دهلی نو: اجتماعی فاصله است هنجار جدید از زندگی ما مردم که ماندن در Bastis(زاغه) آسیب پذیر هستند. حضرت Nizamuddin Basti به هند کثرت گرا سنت و حرم از قرن 13th احترام صوفی سنت حضرت Nizamuddin Auliya – بازدید زائران از همه مذاهب است. این 700 سال حل و فصل خانه به یک جامعه بیش از 10,000 نفر بیش از 70 درصد از آنها درگیر در unorganised بخش و ارائه دستمزد روزانه کارگری.

از آنجا که Tablighi Jamaat ستاد نیز واقع در ضلع بستی آن را به دست اورد شهرت در Covid-19 بحث بیش از حد. خوشبختانه یک ماه پس از Tablighi Jamaat ستاد بودند خالی هیچ کس در ضلع بستی هنوز تست مثبت است.

جیره بندی توزیع فاز یک

اما Basti تحت درمان قرار گرفت به عنوان یک کانون و مهر و موم شده توسط دولت دهلی نو در 9 آوریل سال 2020 است. این بود که در مرحله دوم پس از مستند که در آن ساکنان نمی تواند دسترسی حتی برای نیازهای اساسی منجر به مشکلات زیادی برای بسیاری از خانواده ها که در حال حاضر در تلاش برای پایان می رسد دیدار.

1 مرحله از امداد توزیع به مردم در ضلع بستی بود که در قالب جیره کیت های پشتیبانی شده توسط Aga Khan Trust فرهنگ(AKTC). SehatSahaytaSamooh (SSS) یک گروه اجتماعی با 51 عضو در حال حاضر آغاز شد تحت سلامت جامعه برنامه Aga Khan Trust فرهنگ را Nizamuddin نوسازی شهری ابتکار. این گروه تشکیل شد برای ایجاد و مدیریت اضطراری بهداشت صندوق – SwasthyaKosh فراهم می کند که وام های کوچک به کاربران برای شرایط اضطراری پزشکی. SehatSahaytaSamooh کمک کرده است و چندین خانواده در سال گذشته و تا به حال 100% نرخ بازپرداخت تا کنون.

با (SSS) داوطلبان پس از امن منع عبور آنها توزیع جیره کیت 600 خانواده به حمایت از آنها برای 30 روز آینده. علاوه بر این, آنها نیز ارائه مواد غذایی, امنیت و محصولات بهداشت شخصی به نیازمندترین افراد خانواده در منطقه برای اطمینان از بقای خود در این دوره زمانی که آنها قادر به دسترسی به فرصت های امرار معاش. داوطلبان تهیه جیره غذایی با قیمت های رقابتی و بسته. سپس آنها توزیع کیت در حالی که زیر جسمی فاصله گرفته است.

این گروه همچنین از آغاز آنلاین کمپین crowdfunding در جنوب آسیا بزرگترین crowdfunding پلت فرم Milaap برای رسیدن به آسیب پذیر تر خانواده ها در ضلع بستی. آنها با تکیه بر سخاوت از نوع غریبه ها در سراسر جهان برای رسیدن و کمک به یک سهم از طریق این زمان دشوار است. جمع آوری کمک در حال حاضر مطرح تومان. 5 لاخ از هدف خود را از Rs. 24 لاخ با کمک 130+ هواداران است.

ماسک های پارچه ای توزیع در Nizamuddin

خانم Shahjahan, امضا و عضو گروه از SehatSahaytaSamooh گفت: “موفقیت ما در کمپین نشان داده است که ما به تنهایی نیست و بسیاری از کسانی که مراقبت. این بودجه را نجات و ارائه یک فرصت برای بسیاری از basti به دیگر فرصتی برای ایستادن روی پاهای ما با عزت”

این Nizamuddin نوسازی شهری طرح شده است قادر به ترمیم و تغییر کیفیت زندگی مردم از طریق مداخلات خود در بهداشت و درمان و آموزش و پرورش و بهداشت و معیشت و اصلاح فضاهای شهری. خود داوطلبان نیز کمک دولت دهلی نو به انجام یک نظرسنجی در ضلع بستی پس از Tablighi حادثه است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de