ژاپن ماهواره ای آب و هوا Himawari-8 دستگیر کرد شدیدا نزدیک به فیلیپین در روز 13 مه سال 2020 است. (RAMMB/CIRA)

گردباد کرد برای اولین بار به نام طوفان 2020 غرب اقیانوس آرام گردباد فصل اما در حال حاضر گیری از یک برنامه به طور بالقوه قابل توجهی طوفان. فیلیپین و نیروبخش است برای اصلاح و یا ضربه مستقیم بعد از این هفته به عنوان تشدید سیستم چرخ ominously نزدیک به الجزایر.

2020 غرب اقیانوس آرام گردباد شروع فصل نسبتا بی سر و صدا اما همه چیز تغییر سرعت یکشنبه به دوشنبه هنگامی که یک منطقه کم فشار meandering به خوبی به شرق میندانائو inched راه خود را به سمت افسردگی گرمسیری وضعیت. اعلام شد یک طوفان گرمسیری در روز دوشنبه به وقت محلی به نام “امبو” در فیلیپین جوی ژئوفیزیک و فصل خدمات دولت (PAGASA) و “کرد” توسط سازمان هواشناسی ژاپن.

با توجه به مشترک گردباد هشدار مرکز (JTWC), کرد در حال حاضر در دسته 3, وضعیت, با حداکثر پایدار بادهای 120 مایل در ساعت و تندبادها به 150 مایل در ساعت. آن را در حال حرکت به سمت غرب-شمال غرب در 10 مایل در ساعت. گردباد کرد شده است تحت سریع تشدید و ممکن است سبقت گرفتن پیش بینی های به شدت آن رمپ ،

بیشتر تشدید احتمال زیاد

تصاویر ماهواره ای از کرد اوایل روز چهارشنبه نشان داد متلاطم از “داغ برج” و یا رعد و برق قوی نشان دهنده سرعت در حال افزایش درجه. در همان زمان شکوفا از رعد و برق فعالیت نشان داده شده بسیار بلند و سرد ابر تاپ شروع به سازماندهی به یک حلقه در اطراف این مرکز است. علاوه بر متناوب پاکسازی در این طوفان مرکز شروع به قابل مشاهده است به عنوان یک چشم پدید آمده است.

مشترک گردباد هشدار مرکز نوشت: روز شنبه که “محیط زیست باقی می ماند بسیار مطلوب برای اضافی سریع تشدید” با توست درجه حرارت آب و مطلوب سطح بالای بادها برای ساخت یک جوی پودر keg که گردباد می تواند به خوبی بهره بگیرید.

مطالعات نشان داده اند که افزایش وقوع به سرعت در حال تشدید طوفان در برخی از نقاط جهان تعریف شده به عنوان یک افزایش در طوفان حداکثر پایدار باد از 35 مایل در ساعت یا بیشتر در 24 ساعت. یک مطالعه سریع تشدید در اقیانوس اطلس بود که سال گذشته منتشر شده و در بر داشت که این اتفاق می افتد با توجه به تغییر آب و هوا ناشی از تغییرات در اقیانوس و جو است.

کرد چشم به طور خلاصه تیره بیش از اوایل روز چهارشنبه ایالات متحده در زمان سیگنالینگ یک مکث کوتاه در تشدید. اما طوفان استوایی معمولا در تقویت یک نوع پله-الگوی گام به گام با جهش از تشدید آمیخته با دوره ای مکث به عنوان طوفان وزرا انجام می دهد و سازماندهی دوباره. این JTWC پیش بینی می کند که گردباد ممکن است به تقویت بیشتر در روز های آینده و ممکن است در اوج به عنوان یک دسته 3 طوفان. برخی از مدل های کامپیوتری نشان می دهد, آن می تواند معادل 4 رده شدت.

اثرات به زمین هستند قریب الوقوع

این JTWC انتظار گردباد کرد تا همچنان در رده 3 قدرت پنج شنبه بعد از ظهر و یا شب به وقت محلی. در طول این زمان قاب کرد باید مسیر غرب دستکاری فیلیپین’ eastern Visayas و Bicol region.

که احتمالا به معنی بسیار نزدیک ریش تراشی غربی eyewall در سواحل شرقی جزیره مرموز که در آن بادها اعم از گرمسیری طوفان به طوفان زور و طوفان خروش از چندین پا هستند به احتمال زیاد.

این مهم است به یاد داشته باشید که کرد است و نه کوچک و محکم بسته بندی شده طوفان به این معنی که هر یک به سوی غرب تغییر مسیر می تواند افزایش قابل توجهی در تحقق اثرات. تا نیمی از بارندگی امکان پذیر است.


مشترک گردباد هشدار مرکز پیش بینی کرد. توجه داشته باشید که سرعت باد ارائه شده در گره. (JTWC)

آن را به عنوان پیش بینی مسیر می کرد به طور مستقیم بیش از فیلیپین جزیره Catanduanes, صفحه اصلی به حدود یک چهارم میلیون نفر است. پایدار باد 120 مایل در ساعت امکان پذیر است اگر eyewall عبور سربار — همانطور که در حال حاضر پیش بینی — همراه با 6 تا 10 اینچ از بارش باران. موضعی مقدار نزدیک به یک پا است که ممکن است در این جزیره زمین پر از تپه.

اندکی تضعیف سیستم است که ممکن است پس از تعامل با جزیره اما JTWC اشاره می کند که می تواند “افست ادامه داد: شرایط مطلوب” برای کرد برای حفظ آن شدت.

دوم اعتصاب در Luzon

از آنجا هوا برای تماس های کرد به ادامه آن northwestward بازحمت حرکت کردن از طریق دریای فیلیپین در شرق sputnik us بای. در بعد از ظهر شنبه پیش بینی های فعلی را یک low-end دسته 2 کرد به Luzon در نزدیکی Casiguron صدا.

کوهستانی در جزیره جنوب شرقی جانبی را تشدید وزش باد و بارش باران و اثرات بالقوه جاری شدن سیل و رانش زمین.

آن را خیلی زود به حدس و گمان آنچه که ممکن است رخنه پس از آن اما در مقیاس الگوهای آب و هوایی به نفع کرد در ادامه به حفظ قدرت و عبور به خوبی به شرق از ژاپن در حالی که تغذیه کردن ولرم آب Kuroshio زمان.


پس از تأثیر فیلیپین شواهد نشان می دهد به عنوان ضمنی با این مدل آب و هوا که کرد باید منحنی به دریا. (گرمسیری خیلی چیزهای)

فیلیپین هیچ غریبه ای به طوفان گرمسیری; در واقع طبیعی-فاجعه-مستعد کشور می بیند حدود 20 جمله طوفان عبور در نزدیکی آن در هر سال و یا گرفتن.

در نوامبر. 7 و 8, 2013 Super Typhoon Haiyan ادعا کرد بیش از 6000 زندگی, ساخت, ریزش زمین در نزدیکی شهر تاکلوبان با سرعت 190 مایل در ساعت. همچنین اشاره شد که شدید ترین landfalling گردباد گرمسیری ثبت شده در سطح جهانی.

اندرو فریدمن کمک گزارش.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de