Brittney Sykes, ماری Gulich اقامت آماده در پیش بینی خود جرقه اولین

یک جفت بسکتبال حرفه ای بازیکنان — یکی در آلمان و دیگری در نیوجرسی — پریدند در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران روز چهارشنبه ابراز شور و هیجان خود را در مورد آنچه آنها باور هستند عنوان چشم انداز آینده فصل اگر و هر زمان که یکی وجود دارد.

“شما فقط می توانید بگویید از زمانی که ما زوم جلسات است که این گروه میخوام چیزی برای مقابله با” گفت: Brittney Sykes که پیوست جرقه در ماه فوریه همراه با ماری Gulich بازگشت در تجارت است که فرستاده مرکز Kalani قهوه ای به آتلانتا رویا.

در چهارشنبه Sykes و Gulich مشترک استراتژی های خود را برای با انگیزه ماندن و آرام در طول نامشخص زمان برای همه از جمله WNBA بازیکنان که قرار بود به شروع فصل خود را روز شنبه.

البته نکته برای لیگ 24 فصل شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد, به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این یکی از آن چیزهایی که در آن شما اقامت آماده به طوری که شما لازم نیست که به دلیل این که ما واقعا نمی دانیم چه چیزی قراره اتفاق می افتد گفت:” سایکس 5-پا-9, سال چهارم گارد که یک حرفه ای 39.3 درصد 3-نقطه تیرانداز.

Sykes گفت: مادرش از او پرسید که به تازگی به آنچه که او قصد دارد برای انجام اگر WNBA فصل اتفاق نمی افتد.

“خوب” Sykes او گفت: “من میخوام برای فدرال اکسپرس چون من فکر می کنم لباس را نگاه خوب با من و تو.’ این یک شوخی است اما در تمام جدیت نیاز به فکر می کنم چه خواهد شد زندگی شبیه آنچه می تواند زندگی احتمالا اگر هیچ بسکتبال.”

اگر WNBA فصل است لغو و یا با تاخیر قابل توجهی به آن می تواند برای انشعابات بسیاری از لیگ بازیکنان به خصوص بازیکنان جوان مانند Sykes و Gulich که بازی کردم فقط چند فصل در ایالات متحده و خارج از کشور.

“من در سال چهارم آن را یک چشم انداز متفاوت برای من و ماری در مقابل یک سو (پرنده) یا DT (دیانا Taurasi) است که ساخته شده است که رزومه” 26 ساله Sykes گفت. “ما هنوز ساختمان آن در حال حاضر آن را نه تنها یک روانی چیزی که قادر به بازی اما ما باید به فکر می کنم از راه های دیگر برای حمایت خودمان را از نظر مالی.

“می گویند — آن را فرضی — فصل اتفاق می افتد اما آن را تحت فشار قرار دادند. در حال حاضر همه چیز به سقوط در خط (با حرفه ای بازی در لیگ های خارج از کشور) و چه کسی می گویند که قراره کار برای همه؟”

Sykes گفت که او تلاش می کند نه برای غرق این همه ناشناخته و بالقوه در حال حرکت قطعات مربوط به حرفه خود را با زندگی کردن در لحظه.

“این فقط یکی از آن چیزهایی که من باید برای رفتن روز به روز,” او گفت:. “اگر من گرفتار نگاه به آینده, i’m never gonna وجود دارد چون من در حال حاضر از وضعیت,” او گفت:. “البته بازی در اطراف با چه ifs, ضامن, با آنها, اما در نهایت اقامت در این واقعیت است که منطقه ‘همه حق هر دقیقه آنها می توانید با ما تماس بگیرید بازگشت.'”

Gulich گفت: در ابتدا که بدون شرکت ایده از زمانی که او را در رقابت دوباره او را پیدا کردن که بماند-آماده طرح آسان به دنبال.

“فقط به خاطر اینکه شما واقعا باید یک پنجره گفت:” 6-پا-5 مرکز که در ایالت اورگان با جرقه گارد سیدنی Wiese که آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس پس از بازگشت او به لیگ اسپانیا.

“می توان آن را در یک ماه در یک هفته شاید در تمام نمی شود و شما واقعا نمی دانید که” Gulich گفت. “بنابراین من تا به حال یک زمان کمی که من واقعا تلاش با انگیزه خودم را به کار کردن به خاطر من بود” من نمی دانم آنچه من کار کردن برای.'”

25 ساله از کلن, آلمان, گفت:, گفتگو با یک روانی مربی باید به او کمک کرد تا خود را گسترش دامنه کمک کرده است که: “ما فقط صحبت کردن در مورد کار کردن برای آماده شدن برای فصل یا یک فصل فقط کار کردن برای خودم. من این کار را برای من چون من می خواهم برای دریافت بهتر است. به عنوان به زودی به عنوان ما شروع به rewording همه چیز آن فقط کاهش یافت و در جایی که فقط به من کمک کرد خیلی با انگیزه ماندن به دلیل … در نهایت بسکتبال جاوا عقب شروع دوباره و پس از آن من می خواهم به یک شات خوب, بنابراین من می خواهم به انجام این کار برای خودم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de