HC به دنبال پاسخ در دادخواست ادعا وضعیت بدی از قرنطینه

پتنا: در پتنا دادگاه عالی به دنبال یک پاسخ از بیهار دولت در دادخواست ادعا وضعیت بدی از مراکز قرنطینه در دولت که در آن کارگران مهاجر شده اند موظف به ماندن به مدت سه هفته پس از بازگشت خود از سایر نقاط کشور است.

یک بخش نیمکت به ریاست رئیس دادگستری سانجی Karol روز چهارشنبه خواسته دولت برای مدیریت بحران بخش به فایل استشهاد در پاسخ به درخواست ثبت شده توسط راجیو Ranjan Pandey ساکن Saran منطقه.

اولیه اعتراض مطرح شد اضافی وکیل General of India S D سانجی که معتقد است که مرکز “در حال حاضر گرفته شده اقدام مناسب و به این ترتیب بدون دخالت موجه است”.

ظاهر می شود از طرف دولت های اضافی مدافع کلی P N شاهی گفت: “باید برای تعیین واقعی جنبه و پاسخ درآمده است”.

درخواست کرده بود اضافه یک زن و شوهر از روزنامه گزارش به حفاظت از خود را به نقطه که وجود دارد “هیچ بررسی در این جنبش از افراد مستقر در مراکز قرنطینه” و این که کیفیت مواد غذایی در خدمت به زندانیان بود “نه از سطح مورد نظر”.

دادگاه دستور دولت به فایل پاسخ خود را توسط مارس 18 اشاره کرد و با نگرانی که در بحار است که “بالاترین تراکم جمعیت” در کشور و “هر گونه سوء مدیریت” در قرنطینه مراکز می تواند منجر به افزایش قابل توجهی در گسترش COVID-19 در دولت است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*