کراچی: بلوچستان وزیر دارایی Zahoor Buledi دارای آزمایش مثبت برای coronavirus شدن آخرین سیاستمدار در پاکستان و برای اولین بار در استان به این بیماری مبتلا.

Buledi در توییت در روز پنج شنبه گفت که او بدون علامت است و خود تحت قرنطینه.

“من سپاسگزار برای همه دوستان به خوبی wishers & هواداران که دعا برای بهبودی اولیه پس از من COVID-19 آزمون در آمد +ام. من خود در قرنطینه طبق پزشکان دستورالعمل” او هنوز توییتی.

“Alhamdulillah بدون علامت و دوره نقاهت. با تشکر از همه” او گفت:.

به گزارش اکسپرس تریبون Buledi اولین وزیر از سیستان و بلوچستان به تست مثبت برای COVID-19.

زودتر پاکستان در مجلس ملی سخنران اسد Qaiser در مارس 1 تست مثبت برای coronavirus پس از میزبانی یک ضیافت افطار شام در محل اقامت خود در تخلف دولت اجتماعی فاصله دستورالعمل

سند, وزیر آموزش و پرورش از سعید غنی اولین سیاستمدار تشخیص داده می شود با کروناویروس در اواخر ماه مارس است. او از بهبود از این بیماری است. او بیش از حد بود و بدون علامت.

فرماندار سند عمران اسماعیل بیش از حد آزمایش مثبت برای این بیماری کشنده است.

دیگر سیاستمداران برجسته مبتلا به این بیماری عبارتند از معاون اول رئیس پنجاب مجمع Dost Mohammad مزاری پاکستان حزب مردم نماینده مجلس از Tharparkar و پیشرو رهبر هندو رعنا Hamir سینگ و Jamaat-e-Islami (JI) نماینده مجلس از کراچی عبدالرشید.

نخست وزیر خان آزمایش منفی برای این ویروس در ماه گذشته.

او موافقت کرد برای آزمون پس از فیصل Edhi از اواخر نیکوکار عبدل ستار Edhi و رئیس Edhi بنیاد که به ملاقات او در هفته گذشته آزمایش مثبت برای coronavirus.

پاکستان تعداد کل coronavirus موارد در روز پنج شنبه رسید 35,788 پس از 1,452 عفونت های جدید گزارش شد در حالی که شمار کشته شدگان افزایش یافت به 770 با 33 تازه مرگ و میر.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de