بمبئی: ماهاراشترا بزرگراه پلیس را صادر سفارش درخواست پرسنل خود را به جمع آوری جریمه از خودروهای حامل کارگران مهاجر در طول مستند.

پس شکایت که برخی از پرسنل پلیس بودند جمع آوری پول به طور غیر قانونی در پوشش خوب از چنین وسایل نقلیه بزرگراه پلیس هشدار داد که کسانی که غرقه شدن در چنین اعمال فسخ خواهد بود از خدمات.

در میان coronavirus ناشی از مستند هزار نفر از کارگران مهاجر که شغل خود را از دست داده و مردم سرگردان در ماهاراشترا شده اند بازگشت به مکان های مادری خود.

بسیاری از آنها در حال ترک در وسایل نقلیه خصوصی و دولت بزرگراه پلیس شده اند اقدام علیه آنها را برای تخلف از مفاد وسایل نقلیه موتوری عمل می کنند.

اما مقامات ارشد پلیس به تازگی دریافت شکایات است که در بعضی از نقاط این بزرگراه پرسنل پلیس بودند جمع آوری پول به طور غیر قانونی در پوشش خوب از آن دسته از وسایل نقلیه.

وزیر Uddhav Thackeray همچنین توجه داشته باشید از زمان شکایت و دولت مدیر کل پلیس منتقل نارضایتی خود را بیش از این حوادث.

پس از آن بزرگراه پلیس در روز چهارشنبه صادر کرد به منظور جلوگیری از هر نوع مجموعه ای زیبا از وسایل نقلیه حامل مهاجران کارگران و خواسته است که اگر هر عمل مورد نیاز است گرفته شود تحت وسایل نقلیه موتوری عمل نباید شامل گرفتن پول.

“اگر هر افسر یا پرسنل یافت می شود جمع آوری پول از کسانی که وسایل نقلیه و سپس او را نه تنها به حالت تعلیق بلکه خاتمه از خدمات” منظور گفت.

منظور منتشر شد که در شمال و غرب ماهاراشترا و مسکونی که می افتد تحت صلاحیت این دادگاه ها از تانه منطقه سرپرست پلیس از بزرگراه دولت.

دستور همچنین گفت که پولیس باید کمک به کارگران مهاجر در سفر خود را در طول این زمان دشوار است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de