این USNS Mercy 1000 تخت بیمارستان نیروی دریایی کشتی را ترک بندر لس آنجلس در روز جمعه, مه 15.

کشتی فرستاده شد به لس آنجلس در مارس 24 از پایگاه نیروی دریایی سن دیگو به عنوان یک “دریچه تسکین” با در نظر گرفتن سرریز بیماران از منطقه محلی بيمارستان به طوری که آنها می تواند تمرکز بر روی یک انتظار افزایش coronavirus بیماران. در پایان سرریز بیماران نیست به عنوان شدید به عنوان اولیه پیش بینی نگران است.

“کار ما برای محافظت از بهداشت عمومی و ایمنی است که به دور از انجام می شود اما داشتن رحمت و بسیار آموزش دیده و کادر پزشکی مستقر در پرجمعیت ترین منطقه از کشور حیاتی بود به توانایی ما برای پاسخ در اولین مرحله از این بیماری همه گیر” مارک Ghilarducci مدیر دفتر فرماندار از خدمات اورژانس در بیانیه ای گفت:. “ما از همکاران ما در نیروی دریایی آمریکا FEMA و اداره فدرال برای حمایت خود را در, ما اجازه می دهد به استفاده از رحمت”

رحمت خدمه درمان 77 بیماران برای نیازهای پزشکی که از محدوده ضروری پزشکی و درمان جراحی به مراقبت ويژه و تروما است. کشتی را بیماران مبتلا به کوروناویروس.

“هر بیمار به ارمغان آورد روی ایجاد یک موجود در یک بیمارستان محلی گفت:” سروان ، جان Rotruck افسر فرمانده رحمت.

کشتی منتشر شد آخرین آن بیمار در سهشنبه, مه 5.

حدود 60 کشتی 1000 خدمه – پزشکان و پرستاران و corpsmen – هنوز هم مراقبت از بیماران در فرویو توسعه مرکز در کوستا مسا و کمک در چهار پرستاری ماهر امکانات در اورنج کانتی.

این فرویو دانشگاه – آماده شده توسط U. s. Army Corps of Engineers و افتتاح مارس 20 به دستور فرماندار در حال استفاده برای منزوی کردن و درمان بیماران با COVID-19 بیماری که ناشی از ویروس است. بیماران لازم نیست حاد مراقبت از یک بیمارستان است.

نیروی دریایی رئیس دومینیک ناوارو در میان گروه پشت ماندن. او کمک می کند تا با نظارت.

“بهداشت و درمان کارگران برای ارتش همیشه خواسته به ماندن در مبارزه با” او گفت:. “من می دانستم که ما را تامین و حمایت ما نیاز داریم.”

ناوارو که به خدمت در نیروی دریایی برای 11 سال بود که در میان یک گروه از 21 که وارد فرویو پردیس در هفته گذشته. حدود 40 از اعضای تیم ماندن در فرویو برای درمان این بیماران وجود داشته است و در مجموع 16 – و 20 از رفتن به دیگر امکانات این نزدیکی هست که نیاز به کمک.

وجود دارد corpsmen و پرستاران در حال کمک به آموزش امکانات’ مراقبان در استفاده مناسب از تجهیزات حفاظت مانند ماسک. آنها همچنین راه اندازی پروتکل برای نظارت بر بیماران ممکن است نشانه های ثبتشده از COVID-19.

“زمانی که من ملوانان دوباره آنها واقعا به خود می روند و شما می توانید بگویید که آنها در حال هیجان زده برای کمک به,” او گفت:. “من افتخار می کنم از هر ملوان و آنچه که ما توانسته ایم انجام دهیم.”

به عنوان ناوارو به نظر می رسد در این ماموریت او گفت که او احساس غرور و افتخار است.

“در نیروی دریایی, من همیشه احساس کرده ام که من بخشی از چیزی بزرگتر,” او گفت:. “آنچه در آن به معنی یک corpsman. خانواده من رسیدن به من در مورد چگونه افتخار آنها بودند که به من کمک جامعه است. آن شده است یک لحظه افتخار به طور کلی.”

در ماه آوریل طی رحمت زمان در لس آنجلس نه از خدمه آزمایش مثبت برای coronavirus و رفت و به بيمارستان های نظامی برای مراقبت از. یکی دیگر از 120 نفر دیگر بودند که در معرض آن ملوانان نیز مجبور به ترک کشتی و خود مانیتور علائم.

برای جلوگیری از یک فاجعه گسترش این ویروس, کشتی فرماندهی افسر سروان. جان Rotruck دستور داد کشتی مقادیر اضافی احتیاطی در میان خدمه و بسیاری فرستاده شد به اقامت در هتل ها در نزدیکی زمانی که آنها در تغییر است.

پس از آخرین بیمار مرخص شد خدمه بوده است تمیز کردن کشتی و آماده به بادبان را به پایگاه نیروی دریایی سن دیگو که در آن است به طور معمول باقی می ماند تا زمانی که آن را فرستاده است دوباره.

کشتی است که انتظار می رود برای رسیدن به پایگاه نیروی دریایی در روز جمعه. خدمه را پیاده و سر به دستورات مربوطه در بيمارستان های نظامی مانند Balboa نیروی دریایی بیمارستان. ذخیره به نام سرنشین را به بازگشت به خانه های خود.

USNS راحتی — یک خواهر کشتی ها به Mercy — به تازگی ترک شهر نیویورک است. آن را درمان 182 بيمار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de