سازمان حفاظت محیط زیست مردد در برابر محدودیت در آب آلوده به جنین آسیب

توسط Teacherswithapps

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی خواهد اعمال هر گونه محدودیت در پرکلرات یک ترکیب شیمیایی سمی است که آب آلوده شده است و مربوط به جنین و نوزاد آسیب های مغزی با توجه به دو آژانس حفاظت از محیط زیست کارکنان آشنا با این تصمیم.

این تصمیم توسط Andrew Wheeler مدیر سازمان حفاظت محیط زیست به نظر می رسد به سرپیچی از حکم دادگاه که مورد نیاز آژانس برای ایجاد یک امن نوشیدن آب استاندارد برای مواد شیمیایی تا پایان ماه ژوئن است. این سیاست که اذعان دارد که قرار گرفتن در معرض سطوح بالایی از پرکلرات می تواند باعث IQ آسیب اما مردد اما نه به حد آن نیز می تواند مجموعه ای از پیشینه برای تنظیم مواد شیمیایی دیگر افراد آشنا با این موضوع گفت.

شیمیایی استفاده شده است که در سوخت راکت در میان دیگر برنامه های کاربردی تحت مطالعه برای بیش از یک دهه اما به دلیل آلودگی گسترده است و مقررات دشوار بوده است.

در سال 2011 دولت اوباما اعلام کرد که این برنامه ریزی برای تنظیم پرکلرات برای اولین بار معکوس یک تصمیم توسط جورج دبلیو بوش به کنترل آن است. اما وزارت دفاع و پیمانکاران نظامی مانند لاکهید مارتین و نورث روپ گرومن را برپا تهاجمی تلاش برای جلوگیری از کنترل و مبارزه کشیده.

با توجه به اعضای هیات خواست که به شناسایی شود چرا که آنها مجاز به صحبت در مورد آژانس تصمیم گیری های سازمان حفاظت محیط زیست در نظر دارد در روزهای آینده برای ارسال فدرال ثبت نام متوجه به کاخ سفید برای بررسی آن اعلام خواهد شد آن است که “در جهت منافع عمومی” به تنظیم مواد شیمیایی.

پرکلرات می تواند به طور طبیعی رخ می دهد اما در غلظت های بالا یافت شده در حداقل 26 متحده اغلب در نزدیکی تاسیسات نظامی که در آن استفاده شده است به عنوان یک افزودنی در سوخت راکت, ساخت سوخت بیشتر قابل اعتماد است. تحقیقات نشان داده است که با تداخل غده تیروئید به ید جذب پرکلرات شیرین کاری می توانید تولید هورمون های ضروری برای رشد جنین و نوزادان و کودکان است.

این سیاست جدید را لغو 2011 سازمان حفاظت محیط زیست پیدا کردن که پرکلرات ارائه خطرات جدی بهداشتی را بین 5 میلیون و 16 میلیون نفر و باید تنظیم شود. سعی کنید برای توجیه انجام این کار تهمت و دولت به استناد بیشتر تجزیه و تحلیل اخیر این ادعا غلظت مواد شیمیایی در آب باید در سطوح بالاتر از آنچه قبلا فکر می کردم برای در نظر گرفته می شود.

در علاوه بر این به دلیل ایالات مانند کالیفرنیا و ماساچوست تنظیم شیمیایی در غیاب فدرال اقدام سازمان حفاظت محیط زیست می گویند چند سیستم های آب عمومی در حال حاضر شامل پرکلرات در سطوح بالا به طوری که هزینه های سراسر کشور نظارت خواهد بیشتر از مزایای افرادی که بازدید از این قانون گفت.

“آژانس تعیین کرده است که پرکلرات رخ نمی دهد با یک فرکانس و در سطح عمومی بهداشت و درمان نگرانی و مقررات پرکلرات نمی کند در حال حاضر یک فرصتی کافی برای سلامت کاهش خطر برای افراد خدمت های عمومی در سیستم های آب” پیش نویس سیاست های خوانده شده با توجه به کارکنان.

در نظرات پرکلرات مطالعه گروه ائتلاف هوافضا پیمانکاران از جمله Aerojet Rocketdyne آمریکا, اقیانوسیه شرکت لاکهید مارتین و نورث روپ گرومن نوآوری سیستم به شدت خواست سازمان حفاظت محیط زیست به برداشت آن در سال 2011 تعیین زیرا “پرکلرات رخ نمی دهد با یک فرکانس و در سطح بهداشت عمومی نگرانی” در سیستم های آب.

این تصمیم در یک رشته از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نظارتی اقداماتی که تضعیف شیمیایی سمی مقررات اغلب در برابر توصیه سازمان حفاظت محیط زیست را به خود از کارشناسان در راه مورد علاقه صنایع شیمیایی.

در سال گذشته دولت اعلام کرد که نمی خواهد ممنوع chlorpyrifos به طور گسترده ای استفاده می شود آفت کش ها که خود را کارشناسان مرتبط به مشکلات سلامتی جدی در کودکان است. همچنین تصمیم به محدود کردن به جای ممنوعیت آزبست شناخته شده سرطان زا با وجود اصرار توسط سازمان حفاظت محیط زیست دانشمندان و حقوقدانان به ممنوعیت آن را آشکار مانند بسیاری از دیگر کشورهای صنعتی می باشد.

“این است که همه از یک قطعه گفت:” رنا Steinzor یک استاد حقوق در دانشگاه مریلند است. “شما می توانید در قرعه کشی یک خط بین انکار علم در تغییر آب و هوا محرومیت از علم در coronavirus و انکار علم در آب آشامیدنی زمینه. این همه در همان موضوع. آنها گفتند: ما نمی مراقبت از آنچه این تحقیقات می گوید.’ “

Andrea جنگل یک سخنگوی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در بیانیه ای که آژانس تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم نهایی در پرکلرات. “هر گونه اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته شده است یا گزارش در حال حاضر خواهد بود زودرس نامناسب و خواهد بود prejudging شما رسمی حکومت-روند ساخت” او گفت:.

وودز گفت: قانون نهایی خواهد بود ارسال شده به دفتر مدیریت و بودجه بین نقد و بررسی اضافه کردن “آژانس انتظار دارد که برای تکمیل این مرحله در مدت کوتاهی.” او در پاسخ به سوال در مورد دستور دادگاه.

تنظیم پرکلرات شده است به یک فوتبال سیاسی ایران پس از 1990s هنگامی که آزمایش در بر داشت حضور مواد شیمیایی در صدها چاه.

در سال 2008 دولت بوش گفت: آن را نمی خواهد مجموعه ای از محدودیت در مواد شیمیایی. یک سال بعد دولت اوباما منتقل شد به عقب ، آن را با صدور یک توصیه به کشورهای که 15 میکروگرم در هر لیتر است که بالاترین غلظت پرکلرات در آب است که حساس ترین جمعیت مانند زنان باردار باید مصرف.

در سال 2011 دولت اوباما صادر شده و رسمی پیدا کردن که نگران کننده سطوح پرکلرات شده بود شناسایی کافی در مورد سیستم های آب عمومی به حکم مقررات و سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد این سازمان قصد به مجموعه ای از محدودیت ها.

دولت اوباما کشیده پاهای خود را هر چند, و شورای دفاع منابع طبیعی یک محیط زیست گروه شکایت کرد. حرکت به جلو با تنظیم در نهایت کاهش یافت و به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و در سال 2018 به موافقت سازمان حفاظت محیط زیست به دادگاه نیاز به حل و فصل نهایی استاندارد در پرکلرات. دادگاه دولت پسوند و نهایی استاندارد باید صادر شده در ماه ژوئن.

سال گذشته سازمان حفاظت محیط زیست را پیشنهاد فدرال مقررات پرکلرات اما این پیشنهاد یک حد از 56 میکروگرم در هر لیتر بیش از سه برابر بیشتر از آنچه سازمان حفاظت محیط زیست قبلا تعیین شده به امن است.

همچنین خواسته برای نظرات از مردم در آستانه بالاتر از 90 میکروگرم در هر لیتر و همچنین به عنوان که آیا برای کنار گذاشتن برنامه ای برای قوانین و مقررات در دسترس نباشد.

نهایی قانون شرح داده شده توسط اعضای هیات نشان می دهد که دولت تصمیم افراطی ترین گزینه است. n انجام سیاست اشاره می کند که این ایده از تنظیم یک محدودیت برای 56 میکروگرم در هر لیتر بود که بر اساس مطالعات انجام شده نشان می دهد که این می تواند جلوگیری از ضریب هوشی متوسط از دست دادن 2 امتیاز در میان نوزادان ید کمبود در زنان باردار.

حتی قرار گرفتن در معرض از 18 میکروگرم در هر لیتر کمی بالاتر از حد فعلی فدرال توصیه را به مقدار متوسط ضریب هوشی از دست دادن 1 نقطه. منتقدان این سیاست گفت: سازمان حفاظت محیط زیست بود که به طور ضمنی پذیرش است که کسانی که سلامت در نظر گرفته نمی شوند اثرات سوء بهداشتی و که این تصمیم می تواند بر آینده تنظیم مواد شیمیایی دیگر.

“نه تنها سازمان حفاظت محیط زیست اقدام در سرپیچی از حکم دادگاه و قانون آن را تنظیم وحشتناک سابقه با نادیده گرفتن بسیاری از علوم و اجازه می دهد چنین سطح بالایی از پرکلرات در آب شیر که به آن اذعان دارد این است که در ارتباط با متوسط 2-نقطه IQ از دست دادن در معرض کودکان و نوجوانان” گفت: Erik Olson ارشد استراتژیک مدیر بهداشت و مواد غذایی در شورای دفاع منابع طبیعی.

جنگل سازمان حفاظت محیط زیست سخنگوی کاهش یافته است به پاسخ به یک سوال در مورد ضریب هوشی آسیب از پرکلرات.

صنایع شیمیایی نمایندگان پاسخ نمی دهند بلافاصله به یک درخواست به بحث در مورد سازمان حفاظت محیط زیست سیاست. اما در نظرات عمومی به آژانس آنها همراه با برخی از دولت آب در مناطق نظامی و پیمانکاران خواست سازمان حفاظت محیط زیست به تنظیم نیست پرکلرات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*