al Ghurzah

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

کارگران آماده سازی برای توزیع کمک های غذایی ارائه شده توسط یک محلی امداد گروه در یک دانه انبار در صنعا, یمن.

بسیاری از افراد بیشتر در معرض خطر کمبود مواد غذایی زندگی می کنند در کشورهای در بحران هایی مانند سوریه و جنوب سودان و یمن که در آن درگیری و جابجایی در حال حاضر سمت چپ دهها میلیون نفر به طور کامل وابسته به کمک های غذایی برای زنده ماندن.

همه گیر می تواند ده ها تن بیشتر کشورهای در معرض گرسنگی مگر اینکه جهان را به کمک برنامه جهانی غذا می گوید. آژانس خواهد بود به دنبال یک برآورد 12 میلیارد دلار کمک مالی برای خرید مواد غذایی نزدیک به دو برابر مبلغ درخواست شده از اهدا کنندگان در سال 2019.

تا کنون این سال, این برنامه دریافت کرده کمی کمتر از 2 میلیارد دلار با توجه به وب سایت خود را ترک بزرگ کسری بودجه. دیگر ملل و سازمان های بین المللی درخواست برای میلیاردها بیشتر به آدرس یک طیف از مسائل در تلاش کشورها از بدهی برای خرید صابون برای شستن دست.

“زمانی که مستندات قرار داده بودند در محل ما می دانستیم که چه اتفاقی خواهد افتاد به مواد غذایی و درآمد اما ما نمی قرار دادن هر چیزی در جای خود برای کاهش شکست” حداد گفت. “این تراژدی بزرگ.”

Heba فاروق Mahfouz در قاهره کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

نظارت بر تلفن همراه در حال گسترش است با کوروناویروس. بنابراین مضطرب تحمل نظارت است.

جنبشها ناآرامی در سراسر جهان می تواند حاکی از بحران به فروپاشی اقتصاد

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de