با وجود تسهیلات این شرکت در حیدرآباد آج با احتیاط

حیدرآباد: آلاینده دانشگاه فناوری اطلاعات غول و بزرگ نرم افزار پارک در این تکنولوژی hub همچنان باقی می ماند تقریبا خالی از حتی چهار روز پس از این بخش اجازه داده شد برای از سرگیری عملیات با 33 درصد نیروی کار زیر تسهیلات در COVID-19 مستند هنجارهای.

تنها چند شرکت عملیات از سر گرفته و آن هم تنها با حدود 10 درصد از کارکنان در حالی که اکثریت هنوز اتخاذ صبر و تماشای رویکرد با توجه به عوامل مختلف از جمله دغدغه در میان نیروی کار عملیاتی چالش های مانند تضمین اجتماعی فاصله در محل کار, ادامه محدودیت در جنبش مردم و تدارکات.

تعداد بسیار کمی از مردم دیده می شود در حال حرکت در آن مراکز از Hitec شهرستان و Gachibowli حتی پس از آرامش در مستند هنجارهای. آن راهروها است که مورد استفاده برای آب کیر با هزاران نفر از techies در روزهای عادی شده اند خالی برای نزدیک به دو ماه.

حتی قبل از آرامش در مستند پنج درصد از کارکنان برخی از شرکتها با حضور در دفاتر ضروری برای عملیات مرکز داده های تعمیر و نگهداری, حقوق و دستمزد, خدمات پشتیبانی برای بهداشت و درمان و داروسازی. مشارکت مردم در این شرکت در حال حاضر بهبود یافته و به 10 درصد است.

بخش فناوری اطلاعات مقامات می گویند بیش از 90 درصد از کارکنان ادامه داد: به عمل کار از خانه مدل و شرکت های علاقه مند به از سرگیری عملیات در این مرحله است.

این مستند در Telangana به پایان می رسد در مه 27, و آن است که تنها پس از بلند کردن آن است که این بخش است که به احتمال زیاد برای دیدن برخی از فعالیت های واقعی.

“مردم به کار از کار است که به عنوان مشکل در ساخت آنها به کار از خانه” HYSEA جمهور Bharani کومار Aroll گفت: سرپرستان.

وی با اشاره به اینکه پس از 95 درصد از مردم از خانه و سخت افزار منتقل شد به فعال کردن این آوردن آن را به عقب به دفتر و تنظیم آن را یک چالش است.

کارکنان باید دغدغه در بازگشت به کار. با آنها چه بوده است, مشاهده و خواندن در مورد coronavirus اکثر آنها راحت نیست به بازگشت به کار.

“ما باید در محیط کار از یک اجتماعی فاصله نقطه نظر. نمی توان آنها را نشسته در کنار یکدیگر است. اجتماعی فاصله برنامه ریزی باید انجام شود. این اعتماد به نفس را به کارکنان برای آمدن به دفتر” او گفت:.

کومار معتقد است که شرکت ها باید برای اطمینان از یک محیط امن برای کارکنان و حفظ بهداشت و مورد نیاز sanitisation.

به عنوان این دفاتر تعطیل برای نزدیک به دو ماه این شرکت ها نیاز به مقدار زیادی از آماده سازی برای از سرگیری عملیات. هنوز بسیاری از شرکت ها علاقه مند به از سرگیری عملیات حتی با 33 درصد کارکنان به عنوان آنها با چالش های متعدد.

آنها باید برای دریافت مجوز نامه از مقامات پلیس برای کارکنان آمدن به دفتر. حمل و نقل همچنان بزرگترین چالش به عنوان مستند قوانین می گویند یک ماشین می تواند تنها دو نفر از جمله راننده.

این شرکت ها نیز ممکن است در نهایت تحمیل هزینه های بزرگ در حمل و نقل کارکنان توسط اتوبوس به عنوان آنها می تواند plied تنها با 50 درصد اشغال از نظر اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. با شب مقررات منع رفت و آمد مداوم در این شهرستان شرکت می نیست که در شیفت شب.

حتی برای انجام عملیات در طول روز زمان مقامات خواسته آنها را به اطمینان حاصل شود مبهوت ساعت کار می کند.

Cyberabad کمیسر پلیس V. S. Sajjanar زیر که صلاحیت آن دالان سقوط گفت: این شرکت ها به تدریج تا سطح شیب دار و رسیدن به 33 درصد قدرت در روش مرحله به مرحله.

این شرکت ها خواسته شد تا به دنبال مبهوت زمانبندی – ورود بین 7 صبح تا 10 صبح و خروج بین 3 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر حرکات به شدت محدود شده بین 7 بعد از ظهر تا 7 صبح در نمایی از شب مقررات منع رفت و آمد.

پلیس نیز صادر شده جهت که هیچ جمع کارکنان اجازه داده می شود در خارج از آن و پارک ها و دانشگاه ها را تشویق می کند که خیابان دستفروشان و فعالیت های دیگر در جاده ها.

از این شرکت خواسته شد به راه اندازی سالن های غذاخوری تا اطلاع ثانوی. هیچ اجتماعی یا جمع کارکنان در زمینه های مشترک در آن شرکت یا آن پارک ها اجازه داده می شود.

صنعت IT در حیدرآباد بیش از 5.43 لاخ کارکنان مشغول به کار در 1500 شرکت. این بخش تا به حال با سنجش زمان صادرات بیش از Rs 1.09 لاخ کرور در طول 2018-19.

(محمد Shafeeq را می توان در تماس [email protected])

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*