سون Hoppe AP

نظارت پلیس در یک ایست بازرسی در نزدیکی Neuhaus am Inn, آلمان, در امتداد مرز با اتریش.

برلین — آلمان روز چهارشنبه برنامه های دقیق برای بازگشایی مرزهای خود در ماه آینده به کشورهای اروپایی کشف چگونه به شل coronavirus مربوط به محدودیت های مسافرتی جلوتر از مهم گردشگری تابستان فصل است.

مقامات آلمانی آغاز خواهد شد با باز کردن مرز خود با لوکزامبورگ پس از جمعه و با هدف بازگشت به محدودیت-سفر رایگان با همه همسایگان خود در ماه ژوئن 15, داخلی, وزیر, Horst Seehofer گفت: در یک کنفرانس خبری.

اما تعطیلات برای آمریکایی ها به برلین باقی می ماند و بعید است در هر زمان به زودی. Seehofer نشان داد که در ماه آینده می تواند به شل شدن محدودیت در پروازهای بین المللی در حال حاضر محدود به ضروری مسافران است. این در حالی است که او توصیه می شود که آلمان متحده در حال حاضر حرکت به بلند کردن 14 روز در قرنطینه مورد نیاز برای بازدید کنندگان از داخل اتحادیه اروپا گفت: این اقدام باید در محل باقی می ماند برای زمان حال برای کشورهای خارج از E. U. از جمله ایالات متحده است.

کشورهای اروپایی داشتن به وزن چشم انداز از دست دادن توریستی تابستان نقدی در برابر تهدید مسافران گسترش موج دوم coronavirus عفونت. بخش گردشگری به حساب حدود 10 درصد از E. U. اقتصاد و حتی یک تکه بزرگتر در کشورهایی مانند یونان و ایتالیا.

اما فقط به عنوان کنترل مرز پرتاب شد تا به صورت اتفاقی و در سراسر اروپا دو ماه پیش به وجود اجماع در زمانی که آنها باید پایین آمده است.

Sean گالوپ

گتی ایماژ

صدر اعظم آلمان در پاسخ به سوالات از قانونگذاران در مجلس در مارس 13.

استونی لتونی و لیتوانی در این هفته شروع به اجازه می دهد تا ساکنان خود را به حرکت آزادانه در “حباب” در جمعی خود را خاک.

اتریش در همین حال اعلام کرده است برنامه ای برای بازگشایی مرزهای خود با آلمان و جمهوری چک و سوئیس — اما نه سخت تر-آمار ایتالیا.

در یونان سیاستمداران باید در مورد برنامه ریزی برای آزمون جدید برای ورود coronavirus امید به استقبال تعداد محدودی از گردشگران اروپایی در ماه جولای. جزیره Santorini در حال حاضر آماده با لحاظ اجتماعی فاصله تخت خورشید و پلکسی گلاس موانع.

[اروپا است شل شدن coronavirus محدودیت. اما انتظار نداریم که به تعطیلات وجود دارد در هر زمان به زودی.]

در تلاش برای ایجاد یک استاندارد مشترک E. U. رهبران در بروکسل منتشر شد توصیه های چهارشنبه در, چگونه به تدریج بازگشت به مرز-سفر — که تحت غیر pandemic شرایط افراد مجاز به حرکت از لیسبون به هلسینکی بدون نیاز به فلش گذرنامه.

کمیسیون اروپا پیشنهاد کرد که تا زمانی که کشورهای در حال راحت باز کردن مرزهای خود را به همه آنها باید اجازه سفر به و از کشورهایی که این بیماری همه گیر است که به طور مشابه تحت کنترل است.

“رفتار درست با خیال راحت و در یک شیوه ای هماهنگ در این ماه می تواند پیشنهاد اروپایی ها این شانس را برای دریافت برخی از استراحت و آرامش و هوای تازه و به گرفتن با دوستان و خانواده خود در کشورهای عضو و یا در سراسر مرزهای” این گزارش گفت:.

مارسل ون هورن

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اعضای هلندی, پلیس نظامی انجام چک در مرز با آلمان در Vlodrop هلند.

اما E. U. مقامات همچنین پیشنهاد کرد که کشورها باید مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی ظرفیت پزشکی برای رسیدگی به هر دو ساکنان و بازدید کنندگان قبل از باز کردن به طور کامل برای گردشگری است.

“Deconfinement و گردشگری را نمی خواهد ریسک به عنوان ویروس گردش در میان ما” گفت: استلا Kyriakides بالا E. U. رسمی متهم به سلامت. “ما نیاز به حفظ هوشیاری فیزیکی فاصله و دقیق اقدامات احتیاطی سلامت در سراسر کل گردشگری و حمل و نقل اکوسیستم برای جلوگیری از شیوع بیشتر به عنوان آنجا که ممکن است.”

“آزادی از سفر یکی از پایه های پروژه اروپایی” گفت: وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas. “در تاج, بار, اما, اروپا برای تضمین بیشتر: آزادی سفر با خیال راحت.”

او هشدار داد که کشورهای اروپایی باید احساس کنند که آنها را به “مسابقه در برابر یکدیگر” و توصیف اروپایی دستورالعمل به عنوان یک راه که “ما می توانیم جلوگیری از پله در هر یک از دیگر انگشتان است.”

Seehofer گفت: آلمان قصد دارد برای بازگشایی وابسته به عفونت شماره ماندن کم است.

“اما اگر ما بدتر شدن این وضعیت پس از آن ما باید به اقدامات مختلف,” او گفت:.

آلمان که برگزار شده است تا به عنوان یک مدل از چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر از طریق تست کامل و تماس با ردیابی گزارش کرده 7,840 coronavirus مرگ و میر — کمتر از یک سوم از مرگ و میر ثبت شده در انگلستان و فرانسه و اسپانیا.

آلمانی مقامات بهداشت نشان داده اند که آنها بیش از حد نگران افزایش میزان عفونت های جدید در این کشور در روزهای اخیر با مجموع تعداد موارد جدید باقی مانده زیر 1000 در روز است. جدید شیوع بیماری تا حد زیادی محدود به خاص خانه های پرستاری و یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد آنها گفته اند.

آلمان مواجه شده است و فشار به آسانسور مرز محدودیت. رهبران در لوکزامبورگ — زادگاه اروپا رایگان-سفر توافق و یک کشور به شدت وابسته به مرزی مسافران — لابی سخت است. به طوری که برخی از آلمان رهبران دولت.

Seehofer گفت: مرز محدودیت با اتریش و سوئیس و فرانسه نیز شروع به سهولت در این هفته با سیستماتیک کنترل جایگزین تصادفی چک. او همچنین پیشنهاد کرد که کرون مرز را به طور کامل باز ،

در حالی که ساکنان آلمان هنوز هم نیاز به یک دلیل برای سفر بین در حال حاضر و در اواسط ماه ژوئن مجاز توجیه گسترش خواهد یافت که شامل خانواده و دلایل شخصی.

در هر صورت ظاهر عادی سفر در اروپا هر چند راه طولانی خاموش است.

“این رفتن به یک بسیار متفاوت تابستان” نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis سی ان ان گفت در اوایل این ماه.

Birnbaum گزارش از بروکسل. Luisa بک در برلین کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de