ژنو: مقامات سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفته اند که آن سخت است برای پیش بینی زمانی که این بیماری همه گیر خواهد بود اما کشورها باید اقامت مثبت و همکاری نزدیک است.

“ما یک ویروس جدید ورود جمعیت انسانی برای اولین بار و به همین دلیل آن را بسیار دشوار است برای پیش بینی زمانی که ما پیروز خواهد شد بیش از آن” Michael Ryan مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: در روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو شین هوا گزارش شده است.

ویروس ممکن است بومی

“من فکر می کنم این مهم است برای قرار دادن این کار بر روی میز: این ویروس ممکن است فقط یکی دیگر از ویروس بومی در جوامع ما و این ویروس ممکن است هرگز از بین برود” گفت: Ryan. “این مهم است که ما واقع بینانه باشد و من فکر نمی کنم هر کسی می تواند پیش بینی زمانی که و یا اگر این بیماری را ناپدید می شوند.”

“ما ممکن است یک شات در از بین بردن این ویروس” با کمک یک واکسن گفت: واکسن پس از آن باید “بسیار موثر” و “در دسترس برای همه” و این که “ما باید برای استفاده از آن است.”

او معتقد است که وجود یک “فرصت عظیم برای جهان” به نوبه خود “غم انگیز همه گیر به یک فانوس دریایی از امید به آینده” ترغیب جهان به “همکاری با یکدیگر برای حل مشکلات ما از طریق همبستگی از طریق اعتماد از طریق همکاری با یکدیگر و از طریق یک سیستم چندجانبه است که در واقع می تواند به نفع بشریت است.”

“در برخی از حواس ما کنترل بیش از آن, آینده, اما آن را به یک تلاش عظیم برای انجام این گفت و اشاره کرد که “این رفتن به نیاز سیاسی مالی و عملیاتی فنی و پشتیبانی جامعه به یک موفقیت است.”

مثبت باقی می ماند و امیدوار

ماریا ون Kerkhove, COVID-19 ویژگی های رهبری در کسانی که اضافه شده است که با وجود افراد ممکن است “در یک حالت احساس کاملا از ناامیدی” ما باید مثبت باقی می ماند و امیدوار.

“ما را دیده اند و کشور را به این ویروس را تحت کنترل ما کشور دیده می شود استفاده از بهداشت عمومی اقدامات اصول بهداشت عمومی و اپیدمیولوژی و مراقبت های بالینی به ویروس تحت کنترل و سرکوب انتقال به پایین سطح به اندازه کافی که در آن جوامع می تواند بازگشت به کار و جوامع می توانید با باز کردن دوباره پس نمی توانیم فراموش کنیم که” او گفت:.

“آن را برخی از زمان قبل از ما این اطلاعات در این مداخلات پزشكي و آن را در آینده و مردم در حال کار بسیار سخت است. اما این است که در دست ما و ما از دیدن امید در تعدادی از کشورها و من واقعا نمی خواهید مردم را به فراموش نکنید که” او اضافه شده است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de